Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Котедж під Києвом: гараж або парковка?

Прийнявши рішення купити котедж під Києвом, кожен потенційний власник заміської нерухомості повинен потурбуватися і про «місце проживання» для свого автомобіля, без якого сучасне життя за межею міста складно уявити.

Сьогодні все більш поширеним явищем виступає продаж невеликих приватних будинків і таунхаусів без попередньо обладнаних гаражів і місць для паркування машин.

З одного боку, це може здатися мінусом, але з іншого - надає свободу вибору майбутнім власникам нерухомості. Так, комусь ідеальним місцем для стоянки автомобіля видається добротний опалювальний гараж, а хтось бачить свою ділянку одним цілим з навколишнім середовищем і не хоче руйнувати гармонію природи, роблячи вибір на користь модної нині екопарковкі. Як то кажуть, «на смак і колір ...». Але крім особистих пристрастей, на вибір місця для машини в умовах приватного домоволодіння впливають і інші фактори. Давайте розберемося, які саме.

Гараж - варіант, перевірений часом

Звичайно, оптимальним варіантом стоянки автомобіля на ділянці заміського будинку є саме гараж. Він захистить транспорт від негоди в холодну пору року і від палючих сонячних променів в тепле, створить додатковий комфорт власникам авто (сідати в теплу машину взимку і не в «розпечену піч» влітку приємніше). До того ж, гараж, навіть самий маленький, може додатково служити місцем зберігання різних побутових дрібниць, наприклад, садового інвентарю.

SIP-панелі, вже давно завоювали прихильність і довіру безпосередніх споживачів. Якщо ви вирішили купити котедж під Києвом, на території якого ще немає гаража, продумайте заздалегідь, зведеним з якого матеріалу ви його хотіли б бачити.

Відносно дешевими і швидкими в будівництві є дерев'яні гаражі. Гараж з дерева досить теплий, не схильний до корозії, але потребує підвищеної захисту від вогню. Втім, сучасні будівельні матеріали, що забезпечують пожежну безпеку, здатні вирішити дану проблему.

Металевий гараж має високу ступінь стійкості до займання, але з часом буде вимагати все більше серйозних антикорозійних заходів. До того ж, подібні залізні конструкції вельми холодні, часто їх доводиться утеплювати зсередини. Фінансові витрати на установку металевого гаража будуть вже більш істотними.

Чи не відрізняються дешевизною і цегляні, а також бетонні гаражі. Зате такі будови функціональні, довговічні і надійні, володіють хорошими теплозахисними і гідроізоляційними властивостями. Їх умовним мінусом можна вважати досить тривалий і трудомісткий процес будівництва, часто вимагає залучення спецтехніки.

Гідну конкуренцію цегляним і бетонним гаражів можуть скласти гаражі з SIP-панелей. Якщо ви купили котедж під Києвом і якраз роздумуєте на тему будівництва власного гаража на його ділянці, рекомендуємо вам звернути увагу саме на цей матеріал. Його незаперечною перевагою є простота монтажу, що забезпечує високу темп будівництва при будь-яких погодних умовах, доступність в фінансовому плані, чудові експлуатаційні характеристики.

Гараж з SIP-панелей буде теплим і надійним при винятковій простоті і легкості своєї конструкції, мати презентабельний зовнішній вигляд, і при цьому не вимагати особливого догляду. Крім того, даний матеріал дає повну свободу дій в будівельному процесі. Використання SIP-панелей значно спрощує такі етапи будівництва, як підготовка фундаменту, добудова вже наявних приміщень.

Одним з головних етапів в будівництві гаража на заміській ділянці є вибір місця його розташування. Гараж можна прибудувати до будинку або зробити його окремо стоять. Перший варіант дозволить істотно заощадити корисну площу земельної ділянки. Це особливо актуально, якщо ви плануєте купити котедж під Києвом (або вже зробили це) з невеликою ділянкою землі. Даний фактор стосується і таунхаусів, земельні ділянки при яких, як правило, досить низькі. Адже при проектуванні гаража необхідно враховувати не тільки його розташування щодо меж ділянки і самого житлового приміщення, зручність під'їзду, але і можливість дотримання всіх санітарно-гігієнічних, а також протипожежних норм. Що, на жаль, не завжди вдається.

Тут ми впритул підійшли до суті питання. Що ж краще облаштувати на присадибній ділянці - гараж або парковку? Як з'ясувалося, велику роль в його рішенні грає розмір ділянки. Якщо такий дозволяє, доцільніше здійснити будівництво гаража, якщо ж ні, слід більш уважно розглянути варіант організації індивідуальної парковки.

Парковка: вдала альтернатива

Майданчик для стоянки автомобіля на заміській ділянці, насправді, є непоганою альтернативою гаражу. Індивідуальну парковку, до того ж, можна облаштувати за менші гроші, вклавшись в мінімальні терміни. Потрібно лише відповідально підійти до вибору її покриття. Тут вже все, як завжди, буде впиратися в бюджет.

Щоб паркувальний майданчик могла забезпечувати автомобілю максимальну в даних умовах захист, над нею встановлюють навіс.

Проектування і створення індивідуальної стоянки для автомобіля не «обтяжене» настільки суворими вимогами і умовами, як будівництво гаража. Особливості організації парковки на заміській ділянці ми детально обговоримо в наступній статті.

Сподіваємося, ви зможете зробити правильний вибір, що стосується організації місця для стоянки автомобіля на вашій ділянці, і рішення купити котедж під Києвом подарує вам тільки приємні враження!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.