Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Камінь в оздобленні заміського будинку під Києвом

Для оздоблення як зовнішніх, так і внутрішніх стін заміського будинку під Києвом сьогодні існує величезна кількість різноманітних матеріалів, які здатні задовольнити будь-які запити.

Про види, способи і варіанти застосування багатьох з них ми вже розповідали мам на сторінках нашого сайту. У цій публікації мова піде про давно відомий, і, можливо, найбільш стародавній оздоблювально-будівельний матеріал - камінь.

Переваги «кам'яного віку» в сучасному житлі

Чим же хороший камінь і що так вигідно відрізняє його від інших оздоблювальних матеріалів?

Довговічність. Кам'яні предмети значно довговічніші, ніж ті, що виготовлені з інших більш тендітних матеріалів (папір, пластик і т.д.). Камінь неможливо поламати, порвати, а часто - і подряпати.

Практичність. За рахунок щільності і твердості кам'яні вироби добре переносять різні навантаження: удари, тертя і т.д. Наприклад, викладена бруківкою стіна в заміському будинку під Києвом, впритул до якої стоїть улюблене крісло, буде мати презентабельний вигляд значно довше, ніж обклеєна шпалерами. Крім того, камінь відмінно переносить вплив різних миючих засобів - це дозволить вам, не затрачаючи багато зусиль, відновити колишні блиск і чистоту.

Привабливість. Кожен з нас помічав, наскільки різноманітні камені за своєю формою, забарвленням і структурою. Самою природою в них закладена глибока індивідуальність і неповторність, яка якнайкраще зможе прикрасити ваш заміський будинок під Києвом. А якщо до цього додати можливості сучасного оздоблення, то отримаємо просто приголомшливий кінцевий результат.

Позитивна енергетика. Фахівці з фен-шую стверджують, що накопичена в природних каменях за довгі роки енергія землі і сонця буде позитивно впливати на життя власників заміського будинку під Києвом.

Види каменю для оздоблення приміщень заміського будинку під Києвом.

У світі будівництва та оздоблювальних робіт застосовуються два види каменю - натуральний (або, як його називають експерти, дикий) і штучний.

Перший, хоча і володіє неповторним природним візерунком, має ряд недоліків. Це, по-перше, його висока вартість, а також відносно велика маса, яка накладає серйозні обмеження на широке використання дикого каменю в обробці приміщень заміського будинку під Києвом.

Альтернативою натуральному є штучний камінь, який охоче використовується дизайнерами для прикрашання житлових приміщень. Його головні переваги: низька маса, простота використання і різноманіття форм і відтінків дозволяють вдало поєднувати штучний камінь з іншими оздоблювальними матеріалами, вибираючи потрібний колір і розмір.

Камінь в оздобленні заміського будинку: де застосувати?

Камінь застосовується як для обробки зовнішніх стін, так і для внутрішнього декору приміщень. Найчастіше дизайнери пропонують викласти каменем цоколь заміського будинку під Києвом або частину стін навколо віконних і дверних прорізів.

Всередині будинку можливостей використовувати камінь для оздоблення ще більше. Тут питання естетики тісно переплітаються з міркуваннями практичності, адже за допомогою цього матеріалу можна надійно захистити стіни від різного роду зовнішніх факторів.

Найчастіше несприятливим впливам в будинку піддаються вітальня і коридор - коляски, велосипеди і просто брудне взуття можуть помітно зіпсувати вигляд цих приміщень. Досить кам'яної смужки шириною всього лише 10-20 см над плінтусом і навколо дверного отвору - і стіни біля входу стануть набагато чистішими. Крім того, саме в вітальні найчастіше розміщується камін. Ну а уявити собі це джерело вогню і тепла без обрамлення натуральним каменем практично неможливо!

Другими за уразливістю з точки зору збереження чистоти в заміському будинку під Києвом вважаються кухня і ванна. У цих приміщеннях каменем рекомендують обробити нижні частини стін, а також «робочу» стіну. Непогано камінь буде виглядати і за спинкою м'якого куточка кухні.

В інших приміщеннях камінь також можна використовувати, але краще віддати перевагу суцільному «кам'яному» оздобленню невеликі за розміром декоративні елементи інтер'єру.

Декоративні кам'яні елементи в інтер'єрі заміського будинку.

З незапам'ятних часів людина намагається прикрасити своє житло різними приємними дрібницями, і кам'яні вироби успішно конкурують зі скляними, кришталевими та ін.

Кам'яна ваза, що стоїть на підлозі, вдало доповнить інтер'єр вітальні або залу. Кам'яні фрески, картини, панно і навіть ікони прикрасять будь-яке приміщення в заміському будинку під Києвом. Тим більше що сучасні майстри по каменю можуть виготовити їх на замовлення за Вашими ескізами. Крім того, дизайнери використовують штучний камінь для викладання цілих картин прямо на стіні кімнати. Наприклад, за допомогою кам'яних смужок різної довжини можна викласти пейзаж або орнамент.

Класичний камінь, штучний або натуральний, додасть ще більше затишку і тепла вашому заміському будинку під Києвом. Не бійтеся експериментувати, поєднуючи камінь з іншими оздоблювальними елементами, і ваше житло буде мати власне цікаве і неповторне «обличчя».

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.