Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Хто критикує каркасні будинки з СІП-панелей?

Будівництво каркасних будинків стрімко набирає обертів своєї популярності. А як же по іншому?! Буквально всі, хто зважився поміняти «багатоповерхову міську коробку» на затишний сімейний котедж в незначній відстані від столиці, хочуть бачити швидкі і якісні будівельні роботи на своїй ділянці.

Втім, не все в цьому сегменті так гладко в плані критики. Давайте спробуємо розібратися.

Хто і з якої причини критикує канадські будинки?

Технологію будівництва каркасних будинків, як і будь-яку іншу, можна розхвалювати і критикувати до нескінченності. Але правда полягає в тому, що в даний момент мільйони людей по всьому світу віддають перевагу каркасно-панельним спорудам, при цьому абсолютна більшість з них задоволені своїм вибором!

Однак знаходяться «доброзичливці», які продовжують активно висловлювати невдоволення вищевказаними технологіями, оперуючи НЕ підкріпленими аргументами або вже давно застарілими даними.

Як показує практика, критика на адресу канадських будинків надходить від осіб, які:

1. Займаються бізнесом в області будівництва, але за зовсім іншими технологіями (більш витратним і менш оперативним) - конкуренція за більш вигідну позицію на ринку.

a) Терміни. Конкуренти всіляко намагаються виглядати більш виграшно на тлі канадського будівництва.Но це не реально! Будівництво каркасних будинків - від початку і до готового до здачі в експлуатацію будівлі, проводиться в 4 разів швидше, ніж зведення, наприклад, зі звичного цегли. СІП-панелі завдяки їх малій вазі оперативно і без залучення важкої техніки доставляються на ділянку в уже готовому форматі, і досвідчена бригада будівельників лише здійснює їх монтаж (тоді як послідовна цегляна кладка вимагає великих зусиль і, відповідно, ЧАСУ!). Будинки з СІП панелей здаються в середньому через 3 місяці.

b) Економічність. Будівництво за технологією СИП виключає надмірні витрати на робочу силу, оскільки монтаж проводиться невеликою бригадою професіоналів з 4-5 чоловік. Відпадає необхідність зайвих витрат на посилення несучих конструкцій і фундаменту (СІП-панелі, як ми вже говори вище, мають невелику вагу, вони одні з найлегших в таблиці будматеріалів). І найголовніше - енергоефективність, яка в 3-4 рази перевершує цегляні і дерев'яні аналоги (навіть після відключення електрики канадський будинок ще кілька днів залишається теплим!).

2. Ніколи не мали і навіть не бачили в реальності каркасно-панельну заміську нерухомість - стереотипне мислення, засноване на домислах і недоведених судженнях.

a) Багато хто вважає, що будівництво каркасних будинків - справа молода і ще неперевірене. Це не зовсім так! Так, СИП-технології вважаються нововведенням в нашій країні, проте їх більш ніж «п'ятдесятирічний стаж» говорить сам за себе - в Європі і Америці канадські будинки вже давно стали надійною і перевіреною класикою, яка витіснила з ринку цегла і дерево.

b) Ведуться і численні суперечки з приводу екологічної безпеки використовуваного як утеплювач пінополістиролу. Однак достеменно відомо, що протягом всього часу застосування пінополістиролу не було виявлено жодного випадку його негативного впливу на здоров'я людини. А адже це майже піввікової проміжок!

Цікавий факт! Всім відома американська надмірна прагматичність, і саме в Канаді і США частка каркасного будівництва становить цілих 82% від загального обсягу споруджується щорічно заміської нерухомості. Це означає, що майже тридцять мільйонів американських сімей віддали перевагу швидкомонтованих і теплозберігаючих канадським домівках.

Висновок

Багато хто мріє швидко побудувати надійний і затишний заміський будинок. При цьому по можливості уникнути надзвичайних грошових вкладень. І найкращий варіант - будівництво каркасних будинків, яке викликає бурю емоцій від позитивних відгуків до критики з вуст конкурентів або ж тих, хто мало що знає про сучасних СІП-технологіях.

Незважаючи ні на що, канадські будинки стають все більш затребуваними. Ще б! Адже зараз, коли весь світ вступив в боротьбу за економію енергоресурсів, каркасно-панельним технологіям дійсно немає рівних! Та й спостерігати, як власний будинок досить швидко окупається за рахунок значної економії на споживанні електрики ДУЖЕ приємно, що б там не говорили незадоволені злостивці.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.