Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Геопластика: котедж під Києвом з ефектом 3D

У століття розвинених технологій і тяги до «вдосконалення всього» сучасним людям вже мало просто купити котедж під Києвом і жити в обіймах первозданної природи. Так хочеться виділитися зі «звичайного» ряду «звичайних» ділянок, оточити себе чимось оригінальним і незвичайним!

І тут на допомогу приходить геопластика ландшафту - комплекс заходів, спрямованих на штучне зміна рельєфу ділянки з метою його архітектурно-художнього перетворення. Розглянемо докладніше, що ж таке геопластика і для чого вона потрібна.

Геопластика на присадибній ділянці: навіщо вона потрібна?

Отже, образно кажучи, геопластика - це не що інше, як втручання людини в уже створену природою модель ландшафту певної земельної ділянки. І це аж ніяк не новомодне протягом, геопластика широко застосовувалася з незапам'ятних часів жителями різних регіонів нашої неосяжної планети і виражалася в «поліпшенні» природного земельного рельєфу, його «підгонці» під ті чи інші потреби.

Створення штучних пагорбів, насипів, дамб, валів, сходів, піднятих газонів і клумб, терасування схилів - все це прийоми геопластики. Купивши котедж під Києвом, за допомогою цього мистецтва можна спорудити на своїй ділянці ексклюзивні зони для гри та відпочинку зі всілякими гірками, патіо на узвишші, печерами, лабіринтами, водоймами.

Крім просторово-організуючою, геопластика має ще й захисну функцію. Так, штучні укоси, насипи, горбки здатні виключити із зони видимості «небажані» об'єкти, такі, як ділянку сусідів, що проходить поблизу дорогу, індустріальні пейзажі. Крім почуття комфорту і усамітнення, такі споруди подарують додатковий захист від шуму, вітру і пилу, допоможуть у створенні сприятливого мікроклімату ваших володінь.

Ще однією привабливою стороною застосування геопластики при комплексній обробці присадибної ділянки є її «безвідходність» і екологічність. Наприклад, грунт з котловану, виритого під час будівництва будинку або створення штучного водоймища, не потрібно вивозити, засмічуючи навколишній простір, а можна використовувати для благоустрою території ділянки і її декоративного оформлення.

Часто коригування рельєфу ділянки просто необхідна для комфортного проживання на ньому. Ми вже розглядали особливості будинку на схилі, коли терасування з пристроєм підпірних стінок є вимушеним заходом оформлення ландшафту земельного наділу. Однак нерідко геопластика застосовується і на абсолютно плоских ділянках, які здаються своїм власникам занадто нудними. Ми можемо підказати вам кілька цікавих ідей, як, купивши котедж під Києвом, створити на його ділянці за допомогою геопластики оригінальні і корисні «фішки».

Геопластика як спосіб позбутися від монотонності рівнин

Геопластика допоможе перетворити звичайне простір вашої ділянки в тривимірне. Модна сьогодні тенденція облаштовувати на заміських ділянках ставки з рибой- це теж геопластика. Ще більшої мальовничості подібної конструкції додасть верткий струмочок, що збігає зі схилу штучно створеної гірки, і впадає у водойму. Або водоспад, стрімко спадаючий з підноситься тераси.

Дітвора буде в захваті від земляних печер і лабіринтів, скель і руїн замків, як ніби зійшли зі сторінок пригодницьких книг. До речі, в одному з таких «середньовічних» романтичних гуртів може причаїтися абсолютно сучасний гараж. А вал, покритий акуратно підстриженою газонної травою, стане ефектною альтернативою забору, позначаючи межі ділянки.

У високій підпірної стінки, зміцнює терасу, можна організувати чудовий відокремлений куточок для відпочинку. Залиште в ній нішу для лави, над якою встановіть повиту зеленню перголу. У підпірної стіни можна спорудити садовий вогнище або «вбудувати» в товщу самої верхньої тераси барбекю.

І, наостанок, найоригінальніша, навіть фантастична ідея: «життя на Марсі». Для її втілення необхідно спорудити на території ділянки кілька пагорбів у формі півсфери, пірамід, східчастих насипів. Їх поверхні задерніте газонної травою або менш вибагливими почвопокровними рослинами. Ідеально гармоніювати з таким «інопланетним» ландшафтом будуть будови, «втоплені» в грунт. А якщо ще й озеленити стіни та покрівлю оселі, то про присутність в ньому «істот розумних» можна буде тільки здогадуватися.

Як бачите, геопластика здатна творити на присадибній ділянці справжні чудеса. І ті, хто вже встиг купити котедж під Києвом, можуть випробувати її прийоми в справі!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.