Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Енергозберігаючий фасад: будівництво будинків з розумом або «вистачить опалювати вулицю!»

Сучасне будівництво будинків не обходиться без застосування продуктів нових технологій, що дозволяють добитися абсолютно іншого рівня якості кінцевого результату процесу. Один з таких, енергозберігаючий фасад, порівняно недавно увійшов в наш «побут», проте вже встиг здобути славу і шану у професіоналів будівництва та оздоблення будівель, а також їх безпосередніх клієнтів.

Що таке енергозберігаючий фасад і чи потрібен він?

Що ж він собою являє - енергозберігаючий фасад? Йдеться про навісних вентильованих фасадах, монтуються на стіни споруди. Конструкція складається з зовнішнього облицювання (екрана), повітряного зазору, каркаса і теплоізоляційного матеріалу. Завдяки зазору величиною 4-8 см, в якому відбувається постійна циркуляція повітря (виділення водяної пари стінами опалювального зсередини приміщення неминуче), зовнішній утеплювач не намокає і не втрачає своїх теплозахисних властивостей. На відміну від «мокрих» методів обробки фасаду, таких, як оштукатурювання, фасадні роботи з даною конструкцією можна проводити в будь-який час року.

Вентильовані енергозберігаючі фасади широко застосовуються для обробки будівель будь-якого типу і призначення: промислового, комерційного, житлового. Вони незамінні там, де використання традиційних фасадних матеріалів недоцільно через кліматичних умов (будівництво будинків в регіонах з різкими перепадами температури, підвищеною вологістю). Навісні вентильовані фасади захищають стіни будівель від несприятливих зовнішніх впливів різного роду, підвищують їх звукоізоляцію, а також несуть декоративне навантаження, дозволяючи ефектно оформити «обличчя» будівлі, приховати наявні недоліки.

Однак основне призначення даної конструкції, що зрозуміло з її назви - зовнішнє утеплення будівлі. Встановивши на свій будинок енергозберігаючий фасад, можна заощадити на його обігріві до 40% коштів. Застосування вентильованих енергозберігаючих фасадів актуально в будівництві будинків з будь-яких будівельних матеріалів, будь то класичні цегла, бетон, дерево або прогресивні газобетон і SIP. Втім, вдома з газоблоків в цьому відношенні вимагають підвищеної уваги, зважаючи на їх високу паропроникність.

Вибираємо енергозберігаючий фасад для будівництва будинку з газоблоків

Навісні енергозберігаючі фасади виготовляються з різних матеріалів. Це стосується несучого каркаса конструкції, його облицювального шару, а також утеплювача. Які з них найбільш прийнятні саме для будинку з газоблоків?

Відомо, що будівництво будинків з газоблоків відрізняється порівняно невеликою вагою об'єктів, тому їх небажано піддавати зайвого навантаження. Так, в якості матеріалу для несучих частин енергозберігаючого фасаду рекомендується використовувати алюмінієвий сплав, а не, скажімо, оцинковану або нержавіючу сталь. Крім своєї легкості, каркас з алюмінієвого сплаву має перевагу і у вигляді стійкості до корозії.

У виборі матеріалу для облицювального шару енергозберігаючого вентильованого фасаду при будівництві будинків з газоблоків слід віддати перевагу тому, який буде максимально гармоніювати із загальним дизайном будинку, стилем присадибної ділянки. Це може бути натуральний або штучний камінь, спеціально оброблена фасадна дошка (планки) з різних порід дерева, термопанелі і ін. Якість і практичність - це чудово, але й естетику ще ніхто не відміняв.

Що стосується утеплювача, відповідного для фасадних робіт під час будівництва будинків з газоблоків, фахівці рекомендують звернути увагу на мінераловатні енергозберігаючі матеріали, а також плити з пінополістиролу.

Будівництво будинків із застосуванням енергозберігаючого фасаду дозволяє домогтися створення максимально комфортного мікроклімату в приміщенні, при мінімальних витратах на його обігрів в холодну пору року!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.