Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Будуємо будинок: в продовження теми про огорожі. Профнастил

Огородження з профнастилу - вибір тих, хто завжди крокує в ногу з часом, віддаючи перевагу якісним матеріалам і неординарному дизайну.

Красиві, цікаві, невибагливі і довговічні огорожі - мрія кожного власника заміської нерухомості. І багато хто стверджує, що огорожі з профнастилу в повній мірі відповідають цим вимогам. Наскільки це правда? Спробуємо розібратися в даному питанні. Отже, ми будуємо будинок нашої мрії, оточуючи його стильним парканом з профнастилу ...

На сьогоднішній день профнастил є далеко не дешевим матеріалом. Але! Ми не дарма будуємо будинок з огорожею саме з профнастилу, який поступово витісняє з будівельного ринку дешевші, але менш міцні аналоги. Профнастил становить їм гідну конкуренцію завдяки своїм унікальним експлуатаційними характеристиками.

Надійність, перевірена часом

Профнастил являє собою листи, отримані з високоякісного оцинкованого металу. Для додання листам ще більшої жорсткості, в процесі виробництва вони піддаються гофрування (профілізації), завдяки чому профнастил має таку характерну хвилеподібну фактуру.

Листи відрізняються за своїми розмірами і формою гофри, тому ми можемо спокійно продовжувати будувати будинок, не переживаючи про можливе невідповідність паркану з профнастилу з загальним стилем будівлі. Підібрати оптимальний варіант огорожі конкретно для нашої ділянки не складе проблем (навіть з урахуванням можливих нерівностей грунту).

Значним є ще й той факт, що оцинкований профнастил легко справляється з температурними перепадами, не втрачаючи при цьому своєї привабливості. Погодьтеся, це величезний плюс в умовах нашої кліматичної зони з постійними і непередбачуваними примхами природи.

Завдяки двосторонній цинковому покриттю і спеціальної гальванічної захисту від появи іржі, паркани з профнастилу володіють високими показниками корозостійкості. Середній термін служби таких огорож - 50 років!

Будуємо будинок, не забуваючи і про конфіденційність

Профнастил ідеально підходить для зведення парканів, що огороджують як маленькі, так і великі території. Ці щільні по своїй фактурі огорожі створюють максимальну безпеку будинку і ділянці. Якщо з розумом підійди до розрахунку висоти паркану, продумавши грунтовно все елементи, то така перешкода стане недосяжною для непроханих гостей і бродячих тварин.

Суцільний паркан з профнастилу надійно приховує від цікавих перехожих подробиці приватного життя. Справжня фортеця, за якою завжди можна сховатися, запросити друзів, розслабитися на відкритому повітрі, не побоюючись нав'язливої уваги сусідів. Ми ж будуємо будинок для себе, а не для того, щоб порадувати оточуючих цікавими фактами зі свого життя.

Високі огорожі з профнастилу - це металева конструкція суцільного типу, яка виконує не тільки захисні, але ще і шумоізоляційні функції. Вагомий аргумент, якщо будівництво заміського будинку ведеться поблизу транспортних магістралей, залізничних шляхів і виробничих об'єктів, що є джерелами поширення шумів.

Таким чином, огорожі з профнастилу ефективно вирішують проблему «невдалого сусідства», знижуючи шумове навантаження та перешкоджаючи проникненню на територію шкідливих речовин, пилу, важких металів.

Багаті естетичні характеристики

Звичайно, надійні показники захисту є невід'ємною частиною комфортного заміського життя. Однак і краса - річ важлива! Тому, поки ми будуємо будинок, давайте звернемо увагу на зовнішні дані огорож з профнастилу.

Паркани, ворота та інші огородження з профнастилу - це:

  • ергономічний сучасний дизайн;
  • солідна колірна палітра і різноманітність фактур;
  • ідеальне поєднання практично з будь-яким ландшафтом ділянки.

За рахунок того, що профлисти покриваються шаром кольорового полімеру (причому колір може бути будь-яким), ми маємо можливість підібрати з широкої гами той відтінок, який найбільше гармоніює з кольором нашого будинку, даху або декоративних елементів на ділянці.

Огородження з профнастилу виглядають естетично і в той же час колоритно і стильно. Вони створюють відчуття захищеності і конфіденційність в будинку, який простоїть далеко не один десяток років. Так і повинно бути, адже ми будуємо будинок не на рік, а на століття!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.