Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Будівництво канадського будинку: що можна зробити своїми руками?

В умовах метушливих реалій нашого життя у багатьох виникає величезне бажання оселитися за містом, сховавшись від суєти мегаполісу. Напевно, тому все частіше в on-line пошукових системах набираються фрази «будівництво канадських будинків», «каркасно-панельні котеджі», «недорогі технології СІП» і тому подібні.

Однак бажання бажанням, але в силу різних причин далеко не багато хто має можливість перетворити свою мрію про заміської нерухомості в реальність. Тому особливо актуальними стають питання будівництва канадських будинків власними зусиллями. Наскільки це допустимо і що можна зробити своїми руками? Ось про це ми і поговоримо, отже ...

Будівництво будинку за канадською технологією

Ви придбали ділянку ?! Тепер потрібен будинок - добротний, гарний, затишний, теплий і головне недорогий як в самому будівництві, так і в подальшій експлуатації. Немає проблем! Зведення за новітніми канадським SIP-технологій - те, що потрібно. Новітні вони, звичайно, тільки для нас, оскільки в США, Канаді та ряді країн Європи будівництво канадських будинків ведеться вже більше 50-и років.

СИП-технологія нескладна. Її основна суть полягає в спорудженні каркаса, який в подальшому обшивається різними матеріалами. Як просто, скажете Ви. Дійсно - елементарно і швидко. Але! Для тих, хто:

 1. має відповідну освіту і хоча б мінімальний досвід будівельних робіт;
 2. володіє навичками в проектуванні і використанні спеціальних програм для створення проекту майбутнього будинку з урахуванням всіх своїх побажань;
 3. може визначити рівень грунтових вод, правильно залити фундамент;
 4. здатний розрахувати навантаження несучих елементів і кількість необхідних будматеріалів;
 5. точно знає, як і коли робити утеплення будинку і гідроізоляцію.

І це тільки мала частина з того, що потрібно знати, перш ніж братися за будівництво канадських будинків.

Що ж можна зробити самим при зведенні канадських будинків

Зрозуміле бажання кожного майбутнього власника заміського будинку внести хоч якусь лепту в будівельні роботи. Однак при цьому потрібно дотримуватися одного правила: не плутатися «під ногами» професіоналів, не вказувати їм, як і що потрібно робити. Повірте, вони знають це краще за вас.

Ваш час ще прийде, як тільки котедж буде побудований. Тут маса можливостей проявити себе, перша з яких - внутрішнє оздоблення приміщень на свій розсуд.

Оформлення будинку за канадською технологією ділиться на чорнове (установка вікон і міжкімнатних дверей, оштукатурювання і утеплення, пристрій підлог) і фінішне (поклейка шпалер, малярні роботи та декорування).

Знову ж будь-який кваліфікований майстер порадить довірити чорновий етап оздоблювальних робіт фахівцям. І не тому, що Ви не впораєтеся самі. Впораєтеся! Але програєте в часі, так і в якості, швидше за все, теж.

А ось на фінішному етапі ви цілком обійдетеся своїми силами. Тим більше що при будівництві будинку по СИП-технології обмежень в обробці внутрішніх приміщень немає: гіпсокартон, шпалери, вагонка, декоративна штукатурка ...

Коли основні будівельні етапи пройдені, займіться благоустроєм і озелененням ділянки. Складіть заздалегідь план території з урахуванням клімату і особливостей грунту, порадьтеся з ландшафтними дизайнерами, почитайте літературу на цю тему.

Зверніть свій погляд і на огорожу ділянки. Подумайте, яким би ви хотіли його бачити, зробіть ескіз, прорахуйте матеріали і втілюйте своє бажання в життя. Візьміть на себе і своїх близьких роль підсобних робітників. Це значно прискорить будівництво і суттєво наблизить вас до заповітної мрії - мати будинок за канадською технологією, який буде дарувати радість, затишок і тепло багато років.

І на закінчення

Процеси, які ПОТРІБНО довіряти тільки професіоналам:

 • проектування;
 • закладка фундаменту;
 • будівництво самого будинку (стіни, перекриття, покрівля і т.д.);
 • чорнові оздоблювальні роботи (екстер'єр, інтер'єр).
 • Процеси, які при бажанні можна зробити своїми руками:
 • фінішні оздоблювальні роботи (фарбування, поклейка шпалер і т.п.);
 • облаштування та умеблювання;
 • установка огороджень (вибір зборів, збірка, монтаж);
 • благоустрій та озеленення прибудинкової території.

Впевнені, у вас все обов'язково вийде.

 

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.