Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Будівництво канадського будинку: секрети оптимізації процесу

Коли заходить мова про те, як здорово живеться у власному особняку, песимісти відразу ж відзначають, що будувати будинок довго і дорого, а утримувати його, зокрема, опалювати - ще дорожче. А ось оптимісти шукають, з ким укласти договір на будівництво канадського будинку.

Песимісти критикують каркасні будинки з SIP-панелей, а оптимісти вивчають відгуки щасливих володарів квадратних метрів - і приймають рішення! І вже через три місяці оптимісти святкують новосілля, а песимісти все ще продовжують мріяти про власний будинок.

Так-так, саме три місяці. Ну, можливо... два (!) З половиною. Якщо з розумом підійти до цієї справи, скористатися послугами перевіреної компанії і скласти чіткий графік робіт, то вселитися можна швидше, ніж ви могли б подумати.

Три секрети швидкого і успішного будівництва будинку за канадською технологією

Передбачаючи питання, чи не вплине такий поспіх на якість житла, можемо вас заспокоїти: ні! Тому що це не поспіх, це - оптимізація процесу.

Секрет перший: Всесезонність будівництва.

З урахуванням того, що стіни будинку з СІП-панелей значно легше, ніж цегляні або бетонні, то і фундамент їм потрібен малозаглиблений і легкий. І відстоюватися цього фундаменту, відповідно, не потрібно. А це означає, що встановлення фундаменту - то чи столбчатого, то чи стрічкового, то чи монолітного - можна проводити в будь-який час року. Найчастіше найкращим для будівництва канадських будинків під Києвом є стрічково-стовпчастий фундамент, укладання якого силами бригади професіоналів займає кілька днів. За цей час на заводі виготовляють SIP-панелі для вашого будинку. Їх ідеально рівні поверхні забезпечують відсутність «мокрих» робіт при будівництві каркасного будинку, а значить, і оздоблювальні роботи можна проводити в будь-який час року.

Секрет другий: Досвідчені збирачі і професійний інструмент.

Народна мудрість говорить: «Хочеш зробити добре? Зроби сам! »Але коли її придумали, не існувало ще будівництво будинків за канадською технологією. Тому що зробити цю роботу добре і, що важливо, швидко може тільки команда кваліфікованих складальників з відповідним інструментом. Використовуючи спеціальні сучасні інструменти і звернувшись за допомогою до професіоналів, можна в 2 рази скоротити час побудови вашого будинку.

Тим, хто все ж вирішив власноруч зібрати свій канадський будинок, до класичного набору радимо обов'язково придбати такі специфічні інструменти як:

Стаціонарна торцева пила - для торцювання (підготовки) елементів каркаса будинку з СІП. Цією пилкою зручно робити порізку матеріалу, особливо якщо встановити мірний стіл, навіс недалеко від місця будівництва.

Пневмомолоток з компресором - для ефективного забивання цвяхів. У звичайному житті такий дорогий агрегат не дуже потрібний, а ось при оптимізації будівництва будинку за канадською технологією не завадить, тому що каркас скріплюється цвяхами.

Електролобзик - для ідеального монтажу кроквяної системи при установці даху.

До питання про досвідчених робітників. Їх кваліфікація, знання і спритність особливо знадобляться тим, хто знає останній секрет швидкої та успішної побудови будинку з СІП-панелей.

Секрет третій: Поєднання етапів будівництва.

Ще на етапі встановлення фундаменту можна вирушати в будівельні супермаркети доглядати оздоблювальні матеріали.

При наявності достатньої кількості робочих з високою кваліфікацією після зведення стін першого поверху і установки верхнього перекриття на ньому вже можна прокладати потрібні комунікації і обшивати внутрішні стіни гіпсокартоном, ставити вікна і двері.

Якщо ви вибрали проект одноповерхового будинку, то, як тільки нагорі, на даху, починають укладати черепицю і уточнювати з приводу зовнішньої обробки стін - можете приступати до наклеювання шпалер, укладання плитки або нанесення штукатурки всередині особняка. Як уже зазначалося, будинку з СИП-панелей не дають усадки, а значить, вашій обробці нічого не загрожує.

Ну і завершальний етап: плануєте розстановку привезеної меблів і в той же час закінчуєте зовнішню обробку будинку.

З організованими збирачами оптимізація будівництва будинку за канадською технологією проходить непомітно і продуктивно.

Ставайте нашим клієнтом - приєднуйтесь до лав оптимістів. Вони живуть весело, щасливо і у власному домі!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.