Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Будівництво канадського будинку: обираємо забудовника правильно

Вигідність каркасно-панельних технологій в будівництві обернулася цілком очікуваною стороною: на ринку з'явилося дуже багато компаній, готових побудувати будинок під ключ в найкоротші терміни і за привабливою ціною. Як же не потрапити в халепу і безпомилково обрати «свого» забудовника?

Існує п'ять ознак хорошого забудовника, за якими ви зможете безпомилково визначити (ще до підписання договору) чи можна довірити йому будівництво вашого будинку.

Ознака №1. Хороший забудовник не приховує інформацію про себе, він працює офіційно, має всі необхідні дозвільні документи: свідоцтво про державну реєстрацію та ліцензію на виконання будівельних і ремонтних робіт. Всі ці документи компанія повинна пред'являти на першу вимогу.

Додатково поцікавтеся, скільки років компанія на ринку і наскільки великий список виконаних проектів. Так, наприклад, якщо ведеться будівництво канадського будинку, про багатий досвід забудовника можна говорити після 8-10 років роботи. Хорошим показником продуктивності може вважатися кілька сотень побудованих будинків. Наприклад, у компанії «Євродім» на рахунку понад 350 будинків, і її сміливо можна заносити в список тих, з ким працювати безпечно.

Окремо варто уточнити, чи є у забудовника свої фахівці і техніка, яка компанія залучає сезонну робочу силу. Ще один хороший питання: за рахунок чого фінансуються будівельні роботи. Великий плюс, якщо компанія працює за рахунок власних коштів. Якщо для будівництва залучаються кредити, то в наш непростий час є ризик невиконання прийнятих зобов'язань.

Ознака №2. Хорошому забудовнику не соромно за виконані роботи. Він може показати товар лицем: продемонструвати вже готові котеджі, типові проекти, плани забудови. Якщо компанія серйозно підходить до залучення клієнтів, то протягом року обов'язково заплановані «Дні відкритих дверей». Тобто потенційний замовник може зустрітися з керівництвом компанії лицем до лиця і задати всі каверзні питання, а не вдаватися до послуг сарафанного радіо.

Ознака №3. Хороший забудовник спокійно надає Вам всю необхідну інформацію, не приховуючи деталей. Обов'язково поцікавтеся, як буде оформлена угода. Що буде з землею, після того, як будівництво канадського будинку завершиться: чи точно об'єкт перейде у вашу власність разом з ділянкою і комунікаціями. Окремо зверніть увагу на цільове призначення землі. Від того, наскільки правильно будуть оформлені всі документи, буде залежати, чи зареєструють вас в новому будинку, чи зможете ви потім безперешкодно розпорядитися своєю власністю: продати, подарувати, здати в оренду.

Ознака №4. Хороший забудовник без праці підтвердить безпеку використовуваних матеріалів. Будівельні матеріали підлягають обов'язковій сертифікації в системі УкрСЕПРО, і про це видається відповідний документ. Низька займистість матеріалів повинна бути підтверджена в актах пожежних випробувань. Серйозні компанії прагнуть до європейських норм безпеки, а тому можуть пред'явити і міжнародні сертифікати.

Ознака №5. Хороший забудовник слід правилу: найкращий сюрприз - це відсутність сюрпризів. Вартість робіт, а також всі деталі хороший забудовник обговорюють і затверджують ще до початку будівництва. Абсолютно не припустима ситуація, коли непередбачених доплат вимагають вже після запуску будівництва. Таку схему використовують деякі фірми, користуючись безвихідним становищем замовника.

Вибираючи компанію для будівництво канадського будинку, підійдіть до цього питання дуже серйозне. Адже від цього залежить не тільки швидкість і якість будівництва, але також його вартість. І нехай Ваш новий канадський будинок стане справжнім родовим гніздом - теплим, затишним і дуже комфортним.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.