Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Будівництво будинків з SIP взимку: місія здійсненна!

Часи, коли вважалося, що будівництво будинків в зимову пору року неможливе, проходять. Завдяки сучасним технологіям, сьогодні можна обзавестися добротним, надійним і теплим житлом в найкоротші терміни, навіть за умови стабільних холодів за вікном.

Фахівці стверджують: побудувати будинок за канадською технологією взимку не тільки реально, але і, виходячи з певних параметрів, простіше і вигідніше. Чи так це насправді? Спробуємо розібратися.

Будівництво будинків з СІП взимку: це потрібно знати!

Раніше будівництво будинків в зимовий час традиційно сприймалося як, м'яко кажучи, нераціональна затія. Дійсно, такі матеріали, як бетон, щебінь, цегла складно використовувати при «мінусовій» температурі без певної втрати якості споруди. Однак з приходом нових рішень в галузі будівництва, зокрема, будівництва за канадською технологією, зимова будівництво стала рядовим явищем. І на це є безліч причин.

Почнемо по порядку. Будівництво будинків взимку зручно більш сприятливими умовами під'їзду до місця будівництва в умовах бездоріжжя. Цей «маловесомий», на перший погляд, аргумент часто грає вирішальну роль при весняної та осінньої забудові нових котеджних селищ, де дороги ще не прокладено. У дощову погоду, коли грунт розмиває, до місця будівництва іноді просто неможливо дістатися - транспорт буксує і грузне в болоті. З настанням холодів ця проблема вирішується сама собою.

Один з найбільш хвилюючих моментів при зимовому будівництві будинків - закладка фундаменту. Конструкції з СІП панелей мають перевагу в даному питанні. Їх зведення, з огляду на відносно невелику вагу, не вимагає заливки «класичного» монолітного фундаменту. Будівлі з SIP є самонесучими, для них більш ніж достатньо мелкозаглубленного стрічкового фундаменту або фундаменту на гвинтових палях, які без проблем можна встановлювати і в зимовий час. Крім того, існують різні добавки для бетону (противоморозні, армуючі, гідроізоляційні), що значно полегшують цей процес.

Для зборки дерев'яних каркасно-панельних конструкцій низькі температури краще. Сухе морозне повітря обумовить зараження деревини грибками і шкідниками, створить найсприятливіші умови для остаточної усадки будівлі. Залишкова волога буде поступово і рівномірно «вимерзати», не викликаючи викривлення і розтріскування конструкції.

Відсутність рясних «мокрих» опадів у вигляді дощу виступає великим плюсом зимового будівництва будинків з SIP. По-перше, комплектуючі конструкції не піддаються ризику замокання, по-друге, будівництво відбуватиметься в максимальній чистоті. Відомі випадки, коли робочим доводилося шліфувати весь готовий об'єкт, так як його деталі сильно забруднилися в процесі транспортування, складування і монтажу.

Жодна складова SIP панелей не боїться низьких температур. Зима - звичайний сезон для будівництва будинків по каркасно-панельній технології. Відрізняє цей процес від аналогічного, що відбувається в теплу пору року, лише спецодяг робітників, деякі будівельні матеріали і пристосування (наприклад, особлива «зимова» монтажна піна), а також вартість, яка буде на користь майбутнього господаря красивого, теплого і надійного будинку.

Зимове будівництво будинків з SIP: в фінансах теж плюс!

Звичайно ж, важливу роль при будівництві будинку грає грошовий аспект. І особливості зимового періоду будівництва допоможуть скоротити витрати. Чи не стане одкровенням, що ціни на будівельні матеріали взимку знижуються, придбати кращу продукцію від провідних виробників можна з найменшими фінансовими «втратами». При цьому вибір будівельних та оздоблювальних матеріалів взимку, як правило, різноманітніше.

Та й послуги більшості забудовників в зимовий час мають більш приємну для замовників вартість. Діє система сезонних знижок, завдяки чому можна істотно заощадити не на шкоду якості кінцевого результату будівництва.

На підставі всього вищезазначеного можна зробити висновок, що будівництво будинків з СІП взимку не має «протипоказань». Почавши будівництво в зимовий період, ви зустрінете нову весну в готовому комфортабельному житло. Чудова перспектива!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.