Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Будівництво будинків: правила скління

Якщо ви вирішили купити котедж під Києвом і переїхати в цей «оазис природного спокою» для постійного місця проживання (а не для сезонного відпочинку), тоді слід особливо ретельно подбати про комфортну температуру в будинку в холодний період.

На перший погляд може здатися, що скління котеджів і заміських будинків мало чим відрізняється від скління квартири. Однак на практиці вимоги до скління будинків набагато жорсткіше: по-перше, скління детально продумується ще до того, як починається будівництво будинків, і, по-друге, досить часто вікна заміських будинків мають не стандартні розміри і форми (і з цим не можна не рахуватися ).

Ще одним фактором відмінності можна назвати основні функції скління. Крім декоративних, тепло- та енергозберігаючих показників, скління заміського будинку має володіти ще й захисними функціями, адже одним із головних завдань скління котеджу є безпека.

А зараз давайте разом розберемося - який матеріал віддати перевагу для скління свого будинку, щоб в ньому було завжди тепло і комфортно, незважаючи на погоду за вікном.

Профільні системи в будівництві будинків

На даний момент найбільш популярними є три види профільних систем для скління:

  • дерев'яні системи;
  • алюмінієві системи;
  • металопластикові системи.

Дерев'яні віконні конструкції

Сучасні профільні системи з дерева, практично, не поступаються вже звичного сьогодні «металопластикові». Єдиним мінусом можна назвати відсутність можливості експериментувати з формами. Проте, натуральні складові конструкцій з лишком компенсують цей недолік, оскільки багато, починаючи своє будівництво будинків, вважають за краще оточувати себе екологічно чистими природними матеріалами.

Головне правило вибору дерев'яних профільних систем - висока якість деревини. В іншому випадку віконні блоки з часом почнуть просідати під вагою скла, погано відкриватися / закриватися і з'являться «просвіти». Якість же дерев'яних рам по критерію теплозахисту тут визначається швидше точної «підгонкою» і, як наслідок, відсутністю щілин.

Безумовно, дерев'яні віконні конструкції не настільки міцні, надійні і довговічні, як, наприклад, металопластикові системи. Тому спеціально розроблені для цих цілей захисні засоби істотно подовжують термін їх служби.

Уже після того, як будівництво будинків підійшло до кінця, і дерев'яні системи успішно встановлені, слід подумати про відхід за такими конструкціями. Чистка, регулярна фарбування .... Клопітно, звичайно. Але! Хіба природна і натуральна краса у вашому домі цього не варто ?!

Алюмінієві віконні конструкції

Заслуженою популярністю серед забудовників і власників заміської нерухомості користуються профілю з алюмінію. По міцності вони майже у вісім разів перевищують дерев'яні системи і в два рази - металопластикові.

Крім того, алюмінієві віконні блоки не деформуються під впливом температурних перепадів (навіть по закінченню багатьох років), пожежобезпечні, не вигоряють під прямими сонячними променями, не тріскаються. Вони естетично привабливі зовні і можуть прикрасити собою будь-яке будівництво будинків.

Алюмінієві системи прекрасно пропускають всередину приміщення світло, але ефективно захищають його від опадів, вітрів і пилу (рівень захисту прямо пропорційно залежить від обраного склопакета - чим більше камер, тим більший захист від негативних погодних умов).

Металопластикові віконні конструкції

НІ обмеженням по геометрії віконних конструкцій і їх дизайну! За яким би проектом не просувалася будівництво будинків, віконні системи з металопластику завдяки величезній палітрі найрізноманітніших колірних рішень органічно впишуться навіть в самий складний і незвичайний зовнішній вигляд.

Металопластикові профільні системи - найдоступніший і практичний варіант скління котеджів. Вони не потребують фарбування і лакування, а весь догляд за ними зводиться до простої і швидкої протирання вологою ганчіркою.

Ці конструкції мають підвищеними теплоізоляційними властивостями, досить довговічні (служать більше тридцяти років), невибагливі, зовні ДУЖЕ красиві і відповідають всім вимогам екологічної безпеки. За статистикою близько 75% всіх зведених за останні десять років будинків обладнані металопластиковими вікнами.

Варто зауважити

Як дерев'яні та алюмінієві, так і металопластикові профільні системи можуть забезпечити відмінне енергозбереження та гарний зовнішній вигляд вашого будинку. Головна умова - це грамотне планування (коли будівництво будинків ще не розпочато), вибір якісних виробів і професійна установка.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.