Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Будівництво будинків під Києвом: обираємо огорожу

Як грамотно підібрати ідеальну огорожу для своєї ділянки?

Огородження ділянок приймають сьогодні воістину дивовижні форми, які обмежуються лише нескінченною фантазією людини - паркани з зубних щіток, предметів одягу, збудованих щільно в ряд величезних олівців і навіть велосипедів. Але це не означає, що необхідно віддавати перевагу настільки неординарних рішень в процесі будівництва будинку під Києвом.

Давайте залишимо епатаж любителям вражати уяву і звернемо увагу на класичні і практичні, але не менш своєрідні і красиві варіанти, багато з яких не просто гармонійно впишуться в навколишній простір, але і стануть справжньою «родзинкою» вашої ділянки.

Визначаємо функції огорожі

Сучасні огорожі крім своєї основної функції (обмежувач території) виконують і інші завдання. Вони можуть надійно захищати приватне володіння від несанкціонованого проникнення сторонніх осіб, служити виключно декоративним або розділовим елементом, приховувати все, що відбувається на присадибному господарстві від чужих очей.

Кожен окремо взятий ділянку вимагає індивідуального підходу до вибору огорожі, щоб воно ідеально підходило за розміром, дизайну, призначенням та місцерозташуванням об'єкта.

В більшості своїй, будівництво будинків під Києвом умовно передбачає три рівня функціональності і конфіденційності огороджень, які можна позначити як:

конфіденційні огорожі;

напівконфіденційні огорожі;

маркувальні (декоративні) огорожі.

Давайте розглянемо більш детально кожен напрямок, щоб ви могли максимально точно визначитися - яке огорожу необхідно САМЕ вашого будинку.

Конфіденційні огорожі

Такі паркани надійно захищають ділянку від сторонніх осіб (як візуально, так і фізично). Це, як правило, монументальні цегляні або кам'яні стіни, які перешкоджають проникненню на територію непрошених гостей і приховують за своїми опорами приватне життя власників садиби.

Конфіденційні огорожі доречні виключно для великих за своєю площею ділянок. Погодьтеся, невелика територія з високим і важким парканом буде схожа швидше на кам'яну коробку, ніж на затишний заміський оазис - результат професійного будівництва будинків під Києвом.

Для того щоб такі огорожі не "тиснули» своєї височиною і якоїсь громіздкістю, їх можна декорувати (прикрасити) за допомогою фігурної кладки або оживити зеленими насадженнями з внутрішньої сторони ділянки.

Напівконфіденційні огорожі

Похвалитися чудовим ландшафтом внутрішнього двору, але при цьому не допустити сторонніх на свою територію допоможуть напівконфіденційні огорожі. Як правило, це комбіновані паркани, які представляють собою цегляні або кам'яні опори з розташованими між ними дерев'яними, кованими або металевими секціями.

Головною перевагою таких огорож можна назвати їх величезна видове різноманіття - безліч форм, колірних рішень, матеріалів. Вони прекрасно підходять для огорожі навіть невеликих за площею територій. Однак слід враховувати, що висота такого паркану для маленьких садиб не повинна перевищувати півтора метрів, щоб не порушити пропорції території і будівель приватного домоволодіння.

Маркувальні огорожі

Власникам невеликих заміських ділянок без химерних елементів ландшафтного дизайну варто віддати перевагу маленьким і елегантним маркувальним огорож. Адже розкішні чагарники, клумби, альтанки та водоспади будуть безглуздо виглядати поряд зі скромними і витонченими заборчиками. А ось для простих ділянок - це найоптимальніший варіант.

Середня висота маркувальних огорож досягає 0,7 метрів. Такі паркани, безумовно, не захищають приватну територію від проникнення сторонніх осіб, зате візуально збільшують навколишній простір, наповнюють його відчуттям свободи.

Пам'ятайте! Огородження можуть, як створити цілісність садиби, так і порушити її. Тому поставтеся відповідально до вибору, щоб будівництво будинків під Києвом отримало гідний завершальний акорд у вигляді красивого огородження, гармонійно вписується в загальний стиль будівлі і його природного оточення.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.