Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Будівельні роботи: гостьовий будиночок або кімнати для гостей

Довгоочікувані приїзди родичів або друзів. До них готуються, їх чекають з нетерпінням. Однак часто буває так, що вечір в колі рідних і близьких закінчується пізно, і про поїздку додому вже мови не може бути. Де розташувати візитерів, щоб їм було зручно, а господарям не тісно? Питання серйозне! Тому, поки на вашій ділянці ведуться будівельні роботи, задумайтеся над тим, що слід зробити, щоб вашим гостям хотілося частіше відвідувати вас.

Звичайно, завжди можна обмежитися надувним матрацом або диваном, але це прийнятно лише на одну ніч. Від сили на дві. А якщо гості приїхали до вас здалеку і планують погостювати тиждень, місяць?!

Будівельні роботи - задоволення не дешеве, і потрібно ґрунтовно продумати не тільки свій комфорт, а й зручність ваших гостей, виділивши шматочок землі, грошей і часу на те, щоб створити хороші умови для їх проживання. А ось про те, як оптимізувати такі витрати, ми і поговоримо в цій статті ...

Гостьовий будиночок або кімнати для гостей

Тут однозначної відповіді не існує. Все залежить від житлової площі вашого будинку, від кількості в ньому кімнат і проживають, від того, наскільки часто навідуються до вас гості і наскільки довго вони у вас гостюють.

Якщо дозволяють умови, то набагато економніше оформити кімнати для гостей. Просто і стримано, з мінімальним набором меблів - шафа для речей, ліжко або розсувний диван, журнальний столик, крісло, дзеркало. У цьому випадку хорошим варіантом буде корпусні меблі.

Можна віддати перевагу складним шаф, столиків, вішалок, стільців, які після від'їзду родичів або друзів без проблем розбираються і укладаються на зберігання в комору.

Плюс створення кімнат для гостей - відсутність дорогих строітельнихработ, а мінус - обмеження свободи ваших гостей. Вони змушені підлаштовуватися під ваш розпорядок дня. Це певний дискомфорт і для вас, і для них.

Тому, якщо є достатні кошти, то краще побудувати на своїй ділянці гостьовий будиночок. Окреме проживання все ж більш переважно і зручно як для господарів, так і для гостей.

Розташування гостьового будиночка на ділянці

Зведення будиночка для гостей - це будівельні роботи, а значить додаткові фінансові витрати. І бажано щоб вони виправдалися, чи не так?

Оскільки гостьовий будиночок експлуатується не постійно, а в міру необхідності, то має сенс «навантажити» його ще якимись функціями, корисними для господарів будинку: обладнати більярдну, сауну, майстерню, винний льох, облаштувати терасу для барбекю та інше. Це будуть відмінні фінансові вкладення у власний комфорт.

Єдине що небажано - поєднувати гостьовий будиночок з господарськими приміщеннями (гараж, літня кухня), де постійно йде робота.

Будиночок для гостей може бути прибудований на додаток до основного будинку. Це вирішить проблему нестачі площі, що характерно для старих будівель. Однак реконструкція будинку не завжди можлива. До того ж доведеться терпіти незручності через що проводяться практично в самому будинку будівельних робіт.

Побудувати окремий гостьовий будиночок набагато простіше, особливо якщо його будівництво йде одночасно з будівництвом хазяйського будинку. Та й за вартістю будівництво обійдеться не дорожче, ніж реконструкція.

Але про будівництво окремого будиночка для гостей можна говорити тоді, коли ваш ділянку становить не менше 4-х соток. Необхідно дотримати протипожежні норми відстані між основним будинком і гостьовим, а це 6-15 метрів в залежності від ступеня вогнестійкості будівель.

При розміщенні слід враховувати призначення самого гостьового будиночка - якщо ви вирішите здавати його в оренду, то краще будівельні роботи вести поблизу основного входу. Якщо ж будиночок призначений виключно для відпочинку, то бажано розташувати його в глибині ділянки.

Як правило, гостьовий будиночок відрізняється по плануванню від житлового будинку. Тут все мінімізовано - немає котельні, їдальні. Кімнати невеликі, а іноді і зовсім створюється єдиний житловий простір. Тому ...

Перед тим, як починати будівельні роботи, переконайтеся, що гостьовий будиночок вам дійсно необхідний. Адже це додаткові часові та фінансові витрати, які, втім, можна звести до мінімуму, вдавшись до будівництва з СИП-панелей.

Канадська технологія на сьогоднішній день - це:

  • економія витрат на будівельні роботи;
  • оптимізація витрат на опалення (завдяки теплозберігаючим показниками використовуваних матеріалів);
  • висока швидкість зведення, а також міцність і довговічність конструкцій.

СІП-технології - ідеальний варіант для будівництва гостьового будиночка! Варіант, який дозволить вашим родичам і друзям насолоджуватися комфортним перебуванням у вас в гостях.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.