Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Безпечний ремонт дитячої кімнати в котеджі під Києвом

Ні для кого не секрет, що з точки зору здоров'я життя за містом набагато якісніше, ніж в пильному мегаполісі.

Купити котедж під Києвом прагнуть все ті, хто піклується про своє здоров'я і здоров'я своїх дітей. Але в століття сучасних технологій і досягнень хімічної промисловості мало купити котедж, побудований в екологічно чистому районі, важливо ще і підібрати будівельні та оздоблювальні матеріали, використання яких не принесе вам шкоди. Особливо це стосується облаштування дитячої кімнати, адже міцне здоров'я дітей - запорука щастя їх батьків.

У своїй кімнаті дитина проводить майже весь свій час - він там грає, читає, вчиться і спить. Неякісний ремонт може спровокувати такі захворювання, як астма, бронхіт, головні болі, банальну алергію. Тому перш ніж купити будівельні матеріали для дитячої, вивчіть матчасть.

Короткий лікнеп по екологічності будівельних і оздоблювальних матеріалів для дитячої кімнати

1. Знайдіть літеру «Е».

Поважають себе виробники будівельних і оздоблювальних матеріалів маркують свою продукцію, залежно від ступеня її екологічності. Якщо ви бачите на коробці з товаром маркування Е1 - беріть для дитячої, не замислюючись, це абсолютно безпечні для дитячої та будь-який інший кімнати матеріали. Маркування Е2 означає, що товар підходить для кухні, ванній і коридору вашого будинку. А ось товар з маркуванням Е3 в свій котедж під Києвом купити навіть не думайте - матеріали не підходять для житлових приміщень, тільки для технічних.

2. Уважно вивчіть склад

Починаючи ремонт дитячої кімнати, відмовтеся від матеріалів, в складі яких є такі летючі речовини, як феноли, формальдегід і бензольні сполуки. Наприклад, не варто купувати епоксидний клей, масляну фарбу і ДСП. Чому? Епоксидний клей після використання виділяє в повітря ацетон, який в'їдається в шпалери або килими, викликаючи розлади і нервової системи, і шлунково-кишкового тракту, і мігрень. У масляної фарби також міститься безліч шкідливих речовин, про що свідчить характерний різкий запах, що викликає тривалий головний біль. А ось ДСП, на перший погляд, нічого не віщує неприємного, але, руйнуючись згодом, виділяє в повітря небезпечні летючі речовини, що містяться в клейових сумішах для обробки ДСП.

3. Зробіть безпечними стіни, підлогу і стелю

Йдеться, звичайно ж, не про пристосування для безпеки дитини в будинку, а про будівельних та оздоблювальних матеріалах, використовуваних під час ремонту в котеджі. Все безпечні матеріали створені на натуральній, органічній основі, і в будь-якому будівельному супермаркеті ви обов'язково знайдете потрібні вам клейові склади, акрилатную фарбу і навіть дерев'яні меблі для дитячої. Також під час ремонту слід заховати проводку в порожнину стін, встановити надійні розетки і вимикачі, правильно організувати простір, неодмінно радячись з дитиною (якщо він, зрозуміло, вже вміє говорити).

Правильний ремонт в дитячій: від підлоги до стелі

Ідеально: дерев'яні підлоги або паркет. Натуральна мастика довершить досконалу картину підлогового покриття для дитячої кімнати.

Компромісно: якісний ламінат, пробка. Відмінне рішення завдяки тому, що догляд за цими покриттями простий і легкий. А якісний і яскравий килим з синтетики зробить кімнату вашої дитини затишною. Вовняний килим, звичайно, 100% натуральний, але може стати причиною алергії у малюка.

Неприпустимо: лінолеум, ковролін. Лінолеум - продукт переробки нафтопродуктів, він вмістилище безлічі хімічних добавок. Навіть дорогий лінолеум може нашкодити вашій дитині, тому відмовтеся від його використання в дитячій кімнаті. А ковролін відмінно збирає пил і може стати притулком для мікрокліщів, що також загрожує алергічною реакцією.

Стеля

Ідеально: Вапняна фарбування або водоемульсійна фарба. Багатий вибір кольорів фарб на водній основі дозволить намалювати на стелі дитячої цілі картини.

Компромісно: Гіпсокартонна різнорівнева стеля - непоганий вибір, якщо хочеться втілити оригінальні рішення ремонту дитячої. Така стеля відмінно виглядає в котеджах з високими стелями.

Неприпустимо: Обробний пластик і натяжні стелі на основі ПВХ. Ці оздоблювальні матеріали характеризуються високою токсичністю і абсолютно неприпустимі в дитячій кімнаті.

Стіни

Ідеально: паперові або текстильні шпалери на основі натуральних рослинних матеріалів, не оброблені хімією. Природно, для шпалер клей слід вибирати безпечний - на основі крохмалю або інших натуральних добавок.

Компромісно: Фарби, сертифіковані для дитячих установ,? водно-дисперсійні, наприклад.

Неприпустимо: вінілові шпалери - вони не дихають. Олійні фарби - в їх складі можна знайти і свинець, та інші важкі метали.

І ще кілька слів про обробку стін дитячої кімнати: колір шпалер або фарби слід підбирати під темперамент господаря кімнати - дитини. Якщо дитина занадто активний, віддавайте перевагу спокійним тонам; для дітей-меланхоліків підійдуть більш яскравий відтінок стін. А якщо вашій дитині вже виповнилося 10 років, візьміть його з собою в супермаркет - нехай вибере із запропонованих вами варіантів кращий для себе.

І остання порада: новосілля в дитячій кімнаті краще всього святкувати через два тижні після ремонту, щоб вивітрилися всі запахи.

Купити котедж під Києвом, керуючись в першу чергу турботою про здоров'я дітей - відмінне рішення! Але, як бачите, економія на будівельних і оздоблювальних матеріалах може звести нанівець екологічність заміського життя, тому використовуйте для ремонту тільки перевірені часом якісні матеріали.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.