Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

7 золотих правил взаємодії з будівельною бригадою: будуємо і оздоблюємо будинок за канадською технологією без проблем!

Мріючи мати недорогий, але надійний, красивий і комфортний будинок за канадською технологією, ми звертаємося до будівельних компаній, які себе зарекомендували, що спеціалізуються на зведенні і продажу житла з sip-панелей.

Як правило, це легальна солідна організація, що має чималий досвід в сфері даних послуг, і співпраця з нею, підкріплена відповідними юридичними документами, завершується очікуваним результатом без неприємних форс-мажорів. Ви стаєте повноправним господарем заміського житла, яке, найчастіше, ще вимагає зовнішнього і внутрішнього оздоблення.

Тепер ви стурбовані тим, кому довірити фінішні будівельні роботи, після завершення яких зможете, нарешті, відсвяткувати довгоочікуване новосілля. Доцільніше знову скористатися послугами професійних будівельних бригад, ознайомившись з реальними відгуками про виконані ними роботи, уклавши договір, що містить чітко прописані нюанси співпраці. Але це в ідеалі, а на ділі багато з нас мають бажання або необхідність заощадити (або і те, і інше), звернувшись до напівлегальним або зовсім не зареєстрованим офіційно бригадам будівельників-ремонтників, розцінки на послуги яких, природно, значно нижче ...

Тут і виникає питання, що стосується вибудовування взаємин «замовник-виконавець». Помилки неприпустимі, бо дорого обходяться, особливо, якщо страждає не тільки нервова система представників сторін, але і якість виконуваних робіт, а значить, і ваш новий будинок за канадською технологією в цілому. Які ж правила взаємодії замовника з будівельною бригадою?

Правило 1. Бізнес - це тільки бізнес

Ніяких особистих почуттів і емоцій! Часто, бажаючи заручитися підтримкою працівників, замовник занадто лояльно ставиться до деяких недоліків в недобросовісно виконану роботу, виправдовуючи це будь-якими причинами. Або з самого початку намагається встановити більше дружні, ніж професійні відносини, сподіваючись на те, що в цьому випадку всі ремонтні і будівельні роботи будуть проводитися з особливою відповідальністю, «не за страх, а за совість».

І те, і інше - невірно. Слід по всій строгості «питати» з підрядників в разі неякісного виконання роботи, не даруючи їм своєю лояльністю спокуси «халтурити» та в подальшому. Не можна допускати панібратства, але і зарозумілості, а, тим більше, зневажливого ставлення, також. У той же час, не дозволяйте найнятим робітникам пригнічувати себе, «завантажувати» незрозумілими термінами. Необхідно дотримуватись особистої дистанцію, обмежуючись в спілкуванні професійними моментами.

Правило 2. Чітко озвучити очікуваний кінцевий результат

Ведучи переговори з будівельною бригадою, яка буде «доводити до розуму» ваш будинок за канадською технологією, важливо на самому початку озвучити кінцевий результат процесу, яким ви його уявляєте, аж до дрібниць (дизайн, планування приміщень і т.п.). В тому числі, які матеріали, інструменти, технології повинні застосовуватися. Іноді виявляється, що замовник і виконавець спочатку «розмовляють на різних будівельних мовами», що виливається згодом в неприємні ексцеси.

Правило 3. Точні розцінки

Необхідно детально обговорити розцінки на всі плановані будівельні роботи. Не соромитися уточнювати, наприклад, чи відповідає зазначена сума оплати «за погонний метр» або в цілому за виконання всього обсягу тієї чи іншої роботи.

Правило 4. Точна кошторис

Підсумкова кошторис робіт повинна бути детально прорахована, без нез'ясованих нюансів. Звичайно, непередбачених витрат не уникнути, але вони не повинні перевищувати 5% від загальної суми. Не варто мучити підрядника підозрілістю і причіпками до кожного пункту, але і не потрібно соромитися висловлювати свої зауваження, якщо дійсно щось незрозуміло.

Правило 5. Оплату наперед - НІ!

Не погоджуйтеся оплачувати наперед ще не зроблену роботу. Доведено, що це знижує почуття відповідальності, оперативність і старанність працівників. До того ж, так ви залишаєтеся нічим не застраховані на випадок того, якщо якість обробки вашого будинку за канадською технологією вас в кінцевому результаті не влаштує. Мова не йде про незначне авансі або засобах, необхідних для закупівлі будівельних матеріалів або інструментів.

Правило 6. Закуповуємо матеріал самі

Найкраще займатися закупівлею необхідних будівельних та оздоблювальних матеріалів, сантехніки, інших побутових аксесуарів самостійно. Або, в крайньому випадку, ретельно контролювати цей процес. Це допоможе більшою мірою уникнути тих самих незапланованих витрат, крім того, ви будете на 100% впевнені в якості придбаних товарів, ознайомлені з їх властивостями і характеристиками.

Правило 7. Постійний контроль

Само собою зрозуміло, всі будівельні роботи по зовнішній і внутрішній обробці новопридбаного житла повинні проводитися під вашим невсипущим контролем. Вникати у всій подробиці, перевіряйте якість виконаних робіт відразу ж, на кожному етапі, як то кажуть, «не відходячи від каси».

Дотримуючись цих перевірені часом правила, ви зможете уникнути типових помилок і труднощів у спілкуванні та співпраці з будівельними бригадами. Договір договором, але і горезвісний людський фактор ще ніхто не відміняв. Нехай ваш будинок за канадською технологією радує вас винятковою якістю своєї споруди і обробки, надійним, до дрібниць продуманим функціоналом!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.