Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Специфіка внутрішнього оздоблення будинку за канадською технологією

Як уже неодноразово згадувалося, будівництво канадських будинків має масу переваг. Різноманітність у виборі варіантів їх внутрішнього і зовнішнього оздоблення - одне з них.

Властивості і технічні параметри sip-панелей дозволяють з високою ефективністю застосовувати практично будь-які оздоблювальні матеріали. Однак є в цій справі і свої нюанси. Розглянемо їх в рамках проведення внутрішнього оздоблення стін будинку за канадською технологією.

Особливості внутрішньої обробки канадських будинків

Внутрішнє оздоблення таких будівель, як правило, особливих проблем не доставляє. Найчастіше, облицювання стін оздоблювальними матеріалами виконується прямо по sip-панелей. Однак досвідчені будівельники рекомендують провести додатковий захист стін канадських будинків від вологи і вогню. З цією метою застосовуються листи вологостійкого і пожежостійкість гіпсокартону, стекломагніевие листи, якими стіни з sip обшиваються зсередини.

Ці універсальні оздоблювальні матеріали не підтримують горіння, вологостійкі, міцні, екологічно безпечні. Завдяки бездоганно гладкої поверхні, підходять для будь-якої подальшої обробки облицювальними матеріалами. Як наслідок, вони не тільки забезпечують підвищений рівень безпеки будинки за канадською технологією, а й дарують безмежні можливості в оформленні його дизайну.

Нерідко ГКЛ і СМЛ при будівництві канадських будинків встановлюються на sip-панелі без кріплення напрямних металевих профілів. Це підвищує вогнестійкість стін, тому що повітряні зазори, які сприяють поширенню вогню, відсутні. Однак в тих місцях, де потрібно приховати інженерні мережі, краще використовувати металевий каркас, який потім закривається гіпсокартоном. Шви конструкцій обробляють спеціальним герметиком (стійким до вогню і воді, але паропроникним). Потім вже можна зробити облицювання стелі та стін традиційними будівельними матеріалами,

Матеріали, які підходять для внутрішньої обробки будинку за канадською технологією

Sip-панель - це абсолютно рівна поверхня. Тому для внутрішньої обробки будинку з sip використовувати можна практично будь-які оздоблювальні матеріали, покладаючись на власний смак і резерв коштів.

У списку найбільш популярних матеріалів для внутрішньої обробки канадського будинку присутні шпалери різних видів (паперові, флізелінові, стеклотканевие), декоративна фарба і штукатурка, пластикові панелі і керамічна плитка. Любителі всього натурального можуть віддати перевагу шпону, коркового покриття і навіть натуральному каменю. Особливий колорит дому за канадською технологією додадуть дерев'яна вагонка, імітація бруса, блок-хаус. Вони з вражаючою точністю відтворюють зовнішній вигляд і фактуру профільованого бруса, оциліндрованих колод.

З огляду на, що всі оброблювані поверхні в канадських будинках вирівнювати не потрібно, витрати на оздоблювальні роботи помітно нижче, ніж при традиційному цегляному або блочному будівництві.

Додатковим плюсом є суттєва економія не тільки фінансових ресурсів, а й часу. Всім відомо, що традиційний «свіжозбудовану» будинок не можна обробляти відразу ж, тому як потрібно дочекатися його усадки. В іншому випадку можливі дуже неприємні явища у вигляді похилих стін, що лопнули шпалер, растрескавшейся штукатурки.

Будівництво канадських будинків дає чудову можливість забути про ці незручності. Sip-панелі не роблять значного навантаження на фундамент або каркас будинку. Починати обробку канадського будинку можна відразу після його установки, незалежно від пори року, навіть взимку, так як даний будівельний матеріал мало сприйнятливий до кліматичних змін.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.