Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Мансарда - це не тільки економно, але і красиво

Мансарда - важлива частина заміського будинку, яка іноді виступає ключовим аргументом на користь його покупки, адже вартість поверху під дахом набагато дешевше повноцінного.

Отримавши додатковий простір у вигляді мансарди, мешканці облаштовують її під спортзал, дитячу кімнату, фотостудію. У цій статті ми розповімо, як зробити з мансарди затишну спальню.

Зверніть увагу на ці п'ять аспектів

1. Грамотно облаштовуємо простір! Простір під похилою стіною вважається марною зоною, куди, однак, вмістяться дуже низькі меблі. Використовуйте це місце креативно! Тут буде матиме гарний вигляд робочий стіл. Працювати за ним, дивлячись у віконце - одне задоволення!

2. Робимо акцент на кольорі. Мансарда - унікальне приміщення, специфіка якого вимагає ретельного підбору кольорової гами. Як і для будь-якого приміщення невеликого розміру, для мансарди підійдуть світлі, спокійні тони. Так можна візуально розширити простір, створити затишок і зробити плацдарм для подальшої творчості - на світлих стінах вигідно виглядають фотографії, декор та милі домашні атрибути.

3. Правильне розташування вікон. Вони можуть бути розташовані вертикально - на фронтоні, і похило - на даху. І якщо перший варіант звичний і не викликає питань, в другому є нюанси, пов'язані з положенням в просторі. Деякі стверджують (і не дарма), що похилі вікна пропускають менше світла, направляючи світловий потік вниз. Інші вважають, що вікна повинні бути тільки на стелі і аргументують це тим, що зоряне небо і вид на химерні хмари компенсують всі можливі недоліки.

4. Розширюємо рамки простору! У цьому допоможуть поверхні з відображенням. Встановивши на мансарді пару довгастих дзеркал, можна збільшити глибину приміщення, підвищуючи, до речі, освітленість.

5. Не обмежуйте політ фантазії! Можна, наприклад, задрапірувати похилу стіну гобеленом або ж великим плакатом із зображенням природи. Гори, водойми і високі дерева - не тільки феншуйно, але і стильно.

Клієнти Evrodim.com, які приїхали до нас у містечко поспілкувалися з фахівцем і купили будинок з мансардним поверхом, жодного разу не пошкодували про своє рішення! Приїжджайте до нас і повторіть їхній досвід!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.