Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

А ви любите шашлик?

Скоро травневі свята. Всіх хвилює питання: як їх можна приємно провести. Класичний варіант - це вибратися веселою компанією на природу і посмажити шашлики. Для власників приватних будинків ця задача значно спрощується - ви просто запрошуєте всіх друзів до себе в гості.

Звичайно, можна зробити шашлики на традиційному мангалі або по-старому - на виставлених цеглинах. Але є значно кращий варіант - стаціонарний цегляний мангал. Більшість власників присадибних ділянок не вважають за потрібне його будувати, запевняючи себе і оточуючих, що місця він займає багато, коштує дорого, при цьому використовується рідко. Однак це не зовсім вірні твердження. Як показує досвід одного з наших клієнтів, побудувати подібний мангал не так складно і недорого. За умови, що ви будете робити його самостійно, він вам обійдеться близько 2500 гривень.

Зроблений своїми руками мангал із цегли - це розкішний арт-об'єкт, який відмінно впишеться на ділянці в 5-6 соток, він притягує, як магніт, і робить зону відпочинку затишною і більш функціональною. Змушує знову і знову планувати сімейні посиденьки, запрошувати рідних, друзів і знайомих. Креслення подібного мангала допоможе вам розрахувати кількість необхідних для побудови матеріалів і уникнути промахів.

Зона відпочинку, в центрі якої побудоване домашнє вогнище, завжди стає улюбленим місцем зустрічі рідних і друзів. Якщо є бажання - сміливо приступайте до роботи. І через деякий час на вашій ділянці з'явиться оригінальна і багатофункціональна будова, яке буде радувати вас довгі роки.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.