Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

8 речей в ремонті, на яких краще не економити

Економити потрібно з розумом! Тому в цій статті розповімо на чому в ремонті економити не варто.

1. Роботи пов'язані з електропроводкою, водопостачанням, каналізацією повинен проводити окремий фахівець в кожному напрямку.  

2. Гідро- і теплоізоляції хоч і не видно на перший погляд, але вони грають важливу роль в оздобленні вашого будинку.

3. При плануванні та проведенні електропроводки подбайте про достатню кількість розеток і джерел світла. Це допоможе вам забути про "переноски" раз і назавжди.

4. Завжди вибирайте безпечну систему опалення. Хоч ціна на комплект обладнання з котла і радіаторів або теплих підлог може бути істотною, не піддавайтеся спокусі заощадити.

5. Вентиляція і кондиціонування дуже важливі. Вони допомагають підтримувати мікроклімат і заданий температурний режим у вашому домі. Система кондиціонування повинна забезпечувати доступ чистого повітря. З цієї ж причини не забувайте про встановлення витяжки на кухні.

6. Вхідні двері повинні бути надійними. Краще вибрати якісні броньовані двері, а не китайський аналог.

7. Матеріали для обробки підлоги. З усіх покриттів в будинку саме з покриттям підлоги доводиться працювати найважче. Тому до нього і підвищені вимоги.

8. Правильно встановлюємо сантехніку. Звичайно, що купити: якісну ванну або китайську душову - це ваш вибір. Але не варто забувати про правильну установку цих предметів. До того ж - не економте на фурнітурі.

Це були найважливіші рекомендації на чому не варто економити при проведенні ремонту в будинку. Якщо ж у вас є поради, якими ви б хотіли поділитися, обов'язково пишіть. Ми будемо дуже раді почути вашу думку і зробити статтю на основі ваших порад. Не допускайте помилок в ремонті!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.