Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

15 способів заощадити на ремонті будинку без втрати якості самого ремонту

У цій статті ми розповімо вам про 15 простих, але корисних і дієвих, способів економії коштів і нервів при проведенні ремонту. Перевірено на власному досвіді! :)

 

Ремонт завжди порівнюють зі стихійним лихом, яке негативно впливає на наше фінансове становище, повсякденний графік і вбиває багато нервових клітин. Але ремонт в будинку можна перетворити в приємне заняття. Особливо якщо знати на чому ж можна заощадити без втрати якості ремонту. Ми підготували спеціально для вас добірку корисних порад.

1. Бажано запланувати і провести ремонт в період з кінця жовтня до початку грудня - це час сезонних розпродажів в будівельному сегменті.

2. Проводьте ремонт відразу у всьому будинку, а не в одній кімнаті. Якщо ж не вистачає фінансів на весь будинок - візьміться за один поверх.

3. Якщо ви задумали повномасштабний ремонт всього будинку зверніться до дизайнера-проектувальника: витрати на нього окупляться за рахунок економії при покупці матеріалів.

4. Не поспішайте. Часто трапляється так, що люди через зайвий поспіх припускаються помилок в підрахунках і доводиться їздити по кілька разів до магазину «витрачаючи» зайвий бензин або переплачують за більш дорогі пропозиції.

5. Ще одна стаття економії - це проведення всіх підготовчих до ремонту робіт своїми силами.

6. Прорахуйте кілька варіантів технічних рішень кожного окремого питання і виберіть більш економний.

7. Самостійно проконтролюйте закупівлю матеріалів робочими.

8. Розберіться в підрахунках необхідної вам кількості облицювальної плитки, штукатурки, шпалер і т.д.

9. Продумайте і організуйте всі свої закупівлі матеріалів великими партіями - ви зможете заощадити не тільки на доставці, але і можливо отримати додаткову знижку від продавця.

10. Ніколи не купуйте будівельних матеріалів "про запас" - зазвичай вони залишаються в запасі на завжди.

11. Перш ніж починати якийсь вид робіт, ознайомтеся в інтернеті із ходом їх проведення - це допоможе вам визначити їх трудомісткість і тимчасові витрати.

12. Не соромтеся попросити знижку у продавця, особливо якщо ви купуєте велику партію товару або замовляєте великий обсяг роботи.

13. Ніколи не йдіть на компроміс з якістю - не дарма кажуть, що скупий платить двічі!

14. Хенд-мейд в тренді, тому можете сміливо замінювати невеликий куплений декор зробленим власноруч. В інтернеті є величезна кількість ресурсів, які допоможуть розібратися "що", "де" і "як" можна зробити самостійно.

15. І найважливіше, не потрібно нервувати в процесі ремонту - розхитані нерви рано чи пізно принесуть проблеми зі здоров'ям і додаткові витрати на лікування.

Щасти вам з ремонтом!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.