Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Як не помилитися з метражем, купуючи котедж під Києвом? Частина 3. Великі будинки

Великій родині з декількох поколінь, яка збирається жити під одним дахом, потрібен по-справжньому просторий будинок. Тому якщо стоїть завдання купити котедж під Києвом, в якому має розміститися немаленька родина, то вибирати варто з будинків площею від 100 кв.м.

У котеджних містечках, забудовуються компанією «Євродім», реалізовані кілька типових проектів для великих сімей. Так, компанія готова запропонувати котеджі «Комфорт» і «Елегант», виконані за канадською каркасно-панельній технології, і котедж «Сонячний» з газобетону.

Просторі будинку з чотирма-п'ятьма спальнями стануть справжнім подарунком для любителів жити просторо. А остаточний вибір між ними краще робити, враховуючи стиль життя конкретно вашої родини.

У котеджах, виконаних за проектом «Комфорт», центром будинку є затишний хол. Сюди сходяться всі шляхи, в тому числі і спуск по гвинтових сходах з другого поверху. В котеджі реалізована дуже корисна дизайнерська ідея: вітальня і кухня-їдальня не об'єднані в загальний простір - це ізольовані кімнати з окремими входами. У такому будинку можна приймати гостей в спокійній обстановці, візитерам не доведеться спостерігати клопоти господарів на кухні. Другий плюс від поділу кімнат в тому, що таку вітальню легко перетворити в кімнату для гостей або в ще один робочий кабінет, на додаток до вже передбачене проектом.

У будинку загальною площею 105 кв.м всі три спальні знаходяться на другому поверсі. Поруч розташована простора гардеробна і велика ванна кімната. Примітно, що у ванній є вікно, а це означає більше світла і більш цікаве внутрішнє оформлення приміщення, наприклад, можливість прикрасити кімнату живими рослинами. Для зберігання речей в будинку передбачені дві гардеробних - одна «темна» на першому поверсі біля сходів і друга з вікном на другому поверсі біля ванної.

У котеджі «Елегант» загальною площею 118 кв.м дуже цікаво продумана нічна зона. У будинку три спальні, при цьому найбільша з них має витягнуту форму і два вікна, тобто при бажанні може перетворитися в пару окремих кімнат. Крім спалень, на поверсі є гардеробна, ванна і просторий світлий хол.

Також в будинку грамотно виконане зонування першого поверху. Купити котедж під Києвом з такою плануванням можна порадити любителям відкритих просторів. У будинку немає окремих тамбура і холу - вони зведені воєдино. Центром будинку стала вітальня з прекрасним природним освітленням за рахунок двох великих вікон. І так не маленьке приміщення додатково візуально розширюється за рахунок суміжній кухні-їдальні. Поруч з гвинтовими сходами нагору є окрема кімната, в якій можна влаштувати апартаменти для гостей, спальню, кабінет, дитячу. Вікно цієї кімнати виходить на задній двір, а значить тут можна знайти такі бажані в великому будинку тишу і усамітнення. Якщо потреби в ізольованих покоях немає, приміщення можна об'єднати з кухнею або зробити частиною вітальні-студіо.

У котеджах по проекту «Сонячний» - чотири житлові кімнати, але акцент зроблений на тому, щоб у кожного члена сім'ї було особистий простір. На першому поверсі знаходяться ізольовані вітальня і кабінет, які можна перетворити в особисті кімнати дружини і чоловіка. На другому поверсі ми знайдемо дві просторі спальні і дві гардеробних. Є й місце, де сім'я може збиратися разом. Крім окремої кухні-їдальні для сімейних обідів в літню пору підійде широка крита тераса біля входу. Котедж займає 110 кв.м.

Отже, як бачимо, просторі котеджі «Комфорт», «Елегант» та «Сонячний» відрізняються простий і функціональним плануванням, а кількість житлових кімнат дозволять з комфортом розміститися в будинку не тільки велику родину, а й її гостям. При цьому автори Домопроект залишили новоселам простір для творчості. Купивши котедж під Києвом за таким проектом, цільове призначення кімнат можна вільно змінювати, в залежності від потреб конкретної сім'ї.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.