Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Як не помилитися з метражем, купуючи котедж під Києвом? Частина 2. Будинки середніх розмірів

Кожен при виборі житла прагне до максимального комфорту. Але якщо молодим бездітним парам буде затишно і в міні-котеджах, то класичні українські сім'ї з одним-двома дітьми підшукують добротну класику. Вони найчастіше хочуть купити котедж під Києвом площею від 70 квадратних метрів і, як мінімум, з двома спальними кімнатами. В асортименті Домопроект компанії «Євродім» є шість типових варіантів, які підходять для такої категорії покупців.

Всі котеджі, про які піде мова, мають ряд спільних рис. Всі ці будинки двоповерхові, з просторою кухнею-їдальні і двома санвузлами, в одному з яких можна поставити душову кабіну, а в іншому - повноцінну ванну. Спальні в котеджах в основному зосереджені на другому поверсі. Крім того, у багатьох будинках від «Євродому» передбачена можливість розширити житлоплощу за рахунок прибудови до котеджу тераси. Подальше планування вже можна вибирати, виходячи з конкретних потреб сім'ї.

Каркасно-панельні котеджі, побудовані за проектом «Сімейний», розплановані під запити новоселів з дітьми. У будинку загальною площею 72 кв.м «нічна» зона повністю зосереджена на другому поверсі, дитяча (10 кв.м) і батьківська (17 кв.м) спальні розташовуються поруч із загальною душовою кімнатою. На першому поверсі 24 квадратних метра відведені під хол, вітальню і кухню-їдальню. Ці приміщення можна розмежувати стінами, виділити кольором окремі зони або залишити відкритий простір. При бажанні будинок цілком реально розширити за рахунок площі зліва від ганку - на додаткових семи квадратних метрах можна влаштувати терасу для чаювань, веранду з зимовим садом або альтанку.

Для будинків з газоблоку розроблений схожий проект - «Флагман». На 75 метрах з комфортом розміститься сім'я з трьох-чотирьох чоловік. Заходячи в будинок з просторою тераси, ми потрапляємо в хол, який переходить у вітальню (13 кв.м) і кухню-їдальню (7 кв.м). Піднявшись на другий поверх, ми побачимо дві спальні, санвузол і гардеробну. У проекті залишена можливість розширення і прибудови до котеджу додаткових житлових приміщень.

Тим, хто віддає перевагу просторішому будинку, «Євродім» радить купити котедж під Києвом, побудований за проектом «Фаворит» з СІП-панелей або за проектом «Затишний» з газоблоку. У цих резиденціях загальною площею 85 кв.м вже передбачений повноцінний другий поверх без зрізів даху. У «Фавориту» центральне місце першого поверху традиційно займають переходять один в одного хол, вітальня (18 кв.м) і кухня-їдальня (10 кв.м). На другому поверсі знаходяться дві спальні - дитяча і батьківська, гардероб з окремим входом і ванна кімната. У проекті «Затишний» планування схожа, але спалень на верхньому поверсі вже три. Такий варіант кращий для сімей з різностатевими дітьми - кожен з них отримає в новому будинку окрему кімнату.

Каркасно-панельні котеджі по проекту «Прем'єр» загальною площею 90 кв.м розраховані на великі родини. На верхньому поверсі розміщуються три повноцінних спальні і окрема ванна. На першому поверсі - кухня-їдальня (10 кв.м) і дуже простора вітальня (19 кв.м). Вільний простір під сходами в холі часто використовують для зберігання одягу, рідко використовуваних речей і техніки, але можна реалізувати і більш цікаве дизайнерське рішення, наприклад, поставити там винний шафа.

Проект «Гранд» відповідає своїй назві повністю. Цінителям європейської архітектури обов'язково варто купити котедж під Києвом, побудований саме за таким проектом. Тут все виглядає урочисто і велично, починаючи з широкої восьмиметровой тераси по обидві сторони від входу. Вітальня не просто велика - в ній є ще і еркер, який виглядає особливо елегантно в оточенні саду. На другому поверсі автори проекту передбачили просторі спальні з вбиральнями. Особливістю будинку є гостьова кімната на першому поверсі. Втім, гостьовий вона вважається дуже умовно - тут можна влаштувати спальню для старших членів сім'ї, яким незручно кожен раз підніматися нагору. Можна також перепрофілювати приміщення в робочий кабінет або майстерню - все залежить від інтересів і захоплень майбутніх власників будинку.

Таким чином, в асортименті «Євробудинку» знайдуться котеджі для будь-якої сім'ї. У третій частині статті ми зупинимося на ексклюзивних котеджах великих розмірів.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.