Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Сімейний заміський будинок під Києвом, 118 м2, проект «Елегант»

Представляємо Вам один з найбільш вдалих і популярних проектів заміських каркасних будинків, які пропонує компанія «Євродім».

Проект «Елегант» - це проект канадського будинку з ретельно продуманою зручним плануванням, розрахованого на проживання сім'ї з 4-6 чоловік. Загальна площа цього будинку досить велика для того, щоб всі члени сім'ї могли зручно в ньому розміститися, і при цьому немає зайвої квадратури, яка здорожує експлуатацію такого житла. У будинку передбачено місце для всіх необхідних технічних приміщень.

На першому поверсі розташована велика вітальня-студіо, кухня і окрема кімната. Розмір кухні дозволяє використовувати її як столову, а в 30-ти метровій вітальні достатньо місця для відпочинку, навіть якщо в ній одночасно збереться вся родина. Невелика кімната з окремим входом може бути пристосована як робочий кабінет, гостьова кімната, кімната для няні або спальня для члена сім'ї, який не може або не бажає жити на 2-му поверсі. З неї також досить легко обладнати вихід в вітальню або кухню, і тоді перед нами - ідеальна ігрова кімната, в якій може розміститися малюк, поки мама зайнята домашніми справами. При цьому він завжди буде знаходитися «на очах» і під контролем.

На другий поверх ведуть зручні сходи. Її геометрія розрахована таким чином, що, не займаючи багато місця і, не вимагаючи багато енергії для опалення сходового отвору, вона, тим не менш, забезпечує комфортний спуск і підйом на другий поверх будинку.

Кімнати другого поверху - окремі, правильної форми, дуже світлі. Тут, як правило, розміщуються спальні членів сім'ї, дитячі та тренажерні кімнати, гардеробні і т.д. У господарів такого будинку навряд чи виникне питання, де поставити той чи інший предмет інтер'єру, адже - місця в будинку більш ніж достатньо.

Санвузли заплановані як на першому, так і на другому поверхах. Санвузол 1-го поверху невеликого розміру, але, тим не менш, в ньому достатньо місця для установки душової кабіни, умивальника і пральної машини. На другому поверсі розташований великий санвузол, де поміститься ванна практично будь-якого розміру.

Технічні приміщення представлені великим 6-ти метровим тамбуром-передпокої і окремої комори на 2-му поверсі.

Додайте до цього власну ділянку досить великого розміру - і ви отримаєте ідеальне родове гніздо для сучасної сім'ї.

Будинок побудований з SIP-панелей, закритих із зовнішнього боку захисної волого і вітронепроникної мембраною. У комплект поставки входять двокамерні склопакети, металеві вхідні двері, дерев'яна внутрішні сходи і утеплена дах з покрівлею з металочерепиці.

У такому будинку буде затишно, тепло і зручно. А при необхідності канадський каркасно-панельний будинок можна збільшити в розмірах, добудувавши відсутні приміщення на власний смак.

Такий будинок може бути побудований компанією «Євродім» на будь-якій ділянці. На територіях ж котеджних містечок, будинок «Елегант» пропонується «євроДОМі» за ціною близько 50 тис. Доларів (ціна варіюється в залежності від місця розташування) за готовий будинок в стані під обробку, з ділянкою і всіма комунікаціями.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.