Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Що потрібно врахувати, обираючи проект будинку під Києвом?

Безумовно, що може бути простіше вибору готового проекту будинку за канадською технологією?! Швидко, не клопітно і наочно. Проте, у кожної людини своє індивідуальне бачення і розуміння затишку, раціональності і комфорту. Уява вже малює картинку майбутнього котеджу, і, часом, ми не знаходимо в розроблених проектах те, що бачимо в своїх мріях.

Відповідно, виникає закономірне питання - як же правильно вибрати проект будинку і що потрібно тут, перш за все, враховувати ?! Завдання складне, але вирішуване. Ось про найпоширеніших і простих способи її вирішення ми і поговоримо ...

Індивідуальність і особливості будинку

Функціональність

Зверніть увагу на функціональність і зручність розміщення кімнат і підсобних приміщень. Так, якщо в будинку є робочий кабінет, то ідеальним варіантом буде його розташування в деякому самоті від спальних і дитячих кімнат для максимально спокійною і плідної роботи. Невеликий гостьовий санвузол повинен знаходитися недалеко від вхідних дверей, а ось комора - недалеко від, щоб вам не довелося «бігати» через весь будинок кожен раз, коли вам знадобиться щось звідти взяти (наприклад, консервацію або який-небудь інвентар).

Достатній простір

Як не крути, але будівництво будинків під Києвом апріорі передбачає більший простір, ніж квартира в багатоповерховому будинку. Проте, варто подбати, щоб цей простір стосувалося не тільки до присадибної території, але і до самого дому. Подивіться, чи достатньо високі стелі в центральних кімнатах і просторі спальні ?! Задумайтесь над тим, які взагалі розміри кімнат в будинку вас влаштують в повному обсязі.

Порядок і приватність

Не варто випускати з виду кількість всіляких підсобних приміщень, комор, гардеробних, які побічно відповідають за порядок в домі - їх, як правило, завжди не вистачає. Пам'ятайте і про приватності, адже кожному хочеться мати свою територію, що дозволяє не стикатися лоб в лоб з іншими членами сім'ї (бажано, щоб кожна кімната мала свій вихід).

Близькість природи

Дуже зручно, якщо тераса «примикає» до вітальні або кухні. Адже так приємно взяти в одну руку чашку гарячого ароматної кави, а в іншу - тарілку з апетитними бутербродами і відразу ж вийти на терасу подихати свіжим повітрям, насолоджуючись тишею і умиротворенням. Не любите терасу, а віддаєте перевагу частий відпочинок в саду ?! Тоді, мабуть, не варто «підіймати» перший поверх будинку занадто високо над землею (кілька ступенів буде цілком достатньо).

З урахуванням дитячих потреб

Якщо в сім'ї є діти, то в проекті будівництва будинків під Києвом потрібно дивитися і на потреби молодших членів сім'ї. Кімнати малюків, які потребують постійного нагляду, повинні перебувати поруч з батьківською спальнею, а ось кімнати підлітків, навпаки - на віддалі. Слід подумати і про організацію дозвілля дітвори - чи буде це частина спальні або окрема кімната. У будь-якому випадку дитяча повинна бути максимально освітленій і просторою.

Тонкощі і нюанси, які потрібно враховувати:

  1. Всі двері в будинку повинні правильно відкриватися і бути досить широкими, щоб через них можна було виносити / заносити меблі.

  2. Якщо в будинку передбачена сходи, то її розміри також мають значення - сходи не повинна бути занадто крутий і вузькою.

  3. Перевірте грамотне розташування вікон в спальнях і ванних кімнатах, щоб упевнитися, що все, що відбувається в будинку не стане надбанням сусідів.

  4. Розташування кімнат повинно сприяти абсолютно вільному переміщенню мешканців по дому.

Добре, коли існує можливість для подальшого самостійного розширення зовнішніх будівель.

Що впливає на вартість будівництва, збільшуючи його:

  1. дорогі будматеріали (найекономічнішими є СІП-панелі);

  2. наявність декількох гардеробних на одному поверсі;

  3. ділянку, на якому ведуться будівельні роботи, з перепадами висот;

  4. будинки зі складною формою і хитромудрої покрівлею;

  5. відсутність на стадії розробки проекту ТОЧНИХ побажань замовника.

Сподіваємося, що наші поради та рекомендації допоможуть вам знайти оптимальний варіант, який буде задовольняти всі ваші потреби і бажання, як у плані естетики і функціональності, так і в плані економічності.

І нехай обраний проект і будівництво будинків під Києвом втілять вашу мрію про ідеальну заміської нерухомості в реальність!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.