Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Будинок для молодої сім'ї: обов'язкові атрибути сучасного котеджу

Тисячі молодих сімей сьогодні не тільки мріють про будівництво будинку в передмісті, а й розглядають це завдання як обов'язковий атрибут сучасного життя. А з появою дітей перспектива будівництва котеджу за межею міста стає ще більш привабливою.

Всім батькам без винятку хочеться дати дитині можливість дихати свіжим повітрям і бігати босоніж по зеленій траві, та й самі вони будуть не проти приєднатися! Адже так приємно ввечері вирватися з суєти великого міста, повечеряти на веранді, залитої світлом західного сонця, забути всі злободенні проблеми і вдосталь насолодитися тишею і присутністю тільки тих, хто дорогий.

Треба сказати, сучасна молодь схильна пред'являти дуже високі вимоги до комфорту. Багато хто мріє замовити будівництво будинку з повним внутрішнім інфраструктурним забезпеченням. Так, нове покоління людей йде в ногу з сучасною інженерією, активно будує каркасні будинки і не нехтує інноваційними технологіями. І в даній публікації ми розглянемо деякі правила проектування і обов'язкові атрибути заміського будинку, розрахованого на проживання молодої сім'ї.

Отже, головне і єдине правило, дотримання якого дозволить побудувати будинок для молодої сім'ї з перспективою - це «думай про сьогодення, але дивись у майбутнє». Що ж потрібно врахувати, думаючи про майбутнє?

Проектуючи будинок або вибираючи готовий проект для молодої сім'ї, завжди пам'ятайте про те, що її склад може змінитися. Якщо в умовах середнього віку вибір поверховості та загальної житлової площі будинку традиційно обумовлений саме складом сім'ї і звичками всіх її членів, то у випадку з молоддю орієнтуватися на даний показник не варто. Дійте від зворотного! Розробіть максимально можливий сценарій! Спроектуйте будинок, в якому, скажімо, буде кабінет і гостьова кімната - в разі, якщо у вашій родині поки немає дітей. А коли вони з'являться, то колись «занадто масштабний проект для двох» стане «звичайним будинком з декількома спальнями для сім'ї з дітьми». І не потрібно буде ламати голову над переплануваннями або купувати більший будинок.

Обираючи формат проживання в заміському будинку, залиште за собою можливість «передумати». Так, сьогодні ви молоді й активні, вас манять вогні великого міста і надихає його багатоликість і невичерпна енергія, але прийде час, коли захочеться тиші і з'явиться нестримне бажання втекти від усього цього багатоголосся. Обираючи виключно сезонний формат проживання в канадському будинку сьогодні, ви позбавляєте себе права передумати завтра, оскільки в цьому випадку відсутність опалення, матеріал стін і перекриттів може зробити експлуатацію будинку в зимовий період технічно неможливою. Звичайно, орієнтуватися слід більшою мірою на власні звички і спосіб життя, але віддавши перевагу, скажімо, «сезонному режиму перебування з можливістю експлуатації в зимовий період», ви залишите за собою право вибору в майбутньому. А якщо фінанси дозволяють, то можна відразу замахнутися на постійний формат проживання, адже він не зобов'язує до цього самого «постійного проживання», але залишає місце для гіпотетичних реорганізацій, які досить часто зустрічаються в житті молодого подружжя.

Зробіть будинок сучасним і максимально комфортним! Як будь-який інший будинок, будинок для молодої сім'ї повинен бути забезпечений холодним і гарячим водопостачанням, якісною кліматотехнікою і іншими благами сучасної цивілізації. Всі власники заміської нерухомості прагнуть облаштувати свій побут на рівні міського життя і відсутність останніх - це пережитки минулого, яким немає місця в сучасній реальності. Тому будуйте НЕ дачу, а повноцінний будинок з усіма «витікаючими звідси наслідками».

Залиште місце для інфраструктурного «пакета»! Баня/сауна, альтанка, мангал, зразковий газон, гараж, камін і т.д. - це якраз ті складові, заради яких всі ми так прагнемо в передмістя і яких всі ми безнадійно позбавлені, проживаючи в міській квартирі. Так, комплектність цього так званого «інфраструктурного пакету» може різнитися і залежить виключно від стилю життя, технічної можливості та смакових уподобань/потреб конкретної сім'ї. Але знову ж таки, залиште за собою право вибору і запасіться «місцем» на випадок, якщо щось в житті змінитися і захочеться спорудити, скажімо, дитячий майданчик чи басейн.

Є ще багато можливостей, які дає заміське життя, але які носять опціонний характер і висловлюють індивідуальні потреби тієї чи іншої сім'ї. Тому перш ніж замовити будівництво будинку, має сенс ще на етапі забудови зважити всі за і проти, подумати про майбутнє, визначитися з обов'язковими складовими, без яких вам важко уявити власний будинок і з яких, з вашої точки зору, складається щаслива заміське життя.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.