Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Правила великого переселення: як організувати переїзд в новий заміський будинок

Купити будинок під Києвом - великий і важливий крок у житті будь-якого домовласника! Але шкідливої ​​підніжкою на шляху до нового щастя в новому будинку може стати переїзд, який, як говорить народна мудрість, на кшталт двом пожежам. Це перебільшення, звичайно, але перспектива переїзду і радує, і засмучує одночасно.

Купити будинок під Києвом - великий і важливий крок у житті будь-якого домовласника! Але шкідливої підніжкою на шляху до нового щастя в новому будинку може стати переїзд, який, як говорить народна мудрість, на кшталт двом пожежам. Це перебільшення, звичайно, але перспектива переїзду і радує, і засмучує одночасно.

Можна скористатися послугами компанії-перевізника. Ці мувінгові компанії спеціалізуються на тому, що упаковують, перевозять і розпаковують все речі без вашого прямого участі. Але зберігати спокій серед коробок, пакетів, мішків і вузлів все одно не вийде.

Однак ми знаємо, як легко, просто, швидко і, головне, організовано самостійно переїхати з одного будинку в інший! Скориставшись нашими порадами, ви в'їдете в свій будинок під Києвом трохи втомленими, але все ж повними сил і бажання облаштовувати своє житло. А про переїзд будете згадувати з посмішкою.

Отже, правил великого і успішного переїзду всього п'ять.

Правило великого переїзду № 1 - Влаштуйте велику генеральне прибирання

У той день, коли ви вирішите купити будинок під Києвом, можете починати готуватися до Великої генерального прибирання. Щоб, так би мовити, не везти всякі непотрібні, застарілі себе речі в нові стіни. У кожному будинку знайдуться стопки старих журналів і книг, колекція пластикових упаковок і пакетів, морально і фізично застарілі каструлі, сковорідки і чашки. У метушні переїзду велика спокуса прихопити все з собою - «там розберемося», але його слід знищити у зародку і не тягнути з собою те, що можна викинути вже сьогодні.

Але, на відміну від того, що можна купити в будь-якому магазині, у кожного з нас є речі, якими ми дуже цінуємо. Для кого-то це антикварне кільце прапрабабусі, для кого-то - «подматрацний депозит», для кого-то - журнал з надрукованою першої статті. Щоб не боятися втратити цінне в суєті переїзду, рекомендуємо орендувати комірку у банку.

Правило великого переїзду № 2 - Відсортуйте речі, книги, посуд та ін.

Коли закінчена велика генеральне прибирання і за поріг винесено останній мішок зі сміттям, залишається окинути залишилися речі прискіпливим поглядом. І якщо не знайшли більше нічого непотрібного, приступайте до сортування.

Купити будинок під Києвом - півсправи, головне - створити в ньому комфортний затишок зі звичними речами. Найідеальніший варіант - покомнатно списки: записувати в блокнот все, що берете з собою в новий будинок. Це для тих, у кого багато часу і красивий розбірливий почерк. Якщо ж і час підганяє, і ви відвикли писати звичайною кульковою ручкою, просто розкладайте речі-взуття-книги-посуд в купки «за інтересами» - а потім приступайте до, власне, упаковці.

Правило великого переїзду № 3 - Купіть правильну упаковку

У будівельний супермаркет краще йти зі списком необхідних покупок, який ми пропонуємо вашій увазі.

Отже, після покупки будинку під Києвом для організації переїзду вам слід купити:

  • Коробки з картону. В середньому на одну кімнату потрібно 20-30 коробок. Коробки повинні бути середнього розміру - такі і зручно пакувати, і зручно транспортувати, і зручно переносити. Їх можна купити, а можна і попросити в будь-якому магазині. Головне - не перевантажувати їх. Бажано зупинитися на позначці в 30 кг.
  • Великі поліетиленові пакети зайвими не будуть однозначно. Крім них, неодмінно купите вакуумні пакети різних розмірів - повітря з них відкачується звичайним пилососом, ви будете здивовані, як багато можна в них упакувати речей ..
  • Скотч. Багато скотча. І кольорового, і прозорого, і широкого, і вузького. Тому що при переїзді багато скотча не буває.
  • Поролон або пакувальний пластик для особливо крихких предметів для вашого будинку.
  • Кольорові маркери, щоб малювати на коробках.

Правило великого переїзду № 4 Кожній речі - своя упаковка

Перш, ніж писати про упаковках, звертаємо вашу увагу на те, що все, абсолютно все непрозорі упаковки, коробки, мішки і пакети слід підписати або якось промаркувати. Чи то ви виділите для кожного приміщення свій колір маркера, то чи будете клеїти фотографію вмісту упаковки на коробку або мішок, чи то просто пронумеруете всі ваші коробки-пакети-мішки-сумки - не має значення. Головне - зробити так, щоб ви, в разі необхідності, могли швидко знайти потрібну вам річ.

Так, висувні ящики краще пакувати з усім вмістом, обертаючи плівкою, а ось тумбочки варто спустошити, переклавши речі в коробку з написом «Тумбочка приліжкова. Спальня ». Тоді процес розбору речей в будинку під Києвом істотно спроститься.

Побутову хімію зручніше упаковувати в два-три пакети, а вже потім в ящик, тому що розлитий, наприклад, «Доместос», надовго зіпсує вам настрій і запах в будинку.

А для упаковки одягу зараз існує прекрасний винахід - вакуумні мішки, які зменшують обсяги вмісту вашого шафи раз в п'ять, а то й більше.

Правильна упаковка речей - велике мистецтво. Головне в ньому - гармонія речей і упаковки. І тоді все ваше добро доїде в новий будинок під Києвом в цілості й схоронності.

Правило великого переїзду № 5 - Отримайте задоволення від переїзду

І ось перед вами коробки з написами «Книги. Вітальня »,« Консервація. Комора »,« Келихи. Бар »і т.д. У вакуумних пакетах стиснуті футболки, сорочки і зимові светри. Меблі в плівці, книги в стосі ... І вас переповнює гордість, що зі своїх «двох пожеж» ви вийшли переможцем.

Тепер залишається лише розкласти речі по місцях, побудувати камін і з посмішкою згадувати свій переїзд.

P.S. Якщо ви не тільки встигли купити будинок під Києвом, але і вибрати підлогове покриття, не забудьте застелити підлогу, перш ніж занесете в квартиру коробки, - це захистить його від подряпин.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.