Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Не чекай весни

Ми плануємо почати займатися спортом з весни, щоб вже влітку бути у відмінній формі. А для чого чекати весни? У котеджному містечку “Нова Олександрівка” сезон спорту 365 днів на рік, а інколи і більше.

У багатьох людей зима - це час перерви. “Перечекаю зиму і почну бігати з весни”, - думають вони. Те саме можна побачити і в будівництві, коли людина думає, що будувати взимку не можна і варто з весни зайнятися цим ділом. Спеціально для тих, хто так думає, ми підготували матеріал, в якому розвіяли міф про неможливість будуватися взимку. Пам’ятайте, що все залежить від бажання та можливостей і пора року не стане вам на заваді.

Продовжуючи тему спорту, хочемо поділитися з вами цікавим спостереженням. Так склалося, що найспортивніші люди живуть у нашому котеджному містечку “Нова Олександрівка”, що в Безуглівці Бориспільського району. Коли туди не завітай, завжди можна зустріти людей на пробіжці, тих, хто грають у баскетбол чи футбол на майданчику, виконують різноманітні фізичні вправи.

Така активність наших жителів не може не радувати. Більш того, ми хочемо, щоб кількість цих людей збільшилась. Погодьтесь, свіже заміське повітря, відкритий для дій та рухів простір та комфортні умови сприяють та заряджають на заняття спортом.

Приїздіть на перегляд будинків у “Нову Олександрівку” та особисто відчуйте цей дух активності.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.