Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Зимовий сад в заміському будинку під Києвом: перетворюємо мрію в реальність!

Уклад сучасного життя все більше віддаляє людину від її «природного місця існування» - природи. Навіть ті з нас, хто вважає себе абсолютними урбаністами, рано чи пізно відчувають непорушний зв'язок з землею, тягу до неї. Саме тому бажання купити будинок під Києвом відвідує все більшу кількість активних жителів столиці нашої Батьківщини. Ну, а коли ця мрія збувається - тут же з'являються нові потреби і бажання, пов'язані з нею. Наприклад, багато власників приватної нерухомості вже не уявляють собі життя в заміському будинку без особистої водойми, басейну або зимового саду. Про останній і піде мова в цій публікації.

Зимовий сад в заміському будинку: літо цілий рік!

Для початку, давайте ознайомимося з самим поняттям такого приємного явища в нашому житті, як зимовий сад. Так, зимовий сад завжди являє собою частину житлового будови, в даному випадку, будинки. Приміщення, в якому розташовується зимовий сад, часто планується ще на етапі будівництва житла, або ж прилаштовується до нього пізніше, з виведенням загальної системи опалення. Конструкції з підтримуваним в них спеціальним кліматом, що стоять окремо від будинку, називаються оранжереями або теплицями.

Плануючи купити будинок під Києвом і облаштувати в ньому зимовий сад, можна визначити кілька базових моментів, на які слід спиратися, і які варто враховувати при вирішенні поставленого завдання.

Особливості конструкції

Зимовий сад являє собою конструкцію, що примикає до будинку, або заздалегідь інтегровану в нього, виконану з міцного каркаса (в більшості випадків, це алюмінієвий або сталевий профіль) і прозорих матеріалів, що пропускають світло, таких, як скло різних видів, прозорі полімери. Скло є ідеальним матеріалом для створення зимових садів, оранжерей, теплиць, так як має виняткову светопропускающей здатністю, що необхідно для здорового життя рослин. До того ж, на відміну від полімерних матеріалів (наприклад, того ж полікарбонату), які теж іноді можуть застосовуватися для створення зимового саду у вигляді бюджетного варіанту, скло забезпечує не тільки максимальну можливість освітлення приміщення, але і більш високий рівень його шумо- і теплоізоляції . Та й естетичні властивості скла в рази вище.

Для скління зовнішніх стін найчастіше застосовуються енергозберігаючі скла, які будуть пропускати тепло всередину приміщення, але не будуть «віддавати» його в навколишній простір. Для виготовлення даху краще використовувати загартоване скло підвищеної міцності, склопакети «триплекс». Якщо зимовий сад виходить на південну сторону, необхідно продумати систему сонцезахисту в жарку пору року.

Стиль і фітодизайн зимового саду

Купивши будинок під Києвом, і прийнявши рішення прикрасити його зимовим садом, ви напевно захочете, щоб ця частина вашого домашнього простору відрізнялася привабливістю і затишком. Звичайно ж, стиль зимового саду повинен гармоніювати із загальним дизайнерським «духом», в якому буде оформлено житло, доповнювати його.

Специфіка стилізації приміщення безпосередньо залежить не тільки від ваших особистих переваг, але і від його розміру. Просторі зимові сади на увазі поділ на зони, їх можна ефектно декорувати такими спорудами, як альпійські гірки, фонтани, штучні «скелі», а також вигадливою садової меблями, бажано з натуральних матеріалів.

Приміщення для зимових садів, що не відрізняються надлишком квадратних метрів, зажадають своєрідного «компактного» дизайну. При цьому потрібно знати, що не варто визначати в пріоритети кількість, а не якість. Занадто багато рослин на маленькій площі викличе, скоріше, тяжке почуття «перенасичення», ніж приємні емоції. Вся рослинна маса не повинна займати більше 50-60% простору приміщення. У зимовому саду має бути комфортно як його «вихованцям», так і відвідувачам!

Клімат в вашому зимовому саду

Купивши будинок під Києвом, і організувавши зимовий сад, ви можете встановити в ньому клімат різного типу, варіюючи рівень вологості і температури. Від обраних кліматичних умов буде залежати і оформлення зимового саду рослинами, з урахуванням їх потреби в теплі і вологості.

Більшість некапризним рослин, властивих клімату Середземномор'я (хвойні, цитрусові), будуть себе прекрасно почувати при температурі, що не опускається нижче +15 ° C.

Звичні для нас кімнатні рослини з пишною зеленню зажадають вже клімату субтропіків: + 20-22 ° C при 50-60% вологості повітря в приміщенні.

Порадувати себе розкішшю вибагливих теплолюбних рослин (орхідні, папоротеві, марантовие), які ростуть в жарких і вологих тропіках, можна, постійно підтримуючи в зимовому саду рівень температури і вологості не менше 23-25 ° C і 80-90% відповідно.

Функціональні моменти: освітлення, опалення, вентиляція, полив

Бажання мати гарний, здоровий зимовий сад, купивши будинок під Києвом, зобов'язує дотримуватися певних правил по створенню та підтриманню в ньому необхідних функціональних параметрів. До таких належать: коректний світловий і температурний режим, грамотно організована вентиляція, регулярний полив.

Освітленість приміщення в зимовому саду впливає на зовнішній вигляд, здоров'я і зростання рослин, в ньому знаходяться. Недолік природного світла на тій чи іншій ділянці зимового саду повинен бути компенсований світлом штучним - освітлювальними приладами, спеціальними фітолампи з різними ефектами. Додаткове освітлення організовується з урахуванням особливостей кожного окремого виду рослин.

Підтримка певної температури в зимовому саду є не менш важливим процесом. Обігрів приміщення здійснюється, найчастіше, за допомогою виведення в нього лінії центрального опалення будинку, в комбінації, при необхідності, з переносними обігрівальними приладами. Як варіант, використовується система «тепла підлога».

У сукупності з опаленням розробляється і система вентиляції приміщення для зимового саду, яка може бути природного або примусового типу. Постійна циркуляція повітря важлива для регулювання рівня вологості в зимовому саду, усунення парникового ефекту.

Полив рослин в зимовому саду можна здійснювати вручну (при невеликих площах) або довірити це техніці. Більшість автоматичних систем поливу оснащено спеціальними датчиками, що контролюють ступінь вологості грунту і повітря в зимовому саду, що робить подібні пристрої дуже зручними в експлуатації.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.