Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Заміський дизайн: навісні конструкції з полікарбонату

Ландшафтний дизайн, архітектурне проектування та оформлення інтер'єру в сучасному виконанні вимагає не тільки естетичної, але і функціональної досконалості. У даній публікації ми розповімо про такий ефектний і дуже практичний елемент заміського дизайну, як світлопрозорі навісні конструкції. Для чого вони потрібні, які бувають і яку роль виконують в забезпеченні комфорту заміського життя.

Кожен власник заміської нерухомості, якому пощастило купити котедж в Київській області, рано чи пізно задається питанням: «Як же максимально ефективно захистити прилеглу до будинку територію або басейн від вітру, снігу, дощу, при цьому не порушивши архітектурний баланс заміського маєтку?». Багато будують криті альтанки зі звичайним склінням, традиційні гаражі для машин ... Інші ж віддають перевагу негроміздкі світлопрозорих конструкцій з полікарбонату.

Полікарбонат - що за «звір»?

Полімерний пластик, зовні дуже схожий на скло, але при цьому дуже легкий, ударостійкий, шумопоглинальний і пожежобезпечний - ось що є полікарбонат. Він може бути як абсолютно прозорим, так і з ефектом затемнення. Більш того, цей матеріал випускається в широкому колористическом спектрі, що дозволяє не тільки забезпечити виконання конструкцією заданих функцій, але і робить її ефектним декоративним елементом присадибної дизайну.

Функціональне призначення

Навісні конструкції з монолітного або стільникового полікарбонату користуються великим попитом серед звичайних домовласників і вважаються вагомим інтер'єрних доповненням будь-якого заміського будинку. З цього сучасного покрівельного матеріалу роблять:

Вхідні козирки. Захищають двері від всіх можливих атмосферних впливів і сюрпризів погоди. Вхідні конструкції виконуються із стільникового або пористого полікарбонату, а опорні стовпи і обрешітки прикрашають елементами художньої ковки. А якщо біля входу в будинок є сходинки, то їх обрамляють перилами з декоративними поручнями і прочеканенну закінченнями. Погодьтеся, навряд чи таке «обличчя» будівлі залишить когось байдужим.

Навіси та міні-паркінги для автомобілів. Відмінне рішення для тих, хто з яких-небудь причин відмовився від зведення монолітного гаража. Це не тільки зручно, але й практично. Паркінг монтується швидко, не вимагає великих фінансових вливань, при цьому надійно захищає автомобіль від снігу, дощу, ультрафіолету і перегріву. Крім того, такі конструкції зазвичай не виглядають громіздко і добре поєднуються з фасадом будівлі, що важливо. Люди, що живуть в передмісті і працюють в місті, часто повертаються пізно ввечері і залишають будинок рано вранці. Саме з цієї причини багато хто відмовляється від гаражів, які треба відкрити-закрити, загнати-вигнати машину. Набагато простіше просто заїхати під навіс і вранці безперешкодно виїхати з-під нього. Хоча, звичайно, це справа смаку.

Літні зони відпочинку, альтанки. Завдяки світлопрозорості полікарбонату, навіси не тільки надійно захищають від снігу, дощу, сонця, але і не створюють враження надмірності перекриття території і громіздкість навісної конструкції, в зв'язку з чим відмінно підійдуть для монтажу зони відпочинку або критої альтанки.

Навіси для басейнів. Оптимальний варіант для зовнішнього басейну. Полікарбонатовий навіс не заважає природному прогріванню води в басейні, перешкоджає засміченню водної гладі листям і захищає «відпочиваючих» від згубного впливу ультрафіолету. Можна зробити просто навіс, а можна організувати повністю критий басейн з рухомими перекриттями, де реально підтримувати оптимально-стійку температуру навіть в холодну пору року. Одним словом, було б бажання! Погодьтеся, набагато приємніше плавати в басейні, оточеному дивним сферичним светопронікающім прозорим куполом, ніж звичайними стінами.

Теплиці (стаціонарні і розбірні). Це варіант для тих, для кого заміський будинок не тільки зона відпочинку, а й джерело органічних продуктів харчування. Полікарбонат володіє дуже хорошими теплоізоляційними властивостями, при цьому пропускає сонячне світло, стійкий до вітрам і негоді, в зв'язку з чим демонтаж в зимовий період зовсім не обов'язковий.

Зимові сади/оранжереї. Можуть стояти як окремо, так і бути прибудованими безпосередньо до будинку. В принципі, це та ж теплиця, тільки функціональне навантаження дещо інша.

Як бачите, навісні конструкції вельми багатофункціональні і розраховані на різні потреби звичайного домовласника. Купити будинок під Києвом мріють дуже багато, але цілі у всіх різні, як власне і пріоритети. Але якщо хочеться доповнити «образ дому» акуратним козирком або заховати авто від згубного впливу навколишнього середовища, при цьому не перевантаживши ділянку господарськими будівлями, то придивитися до полікарбонатних конструкцій все ж варто.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.