Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Заміський all inclusive: плавальний басейн на присадибній ділянці

У спекотну літню пору котеджні містечка під Києвом цілком можуть стати місцем повноцінної відпустки. Свіже повітря, буяння зелені і час, що належить тільки вам, - що ще потрібно для відновлення тіла і душі? О так, не вистачає купання! Поговоримо про облаштування басейнів на присадибних ділянках.

Рішень - маса, від скромних збірних конструкцій до біоставків, в яких очищення води проводиться не хімікатами, а природним чином, за допомогою водоростей і мінералів.

В цілому, ваш вибір буде обумовлений такими факторами:

  • вільна площа під облаштування місця для плавання,

  • ваша дизайнерська задумка,

  • фінансові можливості - тобто ті кошти, які ви готові вкласти в обладнання і подальше обслуговування басейну.

Швидко, просто, доступно: каркасні басейни

Найпростіший і бюджетний варіант - каркасні басейни. Крім вартості, їх однозначні плюси - в швидкості монтажу, відсутності необхідності в будівельних роботах, і простому догляді. Як зрозуміло з назви, конструкція басейну утворена міцним сталевим каркасом, який підтримує мішок з товстого армованого полівінілхлориду. У комплект також входить насос-фільтр для очищення і рециркуляції води, захисний тент, підкладка, а в деяких моделях - сходи, і навіть сітка для волейболу. При бажанні можна додати до стандартної комплектації гейзер - і отримати величезну джакузі для невеликої компанії.

Догляд за каркасними басейнами досить простий. Полягає він в щоденному доливе не менше 50 л води на одного купальника, а також в щоденному трициклова фільтруванні. Для боротьби з мікроорганізмами та водною рослинністю застосовується спеціальна хімія.

Басейн каркасного типу - рішення функціональне: призначене тільки для літнього купання. Тому для власників ділянок в котеджних містечках під Києвом, які хочуть зробити басейн частиною ландшафтного дизайну, необхідно підшукати інше рішення...

Композитні басейни: різноманітність дизайнів, міцність і довговічність

Являють собою суцільнолиту чашу з композитних матеріалів: кераміки і скловолокна. Перевагами такого типу басейнів є: різноманітність форм і розмірів, міцність і довговічність. Останнє підтверджується тривалою гарантією, що надається виробниками - від 10 до 20 років. Для установки композитної чаші необхідно провести ряд робіт: риття котловану з підведенням комунікацій, насипанні подушки з щебеню, монтаж самого басейну. Далі слід розводка труб, підключення комунікацій і устаткування для очищення, створення так званої «босоножной» зони (простіше кажучи, це та сама окантовка плиткою або каменем навколо басейну, де прийнято роззуватися). 5 днів роботи фахівців - і вуаля, можна насолоджуватися літнім купанням. Що стосується очищення води, то у випадку з композитними басейнами можна використовувати сучасний метод знезараження без хлорування, за допомогою електроніки і блоків електродів, які генерують іони срібла і міді. Композит стійкий до температурних перепадів, але для тривалої експлуатації басейну необхідно забезпечити правильну професійну консервацію всіх систем на зимовий період і подальшу розконсервацію, що потребують залучення фахівців.

Бетонні басейни: фундаментально і на століття

Бетонні басейни - класика жанру. Більшість жителів котеджних містечок під Києвом переконалися в тому, що інтернет повний детальних інструкцій по самостійному облаштування класичних бетонних басейнів. Однак технологічний процес установки складний, і будь-який відступ від правил загрожує неприємними наслідками: витоком води, відшаруванням облицювання, поломкою трубопроводу, проблемами з системою дезінфекції. Тому, прийнявши рішення на користь дорогої конструкції з бетону, краще передати цю задачу досвідченим професіоналам. Будівництво басейну проходить в кілька етапів: риття котловану бажаного розміру і форми, створення подушки з гравію або щебеню і первинна стяжка. Потім настає черга армування стін і підлоги, монтаж комплектуючих і монтаж опалубки. Після заливки бетон сохне ні багато ні мало 28 днів. Наступний етап - штукатурка і гідроізоляція. І тільки потім, після випробування чаші на відсутність течі, фахівці приступлять до укладання мозаїки на дні та облицювання стін басейну.

Ділянки котеджних містечок під Києвом - місце для реалізації мрій і творчих поривів. Створіть свій особистий райський куточок, встановивши серед дерев, кущів і клумб басейн. Блакитне дзеркало води стане справжнім прикрасам ландшафту і подарує вам свіжість і прохолоду в дні довгоочікуваного літнього відпочинку!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.