Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Стиль вашої присадибної ділянки під Києвом: обираємо ідеальний варіант

Кожен власник приватного будинку зацікавлений в тому, щоб його присадибна ділянка мала своє неповторне «обличчя», свій стиль. Якщо ви вже обзавелися заміською нерухомістю, встигнувши купити будинок під Києвом, то напевно плануєте зробити свій особистий «острівець» землі особливим, не схожим ні на жоден інший.

Створення стилю присадибної ділянки - ціле мистецтво. Оформляючи ділянку в тому чи іншому стилі, ми можемо відтворити атмосферу певної країни, місцевості, історичної епохи. Для цього застосовуються тематичні атрибути, деталі, що викликають відповідні асоціації, підбираються види рослин, характерні для кожного конкретного образу. Як же не розгубитися від великої кількості модних віянь при виборі стилю для своєї присадибної ділянки, адже їх так багато? Ознайомившись з особливостями самих затребуваних з них, ви зрозумієте, якими бажаєте бачити свої заміські володіння.

Вічна класика

Класичний стиль присадибної ділянки ще називають регулярним. В його основі лежать канони класичного мистецтва, що базуються на понятті симетрії. Така ділянка відрізняється чіткістю форм, їх геометричною. Газони, клумби, Топіарії, штучні водойми - все це повинно мати правильну форму. Овальні або круглі альтанки, колони, арки, скульптури античного стилю неодмінно прикрашають територію присадибної ділянки, оформленої в класичному стилі.

Витончений модерн

Купивши будинок під Києвом, і бажаючи оформити прилегла до нього ділянку в стилі «модерн», будьте готові до того, що це - одне з найскладніших ландшафтних напрямків. Стилістична зв'язок житлового будови (будинку) і зон присадибної ділянки повинна бути бездоганна і гармонійна, без різких переходів. Взагалі, модерн - це лінії, звивисті, плавні, що перетікають одна в іншу. Це виражається всіма елементами ландшафту: садовими доріжками, розташуванням рослин, водних конструкцій, предметів декору. Матеріали для оформлення ділянки в стилі «модерн» використовуються переважно натуральні. Колірна гамма - холодні чисті кольори (синій, фіолетовий, червоний, білий).

Ошатний бароко

Бароко - парадний, палацовий стиль, з безліччю декоративних елементів, часто навіть в надлишку. Садовий ділянку, оформлений в такому стилі, не обійдеться без вигадливих живоплотів, квіткових бордюрів, ошатних газонів. Зони відпочинку, поділ яких чітко виражено в цьому стилі, прикрасять ажурні альтанки, витіюваті арки, створені за допомогою художнього кування, а також множинні ширми, завіси, ліпнина. Колірний фон - виключно світлий, пастельний.

Сільський шарм кантрі

Купівля будинку під Києвом навіяла на вас патріотичний настрій? Облаштування присадибної ділянки в народному, навіть сільському дусі стилю «кантрі» - то, що вам потрібно! Тут немає строгих ліній і форм, ідеальних газонів і правил по підбору рослин. Девіз цього стилю - невимушеність і природність, йому характерна деяка радісна недбалість. Особливий настрій створюють атрибути народного колориту, такі, як тин, декоративний колодязь, приставні сходи з закріпленими на них горщиками з квітами. Доріжки, лавки, навіси - все зроблено дуже просто, без зайвих «прикрас».

Сучасний хай-тек

Цей стиль має на увазі оригінальність конструкцій, динамічність форм. Для оформлення ділянки в стилі «хай-тек» використовуються сучасні композитні матеріали, метал, скло. Втілюються в життя найсміливіші ідеї дизайну із застосуванням дзеркал, скляних кульок. Присадибна ділянка в стилі «хай-тек» - своєрідний симбіоз техніки і живої природи. Декоративні водойми тут «вставлені» в бетон і метал, замість газонів - бруковані майданчики. Обов'язковим атрибутом ділянки є ретельно продумане, ефектне освітлення. Цей стиль вимагає помітного «співзвуччя» із зовнішнім виглядом самого будинку.

Природність екостилю

Самий підходящий варіант для тих, хто хотів купити будинок під Києвом і просто насолоджуватися життям. Створення екодизайну на вашій присадибній ділянці зажадає від вас мінімального вторгнення в природність природи. Досить зберегти вже наявний ландшафт з його рельєфом і дикорослими рослинами. При оформленні ділянки в екостилі «з нуля», потрібно спробувати відтворити на ньому куточок дикої природи. Матеріали використовуються тільки натуральні - камінь, дерево. Дизайн лавок, столиків і т.п. повинен бути найпростішим, нарочито грубуватим.

Лаконічний англійський стиль

Присадибна ділянка, оформлений в англійському стилі, ніколи не «кидається в очі». Його можна порівняти з аристократичним старовинним маєтком, кілька сливающимся з навколишньою природою. Англійський стиль вимагає максимальної кількості зелені, незайвим буде здійснити вертикальне озеленення стін будинку. Англійська сад - це доглянутий газон або кілька з'єднаних між собою галявин, обрамлені декоративними кущами, плодовими деревами. А ось квітів на присадибній ділянці англійського стилю не так багато, і висаджують їх, в основному, біля будинку. Мінімалізм підтримується і в оформленні зони відпочинку: альтанок в таких садах, частіше за все, не будують, обмежуючись лавами. На окремих ділянках можна розташувати пару непомітних скульптур, великі одиночні камені.

Ностальгійний французький

Французький стиль припаде до вподоби тим, хто купив будинок під Києвом з невеликою ділянкою землі, так як для його створення ідеальні маленькі території. Типовим прикладом ділянки у французькому стилі буде газон квадратної форми, прикрашений по периметру декоративно-листяними рослинами, з проходить через нього доріжкою до будинку. Доріжки неодмінно вимощені старою цеглою або каменем, з невисокими бордюрчик по краях. Цей стиль оформлення присадибної ділянки в загальному несе певну «друк старовини», кидається в очі «новодел» неприйнятний.

Гармонія японського стилю

Японський стиль - один з найзагадковіших і непростих. Це ціла філософія життя, зі своїми правилами і законами, при ілюзії їх повної відсутності. При оформленні ділянки в японському стилі жоден предмет або елемент декору не використовується двічі, будь-який прояв симетрії відкидається. При цьому необхідно почуття міри і наявність неабиякого смаку. Сама концепція створення такого присадибної ділянки повинна бути наповнена внутрішнім змістом, коли кожна дрібниця присутні не просто так і знаходиться строго на своєму місці. «Знакові» матеріали для оформлення ділянки в японському стилі - вода, камінь, бамбук. Рослини підбираються, схожі за зовнішнім виглядом з «чисто» японськими, більшість яких, на жаль, в нашій кліматичній зоні не росте.

Так, різноманітність варіантів оформлення присадибної ділянки вражає, і перераховані вище - далеко не повний їх список. Впевнені, уважно прислухаючись до своїх бажань, ви зможете купити будинок під Києвом і створити на його території унікальний «райський куточок»!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.