Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Системи автополиву в ландшафтному дизайні

Ландшафтний дизайн з року в рік набирає обертів своєї популярності. Він дозволяє простому клаптику землі перетворитися в неповторний садово-парковий шедевр. Так, наприклад, деякі котеджні містечка під Києвом красуються химерними ландшафтними дизайнами, оточуючи ті будинки, власники яких завдяки своїм оригінальним ідеям в поєднанні з новітніми технологіями перетворили нічим не примітні присадибні господарства на справжні витвори мистецтва.

Ландшафтний дизайн - складний багатоступінчастий процес. Від проектування до створення саду своєї мрії належить виконати цілий комплекс робіт, серед яких важливе місце займає система автополиву.

Для чого потрібна система автополиву?

Останнім часом багато їх стало вимоги не тільки до архітектури будівель і внутрішньому оздобленню будинку, але і до облаштування присадибної ділянки. Багато хто бажає, щоб їх будинку оточували: прекрасний квітучий сад, доглянутий зелений газон або, на любителя, урожайний город.

Грамотно спроектована система поливу забезпечить належний догляд за рослинами на вашій ділянці, причому при найменших зусиллях з вашого боку. Адже створенням чудового ділянки справа не закінчується - його ще треба постійно підтримувати. А полив відрами або з шланга, на жаль, цього ніяк не сприяє.

Так що, «каторжна праця» з поливу скасовується, якщо ви зупините свій вибір на автополиву. І ще ...

Починаючи будівництво заміського будинку в одному з котеджних містечках під Києвом, краще відразу визначитися - ЩО буде оточувати ваш майбутній будинок. Адже ландшафтний дизайн - це створення і підтримка краси, яка тісно переплітається з зручністю використання інфраструктури будівлі.

Чи всю воду можна застосовувати для поливу

Важливе значення для організації зрошувальної системи має наявність джерела води. Це може бути колодязь, довколишній водойму або водопровід. Головне - визначити якість води, щоб далеко недешева поливальна система через підвищену концентрацію солей у воді передчасно не вийшла з ладу.

Зробити аналіз води можна в лабораторії (стаціонарної або пересувної, що більш прийнятно, оскільки на місці можна визначити склад води відразу з декількох джерел).

Якщо аналіз води показав непридатність її для поливу, значить потрібно шукати інші джерела, комбінувати кілька варіантів, або переглядати плановані до посадки рослини на користь більш невибагливих.

Але це зовсім не означає, що вам слід відмовитися від саду своєї мрії. Повірте, досвідчені дизайнери майстерно прив'яжуть до основних будівель на вашій ділянці навіть невигадливі рослини, які, тим не менш, здатні створити найвишуканіший ландшафтний дизайн, гідний прикрасити собою будь-яке котеджне містечка під Києвом.

Комплектуючі поливальної автосистеми

Система автополиву складається з насосної станції, дощовиків, контролера (пульта управління клапанами). Найбільш дорогі системи обладнуються датчиками дощу і анемометрами. Пов'язує всі ланки воєдино трубопровід.

Насосна станція постачає систему водою. Потім контролер відкриває клапана (з'єднані з магістральною лінією, підключеною до джерела водопостачання), з яких вода прямує до дощовиків. Під тиском води з землі висувається шток дощовиків з встановленим на ньому соплом, йде процес поливу.

Дощовики бувають 2-х типів:

статичні;

динамічні.

Найпростіша автоматична система поливу використовується для газонів. Тут застосовуються динамічні дощовики, які шляхом обертання забезпечують подачу води за заданим сектору. Витрата води в залежності від радіуса поливу в середньому становить 5-20 л / хв.

Статичні дощовики застосовуються там, де не можна розташувати більш економні динамічні. Наприклад, для поливу квітників і високих рослин.

Різноманітність елементів поливальної системи дозволяє забезпечити вологою будь-хто, навіть самий химерний ландшафтний дизайн з хитромудрими і важкодоступними для ручного поливу куточками.

На закінчення слідують відзначити - досить висока вартість системи автополиву говорить про те, що до планування ділянки слід відповідально підходити вже на першій стадії будівництва будинку в котеджних містечках під Києвом. Оскільки згодом при переплануванні ділянки переробка системи зажадає величезних фінансових і трудових витрат.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.