Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Садовий фен-шуй: притягуємо позитивну енергію в сад вашого котеджу в Київській області

Зелена зона - невід'ємна частина будь-якого заміського будинку. Навряд чи комусь захочеться купити будинок під Києвом і закатати всю присадибну ділянку в асфальт. Поруч з будинком хочеться бачити те, що буде радувати око, відновлювати фізичні і душевні сили, чіпати до глибини душі. Адже це перше, що Ви будете бачити щоранку і це те, з чого почнеться кожен наступний день.

Сад, який Ви створите, буде день у день «заглядати» до Вас у вікна, наповнюючи будинок звуками і позитивною енергетикою трав і суцвіть. Тому Ви, Ваш будинок і він - повинні бути нероздільні єдиним цілим, ланками одного ланцюга .. Тільки в цьому випадку вийде досягти гармонії. А коли мова заходить про гармонію, то без фен-шуй ніяк не обійтися. Не хвилюйтесь! Застосування східних практик і концепцій садового дизайну не зроблять сад «китайським»! Немає нічого більш досконалий, ніж те, що створено самою природою. І саме ці принципи лежать в основі садового фен-шуй.

Планування ділянки

Ідеальна картина світу, згідно з давньокитайського вчення, це коли будинок розташовується посередині ділянки, а ззаду підпирає пагорбом або деревами, які символізують його захист. З точки зору фен-шуй, ділянку, на якій стоїть будинок, повинен неодмінно бути правильної форми (в ідеалі - прямокутної). Якщо форма неправильна - зробіть корекцію. Наприклад, посадіть дерево, яке змінить візуально форму наділу землі.

Вода

Жити біля води - велика удача, оскільки вода в фен-шує відіграє чи не найважливішу роль, вона є символом процвітання і багатства. Вода - це невичерпний резервуар позитивної енергії ци, без якого ніяк не обійтися! Якщо Вам не вдалося купити котедж в Київській області близько природної водойми, не турбуйтеся. На всіх водойм все одно не вистачить! Залишайте на своїй ділянці озерці, розбийте невеликий ставок або і сад наповниться космічною енергією «життя». А якщо додати воді рух, тобто зробити струмок або фонтан, то в будинок прийде успіх і фінансове благополуччя. Бажано розташувати водойму перед будинком недалеко від входу, але ні в якому разі ні за ним.

Якщо замахнулися на басейн, то краще, якщо він буде поза домом. У будинку немає місця нестабільною і постійно рухається енергії, яку несе в собі водна стихія. Але якщо проект будинку таки передбачає внутрішній басейн, то, по крайней мере, не розташовуйте його під тими кімнатами, які передбачають «залізобетонну стабільність» - під спальнею і вітальнею.

Рослинність

Тут все дуже просто. Чим більше зелені, тим краще. Там, де «живе» яскраво зелена здорова рослинність - живе енергія землі і благодать Всесвіту. Вважається, що жодна рослина не несе в собі негативу, навіть отруйні представники флори. Тому сміливо засаджують ділянку тими рослинами, квітами і деревами, які до душі! Краще вибирати дерева з округлою кроною і м'ясистим листям, а квіти - з приємним ароматом. Бузок, жасмин, лаванда та інші «дурманні» квіткові наповнюють сад доброчинної енергією і поліпшують якість ци. Віддавайте перевагу тим рослинам, яким буде «зрозумілий» конкретний кліматичний пояс і тип ґрунту, тоді сад буде здоровим і квітучим.

Освітлення на ділянці

Вечірня феєрія тіней до душі не тільки власнику будинку, а й Всесвіту. Освітлений сад - стимулює циркуляцію енергії і приносить благополуччя господарям. Освітіть кожен куточок свого саду, поспостерігайте за його нічним життям і удача не змусить себе довго чекати. Але не перестарайтеся! Не варто перетворювати ніч на день, вогні ліхтарів повинні бать приглушеними і ненав'язливими.

Як бачите, створити доброчинну і гармонійне середовище в саду не так вже й складно. Можна скептично ставитися до східних древнім практикам фен-шуй, в цілому, і китайської ландшафтної концепції, зокрема. Але насправді, якщо абстрагуватися і уявити собі сад своєї мрії, то цілком ймовірно, він буде саме таким, яким бачать його мудреці Сходу - зеленим, просторим, гармонійним. Тільки заради цього варто купити будинок в Київській області! А якщо він у Вас вже є, то прислухайтеся до себе. Якщо в якійсь частині присадибної володіння Вас долає внутрішній неспокій або з'являється відчуття дискомфорту, то значить щось Ви зробили не по фен-шую, і саме час почати «полювати» за космічною енергією ци!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.