Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Підготовка заміської ділянки до весни: 10 важливих справ

Зима з її холодами і негодою добігає кінця, і напевно вже багато любителів заміського комфорту, обживають каркасні будинки за канадською технологією, починають активно готуватися до весни. У цій статті ми «зібрали» 10 важливих справ, без яких не обійтися в процесі передвесняної підготовки присадибної ділянки.

1. Прощаємося зі снігом

Як правило, каркасні будинки (Київ), розташовані за межею міста, довше залишаються в сніговому полоні. Сніг на території заміських будинків сходить не так швидко, як в мегаполісі. З першими весняними променями сонця цей процес, звичайно ж, прискорюється. Але все одно не буде зайвим допомогти своїм володінням позбутися залишків снігового покриву. Тим більше що тривале танення снігу природним шляхом в деяких випадках може бути згубним для рослин і дерев, які ростуть на ділянці.

Так, необхідно своєчасно зчистити сніг з даху каркасного будинку за канадською технологією, видалити бурульки та брили льоду, якщо такі є. Вони становлять небезпеку для рослин, розташованих поблизу від будівлі. Падаючи зверху, сніговий вантаж може просто зламати їх.

Якщо з яких-небудь причин хвойні жителі вашого саду були укриті на зиму, це слід обов'язково зробити в кінці лютого - початку березня, коли сонячні промені вже досить активно припікають, а сніг, що залишився, відбиває їх. Це загрожує опіками корі і хвої для хвойників, тому їх необхідно вкрити мішковиною або іншим відповідним матеріалом.

2. Тане газон

У нашому регіоні танення снігу відбувається в кінці березня - на початку квітня. Саме в цей час слід почати підготовку газону до нового дачного сезону. Газони є традиційним елементом ландшафтного дизайну земельних ділянок при каркасних будинках (Київ), і за ними потрібен регулярний догляд. Ранньою весною він полягає в посиленій увазі за тим, щоб на газоні не було застоїв води при таненні снігу. Самостійно повністю прибирати залишки снігу не рекомендується, доцільніше його рівномірно розподіляти по всій території газону. При останньому талому снігу можна зробити першу підгодівлю газону універсальним добривом.

3. «Роздягаємо» рослини

З приходом стабільного тепла (не нижче +5 ° C) можна «відкрити» укриті на зиму квітники, дерева і чагарники. Робиться це в кілька етапів, в залежності від стійкості культур до холодів.

4. Прибираємо територію

Після остаточного танення снігу, коли земля більш-менш підсохне, займіться прибиранням території, прилеглої до вашого каркасного будинку за канадською технологією. Позбавляємося від зимового сміття, опалого торішнього листя, зів'ялої трави.

5. Реставруємо газон

Газон, що відійшов від зимової сплячки, потребує «реставрації». Ретельно прочісуємо його вилами (або використовуємо скарифікатор), звільняючи від торішньої трави. “Лисини” та вибоїни, що утворилися за зиму, розрівнюємо і досіваємо нової травою. Після цих процедур рясно і часто поливаємо газон, проводимо його аерацію.

6. Лікуємо і обрізаємо дерева і чагарники

Коли ремонт газону закінчений, можна приступити до формування крон дерев і кущів, що прикрашають присадибну ділянку каркасного будинку під Києвом, лікування їх пошкоджень. Обрізку гілок краще провести до середини квітня. При цьому необхідно враховувати, що першими формуються бруньки у ягідних кущів, таких, як агрус, малина, смородина, з них і потрібно починати. Після санітарної, формувальної і омолоджуючої обрізки дерев і кущів всі зрізи обробляються садовим варом. Садовий вар використовується і для замазування «ран» кори рослин, що з'явилися в зимовий період.

7. Повертаємо до життя ставок

Якщо на вашій присадибній ділянці знаходиться штучний ставок, навесні необхідно провести ряд заходів по його відновленню. Це ретельне очищення водойми з відкачуванням води (в разі, якщо вона не зливалася на зиму), огляд дна і стінок конструкції на предмет пошкоджень, їх усунення, подальше заповнення новою водою, її аерація і створення біо-балансу.

8. Готуємо город

Всі власники каркасних будинків за канадською технологією, що займаються городництвом, знають, наскільки важливо правильно підготувати до нового сезону овочевий наділ. Без весняного перекопування, удобрення грунту і формування грядок не обійтися!

9. Оголошуємо війну бур'янам і шкідникам

Так, вже з початку квітня територію вашого заміської ділянки будуть «прикрашати» бур'яни, боротися з якими доведеться механічним і/або хімічним способами. Механічний спосіб (прополка) виправданий ранньою весною, до появи насіння у бур'янів, пізніше раціональніше використовувати гербіциди (не стосується квітників). До набрякання бруньок проводиться обприскування дерев з метою знищення комах-шкідників.

10. Пригощаємо рослини азотом

На початку травня зелень, яка з'явилася на ділянці, варто підгодувати азотистими добривами. Це буде стимулювати вегетацію рослин і їхні відновлювальні процеси. Використовувати відповідні препарати слід строго по інструкції, після зони внесення добрива потрібно добре полити.

Внаслідок злагоджених дій з підготовки заміської ділянки до весни каркасні будинки (Київ) будуть радувати своїх власників охайним виглядом і буйством зелені на присадибній території весь теплий період року!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.