Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Обираємо садові гойдалки для будинку за містом

Для власників заміського будинку під Києвом або для тих, хто тільки планує подібне придбання, актуальним питанням буде: якими елементами наповнити двір для створення комфорту? Якщо альтанка і мангал вже є, то саме час подбати про садові гойдалках у дворі.

Гойдалки для саду можуть бути різних конфігурацій і форм: гойдалки з колод; гойдалки-альтанки; гойдалки-дивани; гойдалки-шезлонги; одномісні і багатомісні ... Але, в першу чергу значення має матеріал, з якого вони виготовлені.

Гойдалки з ротанга.

Пальма ротанга або пальма-ліана росте в Азії. Дерево може виростати до двохсот метрів у висоту, при цьому бути абсолютно ідеального діаметра у верхній і нижній надземної частини. Ротанг обробляють пором, внаслідок чого матеріал набуває дивовижну гнучкість. Дизайнери дуже люблять ротанг за його пластичність тому ніякої більш матеріал не здатний приймати найрізноманітніші форми без шкоди міцності.

Меблі з ротангу стійка до перепадів температур і вологості. Такі меблі досить ергономічна. Ротанг є дихаючим матеріалом. Природна властивість ротанга пружинити під вагою, дозволяє йому розтягуватися і повертатися до первісної форми. Меблі з ротангу на вигляд дуже тендітна і вишукана, але при цьому вона здатна витримувати великі навантаження (до підлозі тонни).

Ротангові гойдалки практичні і надійні в експлуатації. Вони виглядають дуже стильно. Завдяки невеликій вазі, такі гойдалки з легкістю можна переміщати по території. Термін експлуатації гойдалок з ротанга - до 25 років.

Металеві гойдалки.

Металеві садові гойдалки - найпоширеніший вид. Каркас садової гойдалки виконується з товстої міцної труби або арматури. Метал не дуже стійкий до вологості і перепадів температури, тому його покривають фарбою, використовуючи метод порошкового напилення. Сидіння гойдалки можуть бути виконані зі сталевої сітки (для полегшення конструкції). В основному для цього використовують оцинковану сітку.

Для любителів вишуканих форм і оригінальних предметів меблів, існують металеві ковані гойдалки. Такі гойдалки можна виконати за індивідуальним замовленням. Ковані качель стане гідною прикрасою двору. Гойдалки можуть бути на двох або 4-х ніжках. Місце сидіння на гойдалках виконується у вигляді лавки або сітки (як гамак). Ковані гойдалки встановлюються на землю, камінь або бетон для установки не підходять. Такі гойдалки дизайнери рекомендують доповнити кованими ліхтарями в стилі старої Венеції.

Садові гойдалки з пластику.

Найдемократичнішими за ціною є садові гойдалки з пластику. Усередині пластикових гойдалок розташовується сталевий каркас. Сидіння, спинка та поручні виконуються з пластика. Допустиме навантаження для таких гойдалок значно нижче, ніж в металевих. Явною перевагою пластикових гойдалок є їх невелика вага і можливість оперативно розібрати. Пластикові гойдалки досить крихкі. У зимову пору року такі гойдалки слід зберігати в приміщенні тому пластик чутливий до морозів.

Садові гойдалки з дерева.

Садові гойдалки з дерева прекрасно доповнять дизайн присадибної території біля заміського будинку під Києвом. Естетичний вигляд таких гойдалок завжди прекрасно поєднується з іншими дерев'яними садовими прикрасами. При виборі дерев'яних гойдалок в першу чергу слід упевнитися в екологічності матеріалу. Ще одним важливим фактором є наявність цілісного масиву дерева в каркасі гойдалки. Пресований або клеєний матеріал не практичний. Хороші гойдалки виготовляють з дуба, сосни та вільхи. Обов'язковою умовою є просочування деревини антисептичними і водовідштовхувальними розчинами (це захистить масив від грибка, комах і гризунів).

Досить поширеною формою гойдалок з дерева є гойдалки з колод. Такі гойдалки можна зробити самостійно. Важливо, щоб опорні стовпи в гойдалках з колод були міцно зацементовані, а кріплення підбиралися з урахуванням майбутніх навантажень.

Існують також гойдалки, виконані одночасно з декількох матеріалів: дерево і метал, ротанг і метал, пластик і метал ... «гойдалкових» різноманітність дозволить кожному знайти те, що до душі.

Однак, при виборі садових гойдалок для вашого заміського будинку слід враховувати не тільки загальний стиль ділянки і Ваші переваги, але і кліматичні умови. Так, якщо поблизу присадибної ділянки розташована водойма, то вологість буде стабільно високою. В такому випадку садові меблі на вашій присадибній ділянці повинна підбиратися в першу чергу з урахуванням вологостійкості матеріалу, і тільки потім - краси і практичності.

При оформленні ділянки біля заміського будинку під Києвом, садові гойдалки стануть прекрасним предметом екстер'єру. Головне - обдумано підійти до вибору функціональної моделі.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.