Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Фігурки для саду своїми руками

Тільки будівництво будинків підійшло до кінця і власники «перебираються» в новеньке комфортне заміське житло, приходить чітке розуміння - як же все-таки добре подалі від галасливого і запорошеного міста. Природа, чисте повітря, зірки, які здаються неймовірно близькими, і упорядкований сад з красивими скульптурами і незвичайними фігурками...

Про те, де купувати і на що спиратися при розміщенні садових скульптур, ми вже розповідали. А зараз поговоримо про те, як змайструвати різні фігурки своїми руками, щоб вони стали унікальним, яскравим і оригінальним прикрасою ділянки - справжньою гордістю господарів будинку.

Чому садові фігурки знову в моді?

Все частіше власники заміської нерухомості усвідомлюють, що будівництвом будинку і оформленням його внутрішнього оздоблення справа не закінчується. Потрібно також облагородити і прибудинкову територію. Де влітку найчастіше збирається сім'я, смажаться шашлики, зустрічають гостей, відпочивають і проводять приємно час? Звичайно в саду - в тіні дерев, ближче до природи.

І з кожним роком бажання якнайкраще облаштувати власний сад все більше охоплює жителів котеджних селищ. Вигадливі клумби, красиві доріжки, декоративні фонтани і розкішні тематичні садові скульптури. Он у сусідів влаштувалася в саду гігантських розмірів дивовижна черепаха, а поруч з нею під сусіднім кущем зачаїлася від нав'язливої уваги довгоногої чаплі зелена жаба.

Красиво і незвично, що тут скажеш! Але, якщо наші сусіди купили садові фігурки, то ми можемо заощадити і зробити їх своїми руками. Адже будівництво будинку тільки недавно підійшло до кінця, тому не хочеться додавати відразу ще одну статтю витрат.

Повірте, самому або за допомогою членів родини можна зробити дуже стильні фігурки для саду, які обійдуться вам в сущі копійки. Отже ...

Кілька ідей для створення фігурок своїми руками

  • Використовуємо камінь. Самі по собі камені вже є декоративними елементами. За допомогою гальки або валунів можна викласти практично будь-які фігури. А чому б їх не розфарбувати ще й акриловими фарбами, які стійкі до агресивних погодних умов ?! Таких «жителів саду» точно ні в кого не буде. Гладкий камінь може стати сонечком, мухомором з червоною капелюшком, невеликі камінчики перетворяться в полуничку або в пелюстки квітів і т.д.

  • Використовуємо гілки. Звичайні гілки, які обов'язково знайдуться на території будь-якого заміського ділянки (або ж в його околицях), чудово підійдуть для створення садових декоративних композицій у вигляді гнізда лелеки, куреня Робінзона, горщика для нашої кам'яної полунички, вигадливого огорожі частини або навіть всієї території. Все, що потрібно - це зібрати гілки воєдино в потрібну форму, скріпивши їх міцною ниткою або дротом.

  • Використовуємо гіпс і цемент. Зазвичай, після того, як будівництво будинків закінчено, залишаються цемент і шпаклівка (нам і потрібно-то всього чуть-чуть!). Візьмемо стару каструлю за основу, повапниш її зверху гіпсової шпаклівкою і акуратно сформуємо руками виступи (голки) для їжачка. Після висихання покриємо його фарбою. Можна також вибудувати замок, взявши за основу колоду або обрізок труби. Добре обмащуємо підставу цементом і кріпимо на нього гальку. Так і з'являються цілі казкові міста в саду.

  • Використовуємо непотрібні речі. Ще одна цікава ідея - це неординарні квіткові клумби, які можуть розташовуватися: в «багажнику» старого велосипеда, ненавмисно забутого в саду, в парасольці, викинутому комоді і навіть в предметах туалету. Дуже незвично і стильно, але тут головне не перестаратися!

Корисні поради

  • Підготуйте обов'язково ескіз майбутньої фігурки (накидайте на папері - ЩО ви хочете зробити і в якому місці саду розмістити).

  • Підберіть всі необхідні матеріали з запасом, щоб вам вистачило навіть в тому випадку, якщо щось піде не так.

  • Будівництво будинків завжди «залишає» після себе деякі будівельні матеріали - не використовуйте для створення садових фігурок ті, які швидко виходять з ладу (монтажна піна, тканинні основи, прості фарби).

  • Якщо у вашому саду вже стоять гарні покупні скульптури, то це зовсім не привід відмовлятися від додаткових і незвичайних садових фігурок, зроблених власноруч - адже ексклюзив завжди актуальний.

  • Озбройтеся терпінням, хорошим настроєм і надайте повну свободу своєї фантазії.

Ось, в принципі, і все! Залишається лише побажати творчого успіху, удачі і незвичайного результату у вигляді оригінальних садових статуеток, фігурок і композицій, які стануть прикрасою прибудинкової території відразу після того, як будівництво будинків вже завершилося!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.