Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Дитячий майданчик на ділянці біля заміського будинку

Купуючи заміський будинок під Києвом, більшість батьків мріють про те, що їхні діти зможуть проводити багато часу на вулиці. При цьому дорослі іноді забувають, що дитині для організації свого дозвілля потрібен майданчик. Як не крути, а Вам доведеться подбати про його будівництво та облаштування.

Найбільш гостро питання створення дитячого майданчика буде стояти в тих сім'ях, де на момент покупки заміського будинку під Києвом вже будуть підростати діти. Тим же батькам, які тільки чекають на поповнення в родині, ми радимо скористатися нашими рекомендаціями і облаштувати майданчик заздалегідь. Повірте, діти ростуть дуже швидко, а в клопотах за маленьким карапузом виділити час на такі роботи буде проблематично.

Першим і дуже важливим етапом в облаштуванні майданчика біля заміського будинку під Києвом є вибір місця його розташування:

Дитячий майданчик не повинен розташовуватися ні на відкритому ні в сильно притінку. У першому випадку, Вашій дитині загрожують неприємності, які виникають під час перебування під прямими променями літнього сонця. У другому випадку, ділянка буде мати підвищену вологість, що теж не дуже добре впливає на здоров'я дитини. Оптимальним варіантом є не дуже густа тінь дерев. Якщо ж дерева в саду біля Вашого заміського будинку під Києвом ще не встигли вирости і не можуть забезпечити необхідний захист від сонця - потрібно зробити навіс. Але про це ми поговоримо трохи нижче.

Місце для майданчика повинно добре проглядатися хоча-б з 1-2 вікон котеджу під Києвом - це дозволить Вам спокійно займатися своїми справами і наглядати за дитиною, які гуляють на вулиці.

Розміри майданчика повинні бути достатніми для ігор дитини. В цьому плані покупцям заміського будинку під Києвом не варто турбуватися - не залежно від площі котеджу розміри ділянки цілком дозволять реалізувати ідею будівництва дитячого майданчика. Крім того, компанія Євродім, як правило, обладнує на території кожного котеджного містечка громадський сучасний дитячий ігровий комплекс.

Після того, як місце вибрано - приступаємо безпосередньо до облаштування дитячого майданчика біля заміського будинку.

Покриття - оптимальним варіантом для покриття дитячого майданчика є дрібний річковий пісок і трава.

Пісочниця - одне з найулюбленіших дитячих ігрових пристроїв. Адже з піску можна зліпити практично все що завгодно - замки, вежі, фортеці, тунелі і багато іншого. Для більшого збереження піску дно пісочниці рекомендують ущільнити бетоном, а по периметру встановити огорожу. Його можна спорудити з дощок, бревнишек або пенечков.

Навіс - накриття над пісочницею вбереже дитину від перегріву, а також дозволить йому грати на вулиці навіть в дощову погоду. Це може бути звичайний тент, натягнутий між укопаними в землю стовпчиками, або справжній будиночок з дахом, вікнами та входом, який легко побудувати зі звичайних дощок.

Гойдалки - незамінний атрибут дитячого майданчика біля заміського будинку під Києвом. Практично кожна дитина може кататися на ній годинами. Тому, навіть якщо у Вас немає часу, щоб спорудити повноцінну майданчик, зробіть хоча б гойдалки.

Гірка - дуже багатьом дітям подобається швидко котитися вниз по похилій поверхні. Але пам'ятайте, що гірка є місцем підвищеної небезпеки, тому перш ніж остаточно встановити її на майданчику, добре обдумайте висоту цього ігрового елемента.

Крім чисто ігрових пристроїв, на дитячому майданчику можна встановити і спортивні споруди. До них відносяться: турнік, колода, шведська стінка, канат. Вони допоможуть зміцнити фізичне здоров'я Вашої дитини, а особливо непосидючим дітям скинути зайву енергію.

Крім «корисних» пристроїв, про які ми розповіли вище, дітям подобаються різні декоративні елементи. Вони не просто прикрасять дитячу площадку біля заміського будинку під Києвом, а можуть стати частиною сюжетів в дитячих іграх. З зайвих дощок, старих стільців, високого пенька від зрізаного дерева, керма від старого автомобіля і багато чого іншого можна спорудити теремок, літак, машину, кораблик і фігурки тварин.

Безпека дитячого майданчика.

Ігри на дитячому майданчику повинні бути безпечними. Для цього необхідно ретельно продумати всі слабкі місця ігрових комплексів. Головним чином, Ви повинні вирішити питання, пов'язані з:

- висотою - все елементи майданчика повинні відповідати віку дитини.

- надійністю - гірки, гойдалки і все інше повинно бути добре вкопано в землю і не хитатися під час дитячих ігор.

- терміном експлуатації - такі елементи, як мотузкові сходи і канати досить швидко приходять в непридатність, тому не забувайте регулярно їх оглядати і замінювати новими в разі потреби.

Увага! Гуляючи в місті на старих дитячих майданчиках, Ви напевно, часто помічали, що для їх «прикраси» часто використовуються старі автомобільні шини. Ми закликаємо Вас ні в якому разі не повторювати ці ідеї. Під впливом сонця відбувається руйнування гуми на молекулярному рівні, що призводить до виділення в повітря великої кількості небезпечних токсичних речовин, вдихання яких може завдати шкоди здоров'ю дитини.

Як бачите, облаштування дитячого майданчика біля заміського будинку під Києвом справа трудомістка і відповідальна. Тому, якщо у Вас мало часу, а діти вимагають розваг якомога швидше, придбайте готові ігрові комплекси в магазині або замовте їх виготовлення у професіоналів. У цьому випадку Ви будете впевнені і в якості і в безпеці Вашої дитячого майданчика. Ну а наостанок найголовніший момент: грайте та спілкуйтеся зі своїми дітьми, адже ніякі гірки і гойдалки не замінять дитині увагу і турботу батьків.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.