Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Коли все поруч

Комфорт відіграє неабияку роль в житті людини. Якщо говорити про життя за містом, для родин важливе питання - це відстань до дитячого садка, школи, магазинів, зупинки громадського транспорту та інших об’єктів інфраструктури.

“Як добре, коли все поруч”. Таку фразу часто можна почути десь на вулицях котеджного містечка “Приозерне”. Дійсно так і є. Дитячий садок знаходиться від комплексу всього в 500 м, до школи та лікарні - 1,5 км, магазин теж за півкілометра, а зупинка громадського транспорту взагалі знаходиться в 200 м. Крім цих важливих об’єктів інфраструктури, без яких ніяк не обійтися, неподалік знаходяться і природні блага. До озера всього 400 м, а до лісу - 800 м. Все в пішій доступності.

Побутує думка, що життя за містом позбавляє нас комфорту. Але так вважають ті, хто не був у нашому котеджному містечку. “Приозерне” знаходиться у селі Колонщина Макарівського району - всього 20 хвилин їзди до столиці.

Чи багато хто може похизуватися тим, що з його подвір’я відкривається вид на літаючі повітряні кулі? А жителі нашого містечка завжди можуть споглядати цю красу, навіть самі бути її безпосереднім учасником.

Словом, запрошуємо до нас у “Приозерне”, щоб впевнитись у всьому цьому на власні очі. 

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.