Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Заміський будинок під Києвом - як забезпечити безпеку житла?

Самітність заміських будинків - приваблива картина не тільки для людини, що працює в галасливому мегаполісі, а й для тих, хто любить поживитися плодами чужої праці. І той, і інший вважали за краще б не зустрічатися віч-на-віч. Ось і триває роками протистояння «злочинець vs охоронні системи приватного будинку».

Пару десятиліть тому заміський будинок під Києвом асоціювався з попередженням на воротах «Обережно, злий собака!». І навіть якщо собаки не було, табличка все одно висіла - а як інакше було убезпечити свій будинок від непрошених гостей? На сьогоднішній день, на щастя, зовсім не обов'язково заводити велику і злий собаку - існують системи охорони на будь-який смак і гаманець. І заміський будинок буде для вас безпечним і комфортним житлом, а собаку ви заведете тільки тому, що дуже любите собак.

Що потрібно знати про системи безпеки для заміських будинків? Як краще убезпечити свій будинок? Ці питання є актуальними для всіх новоспечених власників особняків. І у нас є на них цілком конкретні відповіді.

Мінімум

Якщо ви купили будинок в котеджному селищі, але ще не визначилися з охоронною системою, радимо по мінімуму убезпечити своє житло. Міцні механічні ворота, високий паркан, надійні двері зі складними замками - і ви вже убезпечилися від «залітних» злодіїв. Але щоб остаточно відлякати любителів легкої наживи, розмістіть муляжі відеокамер уздовж периметра і повісьте табличку «Ведеться відеоспостереження». Знаєте, злодії бувають такими довірливими ... Але відеоспостереження в будинку краще зробити справжнім і на відеодомофони краще теж не економити.

Максимум

Якщо у вас є або коли-то був стаціонарний ПК, ви знаєте, як сильно це бажання апгрейда. Така ж ситуація і з охоронними системами - постійно хочеться чогось новенького.

Середньостатистичному власнику недорогого котеджу програма-максимум з безпеки житла не потрібна, але якщо з часом вам знадобиться серйозна охорона вашого будинку, приготуйтеся виділити на систему безпеки певну суму. За ці гроші ви отримаєте: охорону периметра, повідомлення про злом по інтернет- або GSM-каналу, блокування вхідних дверей при зломі, а також такі спецефекти, як світлові спалахи і виють сирени. Ну і досконалість не має меж - ви це розумієте.

Золота середина

Візьміть програму-мінімум і трохи її удосконалює. Ваш базовий набір, що дозволяє забезпечити безпеку в заміському будинку під Києвом:

  • високий паркан;
  • автоматичні ворота гаража;
  • міцна двері, що відкриваються назовні, з сейфовим сувальдним замком;
  • відеодомофон на вхідні двері;
  • камери відеоспостереження;
  • всілякі датчики руху, датчики на відкривання, датчики загоряння і ін.

Але найголовніше - не економте на професіоналах. Довірте вашу безпеку спеціально навченим людям з фірм, що спеціалізуються на охоронних системах. Їх досвід і висока кваліфікація стоять сплачених за консультацію і установку грошей.

Oптом дешевше

Якщо вам пощастило, і ваш заміський будинок під Києвом коштує в котеджному селищі - вдихніть спокійно: охорона не дрімає.

Вирішивши купити котедж, насамперед поцікавтеся, хто буде жити поруч з вами. Адекватні сусіди - запорука безпеки вашого будинку. По-перше, вони самі не будуть використовувати вашим відсутністю. По-друге, викличуть міліцію, якщо побачать, що в ваш будинок намагаються проникнути. По-третє, з такими людьми легше спільно вирішувати питання безпеки в вашому котеджному селищі. Нехай для кожного власний будинок - фортеця різної «товщини», але охоронну фірму для захисту котеджного містечка вибирати ви будете разом. І вже на цих фахівцях заощаджувати не варто. Як не варто економити і на обладнанні для організації охорони селища.

Від роботи яких систем залежить безпека котеджного селища:

- центральний контрольний пост (контроль периметра, котеджів і території);

- стаціонарний пост контролю на в'їзді в котеджне селище;

- система спостереження за загальним периметром селища;

- система індивідуальної охоронної сигналізації котеджів.

Отже, як ви розумієте, «гуртом і батька легше бити», тобто в котеджному селищі з централізованою охороною і адекватними сусідами жити безпечно і спокійно. А міцний здоровий сон, як відомо, продовжує життя!

Міцних вам снів і спокійного життя у власному домі!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.