Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Хочу все знати або відеоспостереження на ділянці

Сучасна система відеоспостереження може не тільки попередити різного роду правопорушення та сприяти своєчасному ухваленню відповідних заходів, але і відкрити очі на дуже багато. Заміський формат проживання передбачає часту відсутність господарів і часто має сенс поцікавитися, чим живе будинок під час Вашої відсутності, чи сумлінно працює няня, чи дійсно сусід «хороший хлопець» .. Реальність, відмасштабована через об'єктив відеокамери, може виявитися зовсім не такою, якою Ви собі її уявляєте. І в даному випадку має сенс «спуститися з небес на землю» якомога раніше. Як то кажуть, обізнаний, значить захищений!

Головне завдання системи відеоспостереження - це цілодобовий відеоконтроль в режимі реального часу і створення відеоархіву хронології подій на території ділянки і всередині будинку під час відсутності господаря. Перш ніж перейти до огляду систем відеоспостереження, хотілося б відзначити, що дана система жодним чином не замінить охоронні сигналізації, а розглядається виключно як вагомого доповнення до них.

Які зони будемо контролювати?

Ті, хто вирішив купити будинок під Києвом, навряд чи розраховують на те, що по будинку будуть бродити сторонні, що на прилеглій території під час Вашої відсутності сусід буде вигулювати собаку або допитлива няня буде розглядати маточки і тичинки в саду, в той час як дитина буде самостійно пізнавати світ за рогом. Тому доцільно відстежувати всю територію всередині будинку, по периметру ділянки і поблизу технічних споруд.

Приховане або відкрите відеоспостереження?

Комусь більше подобається контролювати ситуацію «офіційно» - тоді встановлюються відкриті системи відеоспостереження. Інші вважають за краще спостерігати за тим, що відбувається як би нишком і обладнають територію прихованими відеореєстраторами. Треті - йдуть ще далі і організовують дублювання системи відкритого відеоспостереження прихованими камерами, вмонтованими в предмети інтер'єру, дзеркала або фасади. Чому віддати перевагу - справа суто індивідуальна. Відкритий формат зйомки, коли камери видно неозброєним оком, здатний переконати зловмисників, сусідів і персонал не робити необдуманих дій в принципі, тим самим викорінити проблему на корені. У випадку ж із прихованими камерами - будьте готові побачити багато нового і цікавого!

Яку систему вибрати?

Залежно від типу вживаного устаткування, системи відеоспостереження діляться на аналогові і цифрові. Аналогові системи - залишилися в далекому минулому, оскільки сучасне століття - це час прогресивних цифрових технологій. А ось цифрові відеосистеми - високоефективні, часто інтегруються в загальну систему безпеки будинку, мають зручний формат зберігання інформації і швидкий доступ до неї.

У свою чергу, цифрові системи відеоспостереження можуть працювати на базі:

  • Автономного відеореєстратора. Мабуть, самий надійний і простий спосіб (але недешевий), що характеризується мінімальною кількістю відмов із загальних причин, але обмежений за своїми функціональними можливостями.
  • Персонального комп'ютера. Дозволяє значно розширити опціонні можливості системи, дає можливість вводити додаткові налаштування і зробити її частиною єдиної системи безпеки.

Залежно від способу передачі сигналу системи відеоспостереження бувають:

  • Провідні (сигнал транслюється по кабелю)
  • Бездротові (WI-FI).

Які камери встановити?

Від типу встановлених камер залежить дуже багато, в тому числі ефективність системи відеоспостереження в цілому і якість картинки зокрема.

На екран монітора картинка може передаватися в чорно-білому кольорі або в кольоровому виконанні.

Переваги чорно-білих камер - невисока ціна, хороша світлочутливість з високою деталізацією картинки. Їх можна застосовувати в непроглядній темряві (якщо є інфрачервоне підсвічування).

Головна перевага кольоровий камери - власне, колір. Усе. Недолік - ціна. Варіант для тих, хто мріяв купити котедж в Київській області і хоче споглядати його у всій красі, з якісною передачею кольору.

Ще є змішаний вид камер «день-ніч». При хорошому освітленні ці відеокамери знімають в кольорі, але як тільки темніє - переходять на чорно-білий формат відтворення, що вельми оригінально.

За своєю конструкцією, камери відеоспостереження діляться на:

  • Корпусні - нерухомі, видають зображення конкретної зони і монтуються на кронштейні. Найпоширеніший вид камери.
  • Поворотні - можуть змінювати зону спостереження і давати панорамну картинку. Більше підходять для контролю величезних територій з «високим человекооборотом».
  • Купольні - дає широкий кут огляду і якісну панораму. Є швидкісні камери, які здатні крутитися на 180 градусів по вертикалі, і на 360 - по горизонталі, забезпечуючи високошвидкісну безперервну роботу.
  • Міні - застосовуються для прихованого відеоспостереження, найчастіше нерухомі і відповідають за конкретну зону.

Треба відзначити, що до вибору системи відеоспостереження має сенс підходити комплексно, керуючись виключно власними пріоритетами. Для цього потрібно чітко визначитися з переліком завдань, які підлягати виконанню. Ринок сучасної відеотехніки дуже різноманітний, тому при точному розумінні цілей цілком реально побудувати високоефективну охоронну систему відеоспостереження, яка буде невпинно «наглядати» за будинком під час Вашої відсутності і «доповідати» про найменші порушення. Адже купити будинок під Києвом Ви вирішили для себе і своєї сім'ї і не зобов'язані ділити його зі сторонніми або тими, хто недбало ставиться до своїх обов'язків (якщо говорити про найнятого персоналі).

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.