Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Вирішуємо проблеми з електрикою: як «перемогти» низьку напруга в мережі в заміському будинку

Проблема, пов'язана з недостатньою напругою в електромережі, не з чуток знайома багатьом заміським жителям. Частенько в своєрідну «годину пік» побутові прилади, покликані полегшити наше життя і зробити її більш комфортною, відмовляються працювати. Виною тому, найчастіше, виступає застаріла обслуговуюча техніка (зокрема, трансформатори), потужності якої вже не вистачає для задоволення всіх електричних потреб заміського населення. Сучасне будівництво будинків (Київ) має на увазі можливість організації незалежного енергозабезпечення, проте задоволення це, треба сказати, дуже недешеве. Можна обійтися «малою кров'ю»: оснастити свій канадський будинок сучасним стабілізатором напруги.

Перемога над примхливою електрикою

Стабілізатори напруги призначені для використання в електричних мережах, де ускладнена або неможлива безперебійна подача якісного електроживлення. Вони застосовуються при підвищених або знижених значеннях напруги в мережі, відмінних від стандартних.

Непередбачувані скачки напруги ускладнюють коректне функціонування електроприладів і навіть здатні вивести їх з ладу. Стабілізатори напруги ліквідують цю проблему, забезпечуючи стабільне електропостачання зі стійкими 220V.

Цей пристрій широко застосовується при будівництві будинків (Київ), гарантуючи їхнім власникам комфорт, що не залежить від «сюрпризів» електромережі. Стабілізатори напруги успішно справляються з гранично-допустимими значеннями напруги, запобігаючи виникненню короткого замикання, вони стійкі до тривалих перевантажень при безперервній експлуатації. Робота механізму не вимагає контролю користувача.

На чому зупинити свій вибір?

Для того щоб коректно вибрати стабілізатор напруги, необхідно, в першу чергу, з'ясувати, який різновид електроживлення (одно- або трифазного) властивий для ваших заміських володінь. Далі слід прорахувати загальну суму потужностей всіх використовуваних електроприладів в вашому канадському будинку. Ці дані будуть ключовими при виборі пристрою з тими чи іншими характеристиками.

За принципом регулювання напруги сучасні стабілізатори діляться на два види: із ступінчастим і плавним режимом регулювання. Перші не завжди справляються з перевантаженнями в мережі, нестійкі до викидів напруги. Пов'язані ці недоліки з тим, що при виробництві стабілізаторів із ступінчастим регулюванням напруги використовують напівпровідники, які не витримують різких перепадів напруги. Крім того, такі стабілізатори часто створюють ефект мерехтіння в будинку, їх практично неможливо використовувати в умовах мінусових температур.

Стабілізатор з плавним регулюванням напруги надійніший і ефективний, отже, більш прийнятний для будівництва будинків (Київ). Він проводиться з застосуванням сервоприводу, а не напівпровідників, тому має високий ступінь стабілізації напруги, здатний витримувати великі навантаження в електромережі. Такий вид стабілізаторів адаптований до роботи при мінусовій температурі навколишнього середовища, що важливо при його експлуатації в заміських будинках.

Спритність рук і ...

Крім «класичного» способу вирішення проблеми низької напруги в канадському будинку за містом за допомогою установки стабілізатора, існують деякі хитрощі, які також допомагають вийти з положення, що утворилося. Так, багатьом народним умільцям вдається використовувати понижуючий трансформатор (12-36 Вольт) як підвищувальний, додаючи до лінійної напруги 24 В його понижувальної обмотки.

Як би не було дивно, дана «міра» боротьби з нестачею напруги в мережі є досить популярною, незважаючи на те, що існує серйозний ризик «перестаратися», спровокувавши його надмірне підвищення.

Сподіваємося, ви приймете рішення обійтися без небезпечних експериментів, віддавши перевагу більш цивілізованих методів усунення побутових незручностей. Нехай в вашому канадському будинку панують безпека і комфорт!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.