Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Правильна вентиляція - запорука «здоров'я» заміського будинку під Києвом

Стан «здоров'я» житлових приміщень безпосередньо залежить від вентиляції, правильна організація якої значно покращує якість повітря в нашому заміському будинку під Києвом.

За рахунок повітрообміну відбувається видалення шкідливих речовин, сторонніх запахів, надлишок вологи і тепла, що утворюються в процесі життєдіяльності людини. Це забезпечує не тільки комфортні умови проживання, а й сприяє профілактиці різних патологічних станів, які можуть виникнути в разі перебування в забрудненому приміщенні. Адже кожному з нас відомо, що в задушливому, перенасиченому вуглекислим газом приміщенні, виникає головний біль, знижується працездатність і порушується сон. Тим не менш, це не найстрашніший ворог нашого здоров'я. Повітря житлових приміщень може бути справжнім хімічним коктейлем, що містить сотні речовин, які мають різний вплив на наш організм.

Давайте розглянемо можливі варіанти вентиляції, які допоможуть створити Вам здоровий мікроклімат у Вашому домі.

Заміський будинок під Києвом - гарантія достатньої природної вентиляції.

Виділяють природну і механічну вентиляцію. Основна характеристика цього фізичного явища - кратність повітрообміну. Під нею мається на увазі час, за яке відбудеться повна заміна внутрішнього повітря на зовнішній. Чим вище цей показник, тим більше шансів уникнути забруднення свого будинку.

Природна вентиляція заснована на природному припливі зовнішнього повітря і забезпечується за рахунок:

- пір в будівельних конструкціях;

- щілин у віконних і дверних отворах;

- відкривання вікон і дверей.

Якість повітрообміну в значній мірі залежить від проникності матеріалу, з якого побудований будинок. Слід пам'ятати, що чим вище ці показники, тим гірше теплоізоляція. Вибираючи для будівництва СИП-панелі, здатні зберігати тепло і прохолоду Вашого заміського будинку, задумайтеся про можливості природного вентиляції та про шляхи її поліпшення.

Під час активної побутової діяльності відбувається істотне збільшення освіти додаткової вологи, тепла, а також продуктів життєдіяльності. Найдоступніший і простий спосіб провітрити приміщення - відкрити вікна, а іноді і двері. Ось тут проживання в котеджному будинку під Києвом має явні переваги перед міською квартирою.

Заміський будинок - провітрювання приміщень без ризику його забруднення.

Кожен з нас, проживаючи в багатоповерховому будинку, періодично відкриває вікно, щоб наповнити кімнати свіжим повітрям. Але дуже часто замість очікуваного результату ми отримуємо кілька малоприємних бонусів:

Вихлопні гази автомобілів, що пересуваються по найближчій автомагістралі;

Викиди промислових підприємств, які при несприятливих погодних умовах можуть вітром поширюватися за межі санітарно-захисної зони і сприяти забрудненню житлових кварталів;

Тютюновий дим з квартири сусідів, які люблять покурити «в віконце»;

Запахи з чужої кухні;

Все це ставить під сумнів ефективність природного вентиляції в місті і ще раз підкреслює користь від проживання в заміському будинку під Києвом.

Як же відбувається природна вентиляція приміщень?

У приміщеннях виділяють три зони, які приймають участь у вентиляції:

  • Зона припливу повітря - відкриті вікна і двері;
  • Зона поширення - переміщення повітряних мас відбувається за рахунок щілин під дверима, рекомендована величина яких складає не менше 2 см.
  • Зона видалення повітря з приміщень. Її утворюють витяжні отвори, передбачені в будівельних вентиляційних каналах, що прокладаються в стінах кухні і санвузла.

У сучасних умовах вимоги до енергозбереження привели до широкого використання металопластикових вікон. Вже всім відомо, що вони в порівнянні з дерев'яними практично не пропускають повітря. Це може привести до погіршення якості повітряного середовища житлового приміщення.

У зв'язку з цим основою ефективної природної вентиляції є провітрювання. Конструкцією пластикових вікон передбачена функція мікропровітрювання. При видимій необхідності такого властивості, вона має один великий недолік. У такому режимі приплив повітря супроводжується значним охолодженням стін, прилеглих до вікна. Це сприяє втратам тепла і необхідності додаткового обігріву приміщень. Тому для забезпечення необхідної кратності повітрообміну і збереження при цьому тепла в приміщеннях, краще буде повсякчасне відкривання вікна навстіж, при якому повітря кімнати повністю заміниться зовнішнім всього за 2-4 хвилини.

Посилити природну вентиляцію допомагають вентилятори вбудовуються в існуючі вентиляційні ходи і витяжні парасолі над плитами.

Якщо ж Ви хочете поліпшити якість повітря житлових приміщень на допомогу можуть прийти різні пристосування, призначені для забезпечення більш високого рівня природного вентиляції. Ще більш надійним способом є облаштування механічної вентиляції яке, хоч і вимагає додаткових фінансових вкладень, але є гарантією «здоров'я» Вашого заміського будинку під Києвом, що повністю виправдовує таке «марнотратство».

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.