Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Навіщо потрібен генератор на дачі або в заміському будинку

Якщо ще зовсім недавно наявність в будинку власних міні-електростанцій була великою рідкістю, то сьогодні цим нікого не здивуєш. Генератор, на основі якого вони працюють, - річ по-справжньому необхідна в будь-якому заміському будинку. Так що, якщо ви надумали побудувати будинок або купити дачу, подбайте і про покупку цього агрегату.

Навіщо в заміському будинку необхідний генератор?

Генератори ідеально вирішують проблеми з енергопостачанням. Вони здатні виробляти електрику і працювати там, де в цьому є потреба.

Хороший генератор запобіжить раптове зниження напруги в мережі при аварії, перевантаження або будь-якої іншої надзвичайної ситуації.

Установка генератора гарантує, що на дачі або в заміському будинку постійно буде світло і тепло. Якщо у вас майстерня, то вам забезпечена стабільна робота електроінструменту. Якщо в будинку встановлена система безпеки або охоронна сигналізація, генератор також забезпечить їх постійну роботу, навіть в разі відключення електрики.

Дизель або бензин?

Дизельний генератор. Купівля дизельного генератора виправдана тільки в тому випадку, якщо заміський будинок або дача розташовані далеко від міста і благ цивілізації. Для такого будинку генератор стає основним джерелом електроживлення.

Дизельний генератор відрізняється більш низькою витратою палива і надійністю і може забезпечувати подачу електрики до 10 кВт.

Однак такий агрегат не позбавлений недоліків. По-перше, він досить дорого коштує. Але це не така вже й проблема, оскільки в експлуатації генератор повністю себе виправдає. По-друге, для нього неприйнятна недовантаження. Застосування агрегату можливо тільки при використанні його потужності повністю. Скажімо, якщо генератор розрахований на 5 кВт, стільки і потрібно використовувати.

Такі генератори часто забезпечують цілі селища, віддалені від основної електромережі. Але навряд чи він знадобиться того, хто планує використовувати генератор час від часу при неполадках з електрикою.

Бензиновий генератор. Якщо ви вирішили купити дачу або заміський будинок в облаштованому місці і вибираєте генератор, який буде використовуватися як аварійне джерело живлення, наприклад при перебоях в електропостачанні, оптимальним варіантом стане агрегат, який працює на бензині.

Такий генератор коштує набагато дешевше, ніж дизельний, хоча палива «їсть» набагато більше. Проте, це ніяк не вплине на ваш бюджет. Адже генератор буде застосовуватися тільки в разі гострої необхідності.

До того ж бензиновий генератор працює в будь-яку погоду, оскільки йому не страшні перепади температури і навіть такі сильні морози, як бувають у нас. Паливо для нього не відноситься до розряду дефіцитного. Правда під час тривалої експлуатації ККД бензинового генератора різко знижується і він може просто вийти з ладу.

Така важлива автоматизація

Якщо ви плануєте купити дачу або заміський будинок в цивілізованому місці і знаєте, що генератор буде використовуватися як резервне джерело живлення, важливо звернути увагу на наявність системи автоматичного пуску і відключення, яка реагує на відсутність електрики і при необхідності включає або призупиняє роботу генератора.

Так, якщо в мережі немає напруги, система самостійно включає генератор. Варто відновити подачу електроенергії, як пристрій відключається.

Це дуже важлива функція, оскільки призупинення роботи деяких пристроїв може обернутися досить неприємними наслідками. Наприклад, при перерві в електропостачанні багатьох моделей газових котлів вони можуть заробити неправильно, а часом навіть вийти з ладу.

Отже, якщо ви вирішили купити дачу або будинок, подбайте про те, щоб в будинку обов'язково був генератор. Перебої з електроенергією - це завжди неприємно. І, на жаль, їх неможливо попередити. Ви купуєте заміську нерухомість для того, щоб жити, відпочивати, одержувати задоволення і приємно проводити час з друзями та родиною. Ніякі поломки не повинні стати цьому на заваді. А гарантувати, що ваше житло буде завжди освітлення та опалення, може хороший генератор.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.