Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Інтелектуальна система управління «Розумний будинок»

Технологія «розумний будинок» - це можливість перекласти частину рутинної роботи на унікальну комплексну високоінтелектуальну систему, яка здатна дати власнику заміської нерухомості максимальний рівень комфорту, на який він так розраховує, прагнучи купити котедж в Київській області. Всі прилади, електрообладнання та інженерні системи, які до сих пір співіснують паралельно, з цього моменту стануть складовою частиною єдиного механізму, заточеного під потреби конкретної сім'ї.

Що вміє розумний будинок?

Система здатна контролювати все, що піддається контролю. Їдучи в місто у справах або у відпустку, більше не доведеться «нишпорити» по дому в пошуках невимкнені електроприладів або незакритих штор і відкритих вікон. Легким рухом руки можна повністю знеструмити весь будинок або конкретну розетку, запобігти витоку газу або активувати охоронно-пожежну сигналізацію. Можна навіть зімітувати ефект присутності, включивши світло в передпокої або вітальні, перебуваючи за тисячі кілометрів від неї. Завдяки блочно-модульному характеру даної технології, функції контролю і управління можна нарощувати, міняти і оптимізувати.

Функціональні можливості

Найпоширеніші компоненти системи «розумний дім», які представлені на сучасному ринку інтелектуальних технологій:

  • Управління освітленням. Дана опція дозволяє вмикати / вимикати світло, регулювати яскравість освітлення (від 0 до 100%) і створювати всілякі світлові сценарії. Наприклад, по всьому будинку можна інсталювати діммірованіе (плавне вимикання / включення світла, як в кінотеатрах), організувати ландшафтне / архітектурне освітлення або налаштувати регулятори освітлення (диммери) таким чином, що світло у всьому будинку буде вимикатися в певній послідовності, що з боку виглядає вельми ефектно. І купити будинок під Києвом з вбудованою розумної світловий технологією неодмінно захочеться всім вашим родичам і знайомим. Крім всіх цих приємностей, розумний будинок дозволяє оптимізувати витрати по найбільш витратною статтею витрат - електроенергії.

  • Управління кліматом. Розумний будинок здатний забезпечувати і підтримувати оптимально комфортну температуру і вологість в приміщенні, вмикати / вимикати опалення, систему обігріву підлоги, кондиціонер, тобто виконувати централізований моніторинг всіх параметрів в будинку і за його межами. Наприклад, якщо будинок опалюється котлом, то можна інтегрувати в систему розумного будинку функцію автоматичного зниження потужності котла в разі відлиги або нарощування оборотів (при заморозках або низьких температурах). А це означає, що система не тільки дбає про комфорт усіх членів сім'ї, а й заточена на енергозберігаючий режим роботи всіх компонентів «розумної» технології.

  • Управління системами безпеки. В даному випадку мається на увазі інтегрування в систему модуля охоронно-пожежної сигналізації, відеоспостереження, сигналізації протікання води або витоку газу, тобто будь-якої охоронної системи, яка стоїть на сторожі будинку.

  • Управління всіма мультимедійними системами. За допомогою розумного будинку можна не тільки контролювати всі аудіо-і відео системи, але і створити унікальну систему розподілу аудіо і відео по всіх кімнатах і навіть на прибудинкову територію, що дозволить насолоджуватися улюбленим фільмом або приємною музикою з будь-якої точки будинку.

  • Управління ролетами / шторами / жалюзі. Управляти всіма цими девайсами можна в автоматичному режимі, тобто виставити час і ступінь їх відкриття / закриття. Причому орієнтуватися система може як на присутність господарів в будинку, так і на встановлені датчики освітлення.

  • Управління поливом. Технологія розумний будинок здатна сама вирішити, коли, як і в якому обсязі полити сад і галявину перед будинком сьогодні, завтра і під час вашої відсутності, орієнтуючись на погоду, вологість грунту або встановлений таймер.

  • Управління гаражними / в'їзними воротами дозволить потрапити у власний двір, не покидаючи салон автомобіля.

  • Управління всіма локальними об'єктами, до яких можна віднести сауни лазні, басейни, зимові сади, оранжереї і т.д. Ця функція може стати в нагоді тим, хто хоче тримати все під особливим контролем. Наприклад, розглянемо такий сценарій. Діти на канікулах, і Ви точно знаєте, що прокинувшись, вони насамперед плюхнутися в холодний басейн. Підійти до вирішення даного питання можна досить нетривіально. Ви можете внести басейн в зону контролю і, перебуваючи далеко від дому у справах, з кнопки активувати опцію його підігріву. В результаті - і вівці цілі, і вовки ситі.

Управляти всіма цими компонентами інтелектуальної системи (і багатьма іншими) можна не тільки локально за допомогою сенсорних панелей, але і віддалено (дистанційно) через мобільний телефон, Інтернет або радіопульт. Якщо не хочеться керувати - можна виставити програми і функції, задати параметри і просто насолоджуватися «нічогонеробленням». Хіба не для цього Ви вирішили купити будинок під Києвом?

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.