Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Гаряче водопостачання заміського будинку під Києвом

Вода - дивовижний дар природи, який сучасна людина будь-якими способами намагається привести в свій будинок. На жаль, з артезіанської свердловини, яку компанія Євродім дарує кожному своєму покупцеві, можна добути тільки холодну воду. Але ж кожен з нас розуміє, що для комфортного проживання навіть в самому затишному і облаштованому будинку життєво важлива наявність гарячої води.

Але, якщо гарячу воду не можна добути, її можна нагріти! Давайте поговоримо про те, як підігріти воду за допомогою водонагрівачів.

Види водонагрівачів.

Залежно від виду палива, яке нагріває воду, водонагрівачі бувають газовими і електричними. Багаторічні спостереження, як споживачів, так і фахівців різних професій вказують на небезпечність використання газових колонок у побуті:

Небезпека загорання. Перепади тиску газу в трубах, можливе виникнення несправностей приладів підвищують ризик загоряння, і навіть вибуху газової колонки.

Забруднення повітря житлових приміщень. При згорянні газу утворюється цілий букет токсичних і канцерогенних речовин, які можуть завдати шкоди Вашому здоров'ю.

Газ - дороге задоволення - постійно зростаючі тарифи на це корисна копалина роблять такі водонагрівачі менш привабливими для споживача.

На тлі газової колонки електричні водонагрівачі мають цілий ряд переваг:

Економічність - електроенергія є найдешевшим ресурсом. Крім того, використання нічного тарифу на електроенергію дозволить заощадити Вам досить відчутну грошову суму.

Безпека - все-таки ризик вибуху електричного приладу в порівнянні з газовою колонкою мізерно малий.

Екологічна безпека - шкідливі речовини при роботі електроустаткування не утворюються, що дозволяє зберегти Вашій оселі статус екологічно чистого.

Простота установки - найчастіше Ви зможете обійтися без послуг фахівця і самостійно підключити водонагрівач в мережу.

Отже, ми наполягаємо, що забезпечувати заміський будинок гарячою водою найкраще за допомогою електричного водонагрівача. Зверніть увагу, що ми не продаємо нагрівачі, тому дана рекомендація абсолютно щира.

Електричний водонагрівач: накопичувальний або проточний?

Назва кожного агрегату говорить сама за себе. У проточному вода з холодної перетворюється в гарячу в режимі «реального часу», а накопичувальний нагрівач (бойлер) оснащений ємністю, яка не тільки нагріває воду до заданої температури, а й, за принципом термоса, підтримує її протягом багатьох годин.

Проточний водонагрівач володіє двома незаперечними перевагами: компактність і ціна. У порівнянні зі своїм великим «братом» бойлером він займає дуже мало місця і коштує в 2-3 рази дешевше. Крім того, технічне обслуговування «проточніков», як правило, значно простіше і дешевше. Для довідки: в бойлерах є магнієвий анод, який вимагає регулярного очищення від накипу не рідше ніж раз на півтора року.

Вагомий недолік проточних нагрівачів - щоб задовольнити потребу в теплій воді сімейства всього лише з 4-х осіб, необхідний прилад з високою потужністю (близько 10-14 кВт !!).

Зважаючи на це, для заміського будинку під Києвом, жителі якого використовують багато гарячої води, найкращим рішенням буде установка накопичувального нагрівача. Навіть найбільший з них має потужність 1,5-2 кВт, що дозволяє включати його в звичайну розетку.

Недоліками бойлерів є їх габарити і постійне споживання електроенергії. На щастя проблема розміру в даному випадку цілком вирішувана. На відміну від міської квартири, в котеджі від компанії Євродім легко знайдеться місце для цього незамінного агрегату. Для зменшення споживання електроенергії, Ви можете або відключати функцію підігріву при просте бойлера, або використовувати нічний тариф.

Вибір накопичувального нагрівача для заміського будинку

  1. Вибираючи бойлер для свого заміського будинку під Києвом, Ви повинні врахувати такі параметри:
  2. Обсяг - чим більше споживання гарячої води в Вашій родині, тим об'ємнішим повинен бути накопичувальний бак. Згідно порад фахівців, оптимальним вибором для приватного котеджу буде бойлер ємністю в 200 л. Хоча найрозумніше виходити з потреб кожної окремо взятої осередку суспільства.
  3. Форма бойлера може бути круглої і прямокутної. Другий варіант кращий, тому що навіть при великому обсязі він виглядає досить таки компактно.
  4. Тип нагрівального елементу - тен. Вони розрізняються по взаємовідносинах з водою, що нагрівається. Якщо тен занурений у воду, то його називають «мокрим», відповідно «сухий» - його повна протилежність. Другий варіант нагрівального елементу більш живучий, хоча ціна, яка вище в 1,5-2 рази «мокрого» зменшує кількість бажаючих на його придбання.

З усього вищевикладеного вимальовується образ ідеального бойлера для заміського будинку, в якому проживає середньостатистична сім'я. Отже, він на нашу думку, повинен бути:

- електричним;

- накопичувальним;

- бажано з сухим теном;

- прямокутним;

- вміщувати в себе 200, а то і більше літрів гарячої води.

Незважаючи на те, що вибір водонагрівача для заміського будинку під Києвом зажадає від Вас крім грошей, витрати зусиль і часу, від цього нікуди не дітися. Гаряча вода в крані - це такий подарунок цивілізації, без якого хоч і можна прожити, але задоволення від такого життя буде далеко не повним.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.