Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Електроопалення в котеджних містечках під Києвом. Опалення електроприладами

Вже давно точаться розмови про наближення енергетичної кризи, і найбільш завбачливі забудовники сьогодні намагаються максимально обмежити «опалювальну залежність будинків» від нестабільно працюючого в наш час централізованого опалення. Тому все частіше котеджні містечка під Києвом, міські будинки і цілі мікрорайони оснащуються автономним опаленням.

Поряд з опалювальним устаткуванням на газовому або рідкому паливі, досить затребуваними останнім часом стають автономні системи електрообігріву приміщень, головні переваги яких полягають в:

  • комфортному мікрокліматі, який вони створюють;
  • швидкості і простоті установки / складання систем;
  • легкості програмування і управління обладнанням;
  • відносній дешевизні (при постійному зростанні цін на вуглеводневу сировину, застосування нічного тарифу на електрику робить електроопалення досить вигідним).

Важливим фактором, що говорить на користь оснащення будинків у котеджних містечках під Києвом системами електрообігріву, є можливість їх терморегулювання всередині окремих приміщень в залежності від температури зовнішнього середовища (ви можете в будь-який момент встановити або задати найбільш оптимальну для себе температуру в тій чи іншій кімнаті).

Опалення електроприладами

Як електронагрівальних приладів сьогодні випускається широка різноманітність радіаторів і камінів, інфрачервоних обігрівачів та конвекторів. Всі вони можуть служити як додатковим елементом обігріву до опалювальних систем, так і основним джерелом тепла в будинку.

Електричні радіатори

Мало чим відрізняються за зовнішнім виглядом від звичних чавунних. Хіба що дизайном. Вони також складаються з секцій, від числа яких залежить потужність радіатора. В якості наповнювача використовуються рослинні масла або мінеральні, які, нагріваючись від проходить струму, передають тепло в навколишній простір. Мають вбудований терморегулятор для управління електроприладом. Абсолютно безпечні завдяки герметичності конструкції.

Електричні радіатори при бажанні можна підключити до центральної системи управління клімат-контролем будинку.

Електроконвектори

Зовні конвектори схожі на панельні радіатори, але з іншого «начинкою». Їх ТЕН має більшу ребра, а значить і велику віддачу тепла повітрю. Причому більша частина тепла передається в навколишній простір за рахунок конвекції (переміщення шарів повітря), а не прямого нагріву, хоча в деяких моделях ТЕН може нагріватися майже до 300 ° C.

Електроконвектори бувають двох видів:

  • з природною конвекцією - працюють безшумно;

  • з примусовою конвекцією - виробляють характерний звук, але набагато швидше нагрівають повітря.

Дизайн може бути різним, але, тут потрібно віддати належне виробникам, легко підходить до будь-якого інтер'єру. Місце установки може бути найрізноманітнішим - від типового розташування під вікном до підлогового розміщення (плінтусні конструкції). Завдяки цьому електроконвектори відмінно підходять як для малогабаритних міських квартир, так і для просторих будинків, які своїм архітектурно-художнім виглядом вже прикрашають сьогодні котеджні містечка під Києвом.

Інфрачервона економія

На відміну від конвекторів, де повітря циркулює між стелею і підлогою, інфрачервоні обігрівачі генерують тепло, яке поглинається навколишнім простором повністю. Такі опалювальні прилади можуть ефективно працювати навіть на вулиці (альтанки, тераси).

Інфрачервоні обігрівачі мають найрізноманітнішу, часом навіть дивовижну форму (політ дизайнерської фантазії), але однакову «начинку» - випромінювач і відбивач променів в заданому напрямку. Лампи інфрачервоного випромінювання мають низьку температуру, тому інфрачервоні обігрівачі практично не спалюють кисень, що важливо для здоров'я знаходяться в приміщенні людей.

Безшумність роботи і занижене в деяких останніх моделях споживання енергії (практично на 40% в порівнянні з тепловентиляторами і масляними обігрівачами) - ще один плюс для використання м'якого і в той же час відчутного тепла цих конструкцій в заміських будинках (дачні селища і котеджні містечка під Києвом ), кемпінгах, мисливських будиночках та інше.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.