Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Будуємо комфортний будинок: система «тепла підлога» - зручно, легко, модно

Коли ми будуємо будинок, то прагнемо створити в ньому всі умови для максимального комфорту і зручності проживання. І далеко не останню роль у вирішенні цього питання відіграє система опалення. Як ми вже відзначали раніше, одним з дуже популярних, досить зручних і екологічних варіантів обігріву заміського будинку є електричні підлогові системи, звані зазвичай «тепла підлога».

Отже, будуємо будинок, і не забуваємо про модні тенденції на ринку електроопалення!

З огляду на кліматичні умови в наших широтах і низькі зимові температури, навряд чи можна всерйоз розглядати «тепла підлога» в якості єдиного безальтернативного джерела тепла, але він, в комбінації з іншими видами прямого електроопалення, цілком може бути надійним помічником у важливій справі підтримки комфортної температури Вашого будинки. До того ж, робочої потужності системи «тепла підлога» більш ніж достатньо і для опалення в міжсезоння, коли до настання справжніх холодів ще далеко, і для зниження вологості в дощові осінньо-весняні періоди. Це забезпечує все зростаючий попит на теплі підлоги.

Принцип роботи «теплої підлоги» такий: в шар бетонної стяжки або під підлогове покриття укладається кабель, на який подається напруга 220 вольт. Електричний струм перетвориться в теплову енергію, яка нагріває сам кабель і передається на поверхню підлоги. Ось в будинку вже тепло і затишно!

Розрізняють три види статі з електропідігрівом:

Плівкова «тепла підлога»

Таку систему часто називають «інфрачервоний плівковий тепла підлога». Тонка (до 0,5 мм) плівка може бути рівномірно покладена під будь-які види покриттів: від легких (ламінат, лінолеум) до т.зв. важких (керамічна плитка, камінь). Основною перевагою такої технології є простота і швидкість монтажу: якщо в планах є пункт «будуємо будинок швидко», то всього за кілька годин роботи з подібною системою господареві буде забезпечений багаторічний бездоганний обігрів і домашній комфорт. Інфрачервону плівку можна використовувати для обігріву не тільки підлог, а й будь-яких інших поверхонь, наприклад, стін, дзеркал і т.д ..

Нагрівальні мати

Являють собою пластикову сітку із закріпленим на ній кабелем. Для нагрівальних матів характерна простота монтажу: сітка просто укладається (а при необхідності розрізається для надання потрібної форми) на бетонну стяжку. З огляду на відносно невелику потужність, нагрівальні мати укладають безпосередньо під плиткою в клейовий шар. За рахунок цього досягається швидке нагрівання поверхні підлоги.

Нагрівальні кабелі

Відрізняються великою погонною потужністю (до 25 Вт / м), тому повинні розташовуватися нижче покриття, всередині бетонної стяжки на глибині 3-5 см. Правильний монтаж нагрівальних кабелів вимагає високого рівня кваліфікації майстри і достатнього досвіду. Скористатися системою обігріву можна лише після повного застигання цементно-піщаної суміші (близько місяця).

«Тепла підлога»: основні переваги

Чому «тепла підлога» придбав останнім часом настільки велику популярність? Вся справа в дуже хороших споживчих характеристиках, які забезпечують цій системі цілий ряд переваг:

  • почнемо з лояльною ціни самої системи: вона цілком по кишені середньостатистичному покупцеві;

  • система дуже легко монтується: укласти деякі види теплої підлоги можна абсолютно самостійно, не вдаючись до допомоги кваліфікованих фахівців;

  • тепла підлога можна запрограмувати: на роботу в зручному для Вас режимі: наприклад, встановити датчик температур так, щоб в той час, коли всі на роботі, обігрів був мінімальний, а до приходу домочадців розумна техніка нагрівала приміщення до комфортної температури. Також присутня можливість прогрівання кімнати зонами, що часто затребуване при великих площах

  • не можна не відзначити і такий важливий фактор, як естетика приміщення: відхід від обридлих всім батарей і труб привертає тих, хто вибирає електричне опалення і будує будинок з урахуванням сучасних уявлень про красу і стиль. Не завжди в дизайн приміщення можна органічно вписати стандартні батареї: в цьому випадку система підігріву підлоги стане запорукою виконання інтер'єрної завдання.

Отже, «тепла підлога» - хороший вибір для тих власників заміських будинків, які віддають перевагу сучасним екологічним видам опалення. Однак варто подбати і про додаткові опалювальних системах, особливо якщо Ваш будинок має велику площу.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.