Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Будівництво будинків під ключ: поговоримо докладніше про пряме електроопалення

Будівництво будинків під ключ сьогодні неможливе без ретельного планування і створення індивідуальної системи опалення. Адже заміський будинок - це, перш за все, максимальний комфорт, досягти якого можна лише в оптимальних температурних умовах. Погодьтеся, не дуже приємно перебувати в холодній хаті, кутаючись в теплі речі, відчуваючи «дефіцит тепла».

Тому, давайте обговоримо сучасні напрямки в сегменті опалення заміських будинків.

Опалення - одна з найбільш значущих і дорогих складових інженерного забезпечення заміських будинків, що опалюються в більшості своїй автономними системами. І серед усіх комунікацій електроопалення до сих пір вважається справжньою «інноваційної загадкою» для вітчизняного споживача.

Втім, чи варто дивуватися ?! Адже давно побутує думка, що електроопалення не тільки дорого обходиться своїм власникам, але і нерідко стає джерелом виникнення пожежі в будинку. Насправді електричне опалення має масу переваг в порівнянні з іншими видами опалювальних систем, одне з яких - висока пожежна безпека.

Електроопалення в Європі

У Норвегії будівництво будинків під ключ вже немислимо без електричного опалення. Все малоповерхові заміські будинки і котеджі обладнані САМЕ електроопаленням. В інших країнах Європи електрику для опалення використовується в 60-70% житлових об'єктах (будинки, котеджі, готельні комплекси тощо).

Висока популярність електричного опалення в європейських країнах викликана аж ніяк не низькими цінами на електроенергію (в Європі тарифи на електрику набагато вище, ніж, наприклад, в Україні). Тоді, з чим же пов'язане визнання електроопалення прагматичними європейцями ?! Все дуже просто - жодна інша система опалення не в силах забезпечити людині найвищий рівень теплового комфорту, економічності і надійності.

Європейці - загальновизнані цінителі сучасних інновацій, що стимулюють зменшення витрат на житлово-комунальні послуги із збереженням всіх благ. Вони давно вже вважали за краще електричне опалення. ККД перетворення електроенергії в теплову енергію тут один з найвищих.

Пряме електричне опалення

Пряме електроопалення - це набір опалювальних приладів (радіатори, конвектори тощо), які безпосередньо використовуються при облаштуванні опалювальної системи житлових об'єктів, що і передбачає професійне будівництво будинків під ключ.

Принцип дії заснований на виділенні тепла при проходженні електричного струму по провідниках. Управляється опалювальна система через термостати, які підтримують задану температуру.

Нагрівальне обладнання, яке використовується для створення систем прямого електроопалення, по розташуванню в приміщенні умовно можна розділити на кілька видів:

  • Стельові довгохвильові панелі. Теплове випромінювання не поглинається повітрям, і вся енергія досягає потрібної мети - поверхонь, що обігріваються, що призводить до значного зниження витрат на обігрів.

  • Підлогові конструкції. Холодне повітря нагрівається, поступово піднімаючись вгору. Потім, охолоджуючись від зіткнення з предметами і стінами, він опускається. Створюється конвекція повітря. Це одна з найбільш надійних, перевірених часом моделей опалення.

  • Кабельні опалювальні системи. Нагрівальний кабель розташовується в масиві підлоги, перетворюючись, таким чином, в потужне джерело рівномірно випромінює тепло (система «тепла підлога»).

Основні переваги прямого електричного опалення

Електроопалення за весь період свого існування обросло великою кількістю «міфів і легенд». Безумовно, даний вид опалення має свої недоліки (зокрема - певні вимоги до потужності електромережі). Однак електроопалення має і свої незаперечні переваги:

  • відсутність необхідності дорогої підводки газових мереж;

  • чисте повітря в опалювальному приміщенні, не забруднене продуктами горіння (максимум кисню!);

  • не вимагається велика площа для установки опалювальної системи;

  • в умовах грамотного підключення, електроопалення може експлуатуватися без спостереження.

Висновок

У досить напружених «газових відносинах» України, велика ймовірність збільшення вартості на газ. У той же час, схильність підвищення цін на Електроресурс набагато менше. А тому - будівництво будинків під ключ в самому найближчому майбутньому з великим ентузіазмом стане використовувати економічну ефективність саме електроопалення.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.