Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Будинок під Києвом і безпека: все про охоронні сигналізації

Самітність, віддаленість від шуму великого міста, тиша, мінімум сусідів - ось що керує людьми, які мріють купити будинок під Києвом. У зв'язку з цим питання охорони і захисту заміського об'єкта від незаконного проникнення - традиційно злободенне і вимагає невідкладного вирішення.

На рівні індивідуального будівництва замки, решітки та броньовані двері - це програма мінімум. Але хочеться ж максимум! Особливо, коли мова йде про сезонний форматі проживання за містом. І тут без системи охоронної сигналізації ніяк не обійтися. Який же системі довірити власне нерухоме майно? В одній з наших минулих публікацій, присвячених забезпеченню безпеки заміського котеджу, ми вже торкалися питання охоронних систем, сьогодні спробуємо заглибитися і вибрати оптимальний варіант.

Які бувають?

За типом охоронні системи бувають автономні і пультові.

Автономна (локальна) охоронна сигналізація - це сигналізація, яка «вітає» проникнення в будинок зловмисників гучним звуковим сигналом і стрибає-спалахами. При цьому сигнал тривоги побачать або почують сусіди або люди, що знаходяться в безпосередній близькості. Сам сигнал нікуди не передається. Тобто по суті, формат даної охоронної системи можна охарактеризувати прислів'ям: «Собака, чому гавкаєш? - Вовків лякаю ... ».

Пультова (централізована) охоронна сигналізація - значно ефективніше локальних систем, оскільки підключена до пульта централізованого спостереження. Тобто спрацьовує датчик на проникнення, і сигнал надходить на пульт охоронного підприємства, з яким укладено договір. Задоволення недешеве, треба сказати, але характеризується найвищим рівнем надійності.

За типом зв'язку системи поділяють на:

Провідні (коли все обладнання і елементи охоронної сигналізації з'єднуються проводами з контрольною панеллю)

Бездротові (зв'язок з контрольною панеллю через радіоканал).

Звичайно, сьогодні все більшої популярності набувають бездротові агрегати. Ніяких тобі гірлянд проводів, сучасні рідкокристалічні малогабаритні дисплеї для деактивації / активації, захист від глушіння радіоканалу, зашифрований протокол зв'язку контрольної панелі і датчиків. Високі технології, одним словом! Але є, звичайно, і істотний недолік - ціна. Але якщо вже вирішили купити котедж в Київській області, доведеться тримати оборону! Будь-якою ціною!

Чим можна доукомплектувати?

Незважаючи на те, що сучасні охоронні сигналізації і так досить непогано зроблені, їх можна «в ручному режимі» довести до досконалості, доукомплектувати:

GPS модулем (тоді всі абоненти, внесені в базу, отримають тривожні смс-ки)

Блоком голосового автоматичного дозвону (голосове повідомлення передається по провідній телефонній лінії, тому її наявність обов'язково)

Додатковими сервісними датчиками, які інтегруються в охоронну сигналізацію і можуть відстежувати витік газу, протікання води, займання.

Як працює?

Будь-яка охоронна система складається з датчиків-сповіщувачів, які видають сигнал про проникнення, контрольної панелі та виконавчих пристроїв.

Охоронним извещателям відводиться головна роль. Як тільки бажання купити будинок в Київській області збудеться, так і доведеться ознайомитися з асортиментом сповіщувачів, представлених на сучасному ринку. Їх різновидів - сила-силенна, але в індивідуальному будівництві найпоширенішими вважаються:

Об'ємні (спрацьовують на рух всередині будинку; деякі не реагують на домашніх тварин)

Інфрачервоні (сигналізують про виявлення теплового випромінювання від рухомого людського тіла)

Магнітоконтактні (встановлюються на вікна та двері; складаються з двох складових частин, одна з яких встановлюється на рухому частину дверей / вікна, друга - на віконний проріз / дверну коробку; формують сигнал тривоги при розмиканні)

Акустичні (реагують на звук, скажімо - розбите скло)

Вібраційні (для тих, хто буде оригінальним і спробує увійти через стіну)

Сьогодні можна зустріти ще комбіновані сповіщувачі, які можуть поєднувати в собі кілька принципів дії. Такі датчики типу 2 в 1, скажімо, інфрачервоно-ультрозвуковий або акустично-магніто.

Тепер, коли про охоронні сигналізації відомо так багато, можна повернутися до питання вибору оптимального варіанту. Безперечно, пультова охоронна сигналізація з максимальною кількістю датчиків-сповіщувачів - це той варіант, який дозволить не хвилюватися про збереження майна в період відсутності в цілому, і в зимовий період (у разі сезонного проживання) - зокрема. Але не варто забувати, що до питання охорони має сенс підходити комплексно. Тобто спочатку виконати програму мінімум (хороші двері, кілька замків, решітки), а потім перейти на новий рівень і довіритися професіоналам. Коли мова йде про безпеку, дуже важливо правильно підібрати комплекс заходів по захисту будинку. Оскільки іноді надійні, але неправильно підібрані охоронні системи, можуть зіграти в свої ворота. Навряд чи комусь хочеться купити будинок під Києвом і ділити його з сторонніми.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.