Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Будинок під Києвом: датчики включення світла

Хто сьогодні не мріє стати власником заміської нерухомості?! Подалі від «столичної суєти» і ближче до природного спокою. Вже встигли купити будинок під Києвом?! Ну, що ж - вас можна привітати з прийняттям правильного рішення! Тепер потрібно подумати про його облаштування для максимально комфортного перебування.

Стіни, стелі та підлоги, меблі і всілякі аксесуари, безумовно, мають першорядне значення. Але сьогодні ми хочемо відкласти «глобальні питання» і звернути свій погляд на корисні дрібниці, які також грають вагому роль в організації комфорту високого рівня. І одними з таких пристроїв є датчики включення світла ...

Для чого потрібні датчики включення світла?

Іноді виникає необхідність в терміновому порядку і за дуже крутими сходами спуститися в підвал (це може бути комора, винний льох) або піднятися на горище. При цьому обов'язково доведеться включати, а потім гасити світло в таких приміщеннях, постійно намацуючи рукою на стіні електричний вимикач. Не дуже зручно, чи не так ?! Адже можна і розбити ненароком.

А тепер уявіть - ледь ваша нога ступила на першу сходинку, світло загоряється автоматично. І як тільки ви залишаєте кімнату, освітлення також самостійно вимикається. Саме за ці функції і відповідають датчики включення світла.

Вирішивши купити будинок під Києвом, вам буде цікаво дізнатися, що сьогодні такі розумні пристрої вже не є розкішшю. Вони отримали настільки широку популярність, що, практично, кожен другий власник заміської нерухомості оснащує датчиками включення світла деякі кімнати в будинку (як правило, це підсобні приміщення, рідше - коридори і санвузли).

Принцип роботи пристроїв базується на вбудованих ІК-датчиках. Вони сканують всі можливі точки огляду і при зміні температурного режиму в приміщенні (коли в кімнату заходить людина) спрацьовують, подаючи сигнал включити світло. При цьому датчики ніяк не реагують на поступову зміну температури (внаслідок, наприклад, нагрівання кімнати від надмірно спекотну погоду на вулиці).

Якими бувають датчики включення світла?

Основним «модельним відмінністю» даних конструкцій можна назвати кут огляду, відповідно до якого датчики включення світла можуть бути:

  • без коригування кута огляду (статичні пристрою, часто стельового типу);
  • з можливістю зміни кута огляду (датчики настінного типу, їх можна регулювати на свій розсуд).

Крім усього іншого, в таких приладах можна встановлювати «часовий проміжок» (інтервал, протягом якого, після початку руху, буде включатися, і продовжувати «працювати» освітлювальний пристрій).

Цікавою є і функція чутливості до теплових змін. Налаштовувати її слід гранично акуратно, щоб не було численних помилкових включень (інакше замість бажаної економії електроенергії в купленому будинку під Києвом можна досягти зворотного ефекту).

Деякі моделі обладнані програмою «добового контролю», яка регулюється за бажанням домовласників. Адже не завжди в підсобних приміщеннях потрібне світло - в деяких кімнатах є вікна, тому вдень в штучному освітленні немає потреби.

Установка датчиків включення світла

Насправді монтувати датчики включення світла досить просто. І можна легко впоратися своїми силами, не залучаючи професіоналів. Для початку - визначаються місця розташування. Потім прилади з'єднують за принципом стандартного вимикача з лампою розжарювання (вся додаткова інформація обов'язково надається у вигляді інструкції). От і все!

У разі необхідності може встановлюватися спеціальний вимикач, який впливає безпосередньо на ІК-механізм, блокуючи його автономну роботу.

Іноді датчики маскують під загальну стилістику кімнати. Втім, ці сучасні і компактні пристрої жодним чином не псують загальну обстановку того чи іншого приміщення.

Так що, якщо ви вирішили купити будинок під Києвом або вже стали щасливим власником заміської нерухомості - подумайте над такими маленькими, але МЕГА корисними в побуті пристроями! Економія електроенергії і ваша власна безпека на крутих сходах і в темних приміщеннях з лишком компенсують витрати на їх покупку.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.